Přestup v Mnichově za 45 min?

Odpovědět
tereza84
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 06. 01. 2014, 12:45
Stav: Offline

Přestup v Mnichově za 45 min?

Příspěvek od tereza84 »

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenost s přestupem v rámci Lufthansy v Mnichově pouze za 45 minut, letím do Frankfurtu a pak dále do San Francisca. Ve Frankfurtu je pak hodina na přestup, i když četla jsem tady hrůzy, co se týká přestupů ve Frankfurtu. Děkuji Vám moc za rady :)


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Přestup v mníchově za 45 min?

Příspěvek od alesesl »

tereza84 píše:Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenost s přestupem v rámci Lufthansy v Mnichově pouze za 45 minut, letím do Frankfurtu a pak dále do San Francisca. Ve Frankfurtu je pak hodina na přestup, i když četla jsem tady hrůzy, co se týká přestupů ve Frankfurtu. Děkuji Vám moc za rady :)


Predpokladam, ze letis Praha-Mnichov-Frankfurt-SFO. V ramci LH je to dostacujici cas na prestup v MUC, pokud to nebude mit z PRG sekeru. Ale to se obvykle nestava. Kdyz tak oni se o tebe postaraji a prebookuji te na jiny let. Pokud ten den leti neco primo z MUC do SFO, tak te mozna daji i na ten primy let, pokud nestihnes nejaky let ten den.

s543
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 05. 2013, 20:42
Stav: Offline

Re: Přestup v Mnichově za 45 min?

Příspěvek od s543 »

tereza84 píše:Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenost s přestupem v rámci Lufthansy v Mnichově pouze za 45 minut, letím do Frankfurtu a pak dále do San Francisca. Ve Frankfurtu je pak hodina na přestup, i když četla jsem tady hrůzy, co se týká přestupů ve Frankfurtu. Děkuji Vám moc za rady :)


Podle mne je 45 minut MUC OK, ale 1 hodin FRA je podle mne pouze pokud bude vše fungovat skvěle.
Máš-li letenku Lufthansy, tak stane-li se něco - přebukujou tě, problém to není a lítá toho hodně, a podaří s lidským zpoždením pokračovat. Už jsem to zažil 2x (1x Boston - finální zpoždění bylo asi 5 hodin, 1x NewYork a zpoždení bylo asi 3 hodiny). :D

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Přestup v Mnichově za 45 min?

Příspěvek od flyingblue »

s543 píše:
tereza84 píše:Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenost s přestupem v rámci Lufthansy v Mnichově pouze za 45 minut, letím do Frankfurtu a pak dále do San Francisca. Ve Frankfurtu je pak hodina na přestup, i když četla jsem tady hrůzy, co se týká přestupů ve Frankfurtu. Děkuji Vám moc za rady :)


Podle mne je 45 minut MUC OK, ale 1 hodin FRA je podle mne pouze pokud bude vše fungovat skvěle.
Máš-li letenku Lufthansy, tak stane-li se něco - přebukujou tě, problém to není a lítá toho hodně, a podaří s lidským zpoždením pokračovat. Už jsem to zažil 2x (1x Boston - finální zpoždění bylo asi 5 hodin, 1x NewYork a zpoždení bylo asi 3 hodiny). :D


Pokud ta linka do SFO neni posledni let do USA ten den :-)

Kuboš
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 204
Registrován: 24. 09. 2013, 14:41
Oblíbené typy letadel: 747, MD 11,ERJ 145,Bae 146, D-228
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Přestup v Mnichově za 45 min?

Příspěvek od Kuboš »

Podle mých zkušeností je MUC V pohodě, ale s tím FRA nevím, nevím.... :crazy:


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Přestup v Mnichově za 45 min?

Příspěvek od whiskey »

flyingblue píše:Pokud ta linka do SFO neni posledni let do USA ten den :-)

45 minut je v MUC bohate, aj keby mal byt z PRG bus a nie rukav. Ten FRA sa tiez da za hodinu bez stresu urobit, obvlast ak pristane z Mnichova niekde v A gates, lebo to LH454 bude zrejme zo Z gates o poschodie vyssie.
A posledny let do SFO to nie je. FRA-SFO je LH454, leti o 10:00. O 13:05 leti este do SFO LX38 zo ZRH a potom o 16:00 rovno z MUC LH458, takze ziaden stres.

tereza84
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 06. 01. 2014, 12:45
Stav: Offline

Re: Přestup v Mnichově za 45 min?

Příspěvek od tereza84 »

děkuji Vám všem :)

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Přestup v Mnichově za 45 min?

Příspěvek od nartym »

MUC se da stihnout za 20min, osobne vyzkouseno, takze behem 45min stihnete i kafe :-) ve FRA jsem se nikdy neodvazil nechat si min nez 2h


Odpovědět