IFE system

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od bugr »

By mě zajímalo když ten co se ptal zjistí, že jumbo KLM nemá IFE, zůstane doma :D:D
To jsou otázky jak u debilů ptát se dva měsíce dopředu co poletí. Já když letěl s KLM do SFO Jumbem tak jsem počítal s tím, že bude hezký crt televize na 10 řad ale hlavně, že nosili víno celou cestu :mrgreen:


skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od skater »

bugr píše:By mě zajímalo když ten co se ptal zjistí, že jumbo KLM nemá IFE, zůstane doma :D:D
To jsou otázky jak u debilů ptát se dva měsíce dopředu co poletí. Já když letěl s KLM do SFO Jumbem tak jsem počítal s tím, že bude hezký crt televize na 10 řad ale hlavně, že nosili víno celou cestu :mrgreen:


Klídek..někdo raději popíjí, někdo raději kouká na telku... :D

PS: Mě by zajímalo, kolik vína mi nanosí Iberia v A340 při letu MAD-SJO na konci března.....s tím, že nebude personal IFE jsem se smířil před nákupem letenky

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od bugr »

no já ještě IFE na dálkovce nezažil, mám smůlu na Jumba AF/KLM, jak mám ty letadla z venku a zevnitř je nemusím.

Teď Bude tripl KLM a zpět AF, máte někdo zkušenost? Je tom do a z SIN, měl by to být pokaždé -300ER

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od skater »

bugr píše:no já ještě IFE na dálkovce nezažil, mám smůlu na Jumba AF/KLM, jak mám ty letadla z venku a zevnitř je nemusím.

Teď Bude tripl KLM a zpět AF, máte někdo zkušenost? Je tom do a z SIN, měl by to být pokaždé -300ER


Triplem AF 300ER jsem letěl v 2007 a personal IFE měl.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od bugr »

a kamerku? Filmy mi jsou někde, si vozím noťase ale na info o letu můžu koukat pořád..


skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od skater »

bugr píše:a kamerku? Filmy mi jsou někde, si vozím noťase ale na info o letu můžu koukat pořád..


Kamerka nebyla, jen klasická boeingovská mapa.

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od OR »

bugr píše:a kamerku? Filmy mi jsou někde, si vozím noťase ale na info o letu můžu koukat pořád..

V 777-300 AF jsem kamerku zazil, ale pustili to jen pri startu a pri pristani na velke obrazovky. U KLM si nejsem jisty.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od flyingblue »

bugr píše:no já ještě IFE na dálkovce nezažil, mám smůlu na Jumba AF/KLM, jak mám ty letadla z venku a zevnitř je nemusím.

Teď Bude tripl KLM a zpět AF, máte někdo zkušenost? Je tom do a z SIN, měl by to být pokaždé -300ER


777-300 ER od AF je docela dobytcak. V rozesazeni 3-4-3 se moc neda najit dobry misto a ani to IFE to moc nezachranuje. Letel jsem s tim RUN-ORY a NRT-CDG a v obou pripadech me zachranilo, ze po vzletu usinam :-)

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od bugr »

Sakra, mi dost lidí říkalo, když jsem letěl do SFO s KLM ať letím radši s triplem AF, že je to supr tak nevím, no už je to jedno...

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od dejavu »

AF 777 radim do nadprumeru. Idealne v poslednich peti (nebo kolika) radach, kde je konfigurace 2-4-2. IFE taky slusny, na letech do SIN a HKG ale kameru nepousteli, dokonce tusim, ze pri pristani a startu IFE nejelo. Nadprumerny obcerstveni a obvykly volny vyber mezi veceri a snidani.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od Night fly »

Co se srovnani IFE mezi AF a KLM tyce, tak KLM vitezi na cele care. Sirkou nabidky, jeji kvalitou a uzivatelskou privetivosti.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od bugr »

si myslím, že cestou zpět budu totálně ubitej tak to nějak přežiju, nejhorší budu na závěr letu, CDG, doufám, že chytnu přípoj a nebudu tam muset trávit moc času :D
Ve Vietnamu si dám vnitrostátní let v business, za 2800kč si to prostě musím zkusit, to bude asi pěkná rozmazlenost.

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od cocik »

Se 777 AF jsem v konfiguraci 3-3-3 lital casto a rad, ale od ty doby, co nekoho napadlo, ze se tam da narvat jeste jedna sedacka, se jim snazim vyhejbat jako cert krizi. Vzdycky jsem si rikal, ze bych mel mit misto letenky spis rybarskej listek, protoze jsme tam byli jak sardinky.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od Night fly »

Naprosty souhlas s cocikem. Od te doby, co predelali 777 na 3-4-3 se jim vyhybam jak muzu a kde bylo na vyber, uprednostnoval jsem 330/340. A totez ted po "emigraci" ke *A - kde je vyber mezi 340 LX a 744 LH, letim s LX.

martineek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 12. 08. 2009, 10:47
Oblíbené typy letadel: B747, B777, A340
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, MEX
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od martineek »

Čerstvá zkušenost MEX-CDG - 772 (podle letenky), 773 (podle nápisu před bránou) - kdo ví co to bylo, ale asi ta 772, protože měla uspořádání 3-3-3. IFE nadprůměrné (filmů asi 50, hudby mraky, gamesy standard, všechno na bázi samostatného pouštění, kdy chceš).. kamera nebyla, před přistáním IFE vypnuly a zobrazovala se jen mapa plus blízké odlety... turbulence těsně (20 min.) po vzletu (bleee - propad o x metrů, jak na horské dráze - nemám rád turbulence, ale při letu do z MEX jsou pokaždé a docela veliké...), jinak při srovnání LH - KLM - AF je AF asi nejlepší volba na cestě do MEX (neletěl jsem ještě s BA) :-) Jinak osobně také raději dávám přednost v rodince KLM, bohužel do MEX posílají kombíka 747 bez IFE, tak raději lezu do triplu... LH po poslední zkušenosti už na této trati raději ne :-) to už je ale off topic...


Odpovědět