Jaké sedadlo si vybrat v letadle?

Odpovědět
vaclav.lam
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 23. 06. 2011, 19:31
Stav: Offline

Jaké sedadlo si vybrat v letadle?

Příspěvek od vaclav.lam »

Dobrý večer,chci se zeptat,jaké místo je nejlepší si vybrat pro let z Vídně do Londýna LHR a potom z LHR do Toronta?Radši více ve předu nebo v zadu v letadle?Určitě u okénka,ne?Rozhodně nehci sedět nad křídlem-to bych přece nic neviděl,ne?Myslíte že budou ještě volná místa u okénka k dispozici,když si je nechci rezervovat za peníze ale rovnou až v rámci CHECK-IN 24 hodin předem z počítače???Děkuji. :)


salamio
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 490
Registrován: 22. 07. 2010, 09:43
Stav: Offline

Re: Jaké sedadlo si vybrat v letadle?

Příspěvek od salamio »

Shodou okolností za tři týdny letím s BA podobnou trasu a hned po vystavení letenky jsem si vybral pro PRG-LHR (A319 myslím) sedadlo 2F a pro LHR-LAX (B744 Lo-J) 64A. Už jsem s BA zkoušel 64K i 62K, ale ta 64A mi připadá asi nejlepší, na moji asociální povahu teda. Každému nicméně vyhovuje něco jiného, takže těžko takhle radit.

vaclav.lam
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 23. 06. 2011, 19:31
Stav: Offline

Re: Jaké sedadlo si vybrat v letadle?

Příspěvek od vaclav.lam »

OK,dík :wink: Někde jsem slyšel že je lepší sedět v předu,že když sedíš v zadu už na tebe nezbyde moc pití,co je na tom pravdy?Nebo třeba nedrncá to moc vzadu :D ...Prominte asi supidní dotazy
Jo a ještě se chci zeptat,není třeba lepší sedět v předu v letadle do Toronta (Pearson Internation Airport) ,protože letadlo přistane "čumákem" k letištní hale a je lepší sedět u předních schodů,abych se dřív dostal k Imigračnímu úředníkovi ;) ?Jo a ještě jeden dotaz:Bude imigrační výsleh i v Londýně nebo nejom v Totontu??? Dík moc za odpověď

salamio
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 490
Registrován: 22. 07. 2010, 09:43
Stav: Offline

Re: Jaké sedadlo si vybrat v letadle?

Příspěvek od salamio »

vaclav.lam píše:OK,dík :wink: Někde jsem slyšel že je lepší sedět v předu,že když sedíš v zadu už na tebe nezbyde moc pití,co je na tom pravdy?
Nedostatek pití jsem nikdy nezaznamenal, i když to 64 je poslední sedadlo v kabině - vždycky bylo pití dost.
Ale abych tady nebyl nařčen, že si dělám z lidí šoufky, zkus tohle nebo tohle.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Jaké sedadlo si vybrat v letadle?

Příspěvek od Night fly »

Nevyhody sezeni v zadni casti Y jsou nasledujici:
-nemusis uz mit vyber jidla, obcas uz muze nejaka varianta dojit (u napoju se to stava malokdy)
-rozdil 30 rad na longhaulu muze znamenat 200 lidi pred tebou na pasovce, at uz se vystupuje busmo nebo primo do haly. Tohle je asi v mem pripade nejdulezitejsi faktor.
-vzadu to vic houpe, nejklidnejsi je oblast kolem teziste


tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Jaké sedadlo si vybrat v letadle?

Příspěvek od tygrlive »

Night fly píše:Nevyhody sezeni v zadni casti Y jsou nasledujici:
-nemusis uz mit vyber jidla, obcas uz muze nejaka varianta dojit (u napoju se to stava malokdy)
-rozdil 30 rad na longhaulu muze znamenat 200 lidi pred tebou na pasovce, at uz se vystupuje busmo nebo primo do haly. Tohle je asi v mem pripade nejdulezitejsi faktor.
-vzadu to vic houpe, nejklidnejsi je oblast kolem teziste


pridavam se k vyberu mist v predu... tento tyden jsem sedel skoro v zadu (39B v A330) a patril k poslednim 20-30 kteri se nedostali pri uzavreni prstu F k zavazadlu a museli cekat 3h .... priste tedy volim mista v predu!

vaclav.lam
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 23. 06. 2011, 19:31
Stav: Offline

Re: Jaké sedadlo si vybrat v letadle?

Příspěvek od vaclav.lam »

Nojo,ale v předu zase nebudu nic vidět přes křídlo,ne? :(

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Jaké sedadlo si vybrat v letadle?

Příspěvek od Night fly »

vaclav.lam píše:Nojo,ale v předu zase nebudu nic vidět přes křídlo,ne? :(


Z me zkusenosti beztak neni ve 2/3 pripadu nic moc videt - pres Atlantik jen mraky, a to treba i pri preletu Islandu nebo Gronska. "Vyhlidkovych" letu jsem zazil dost malo. Pro me je dulezitejsi byt rychle pryc z pasovky.


Odpovědět