Aeroplány.cz - nový web i pro Vaše fotky

Čím fotografovat, fotit na digitál...
Odpovědět
VitaZ
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 06. 05. 2011, 00:45
Oblíbené typy letadel: Avia B-534
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB/LKKY
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Aeroplány.cz - nový web i pro Vaše fotky

Příspěvek od VitaZ »

Snad to ode mě nebudou zdejší admini brát jako spam, ale rád bych Vás pozval na otestování mého nového webu Aeroplány.cz. Rád bych z něj měl živou fotogalerii letadel, se snímky nejen od hardcore spotterů, ale od všech, které baví občas si nějaké to letadlo vyfotit.
Fotografie nemusí čekat na žádné schvalování a případné (ne)přijetí, ale jsou viditelné okamžitě po uploadu.
Za "odměnu" může mít fotograf přímý odkaz na svůj vlastní web u každé své fotky i na svém uživatelském profilu. Zatím jsou fotografie řazeny podle udaného času pořízení, ale uvažuji i o řazení podle hodnocení od návštěvníků stránek. Fotky lze třídit podle kategorie letadla, typu, výrobce, registrace, provozovatele, letiště i autora fotky.
Fotografie lze hodnotit v komentářích a zvažuji i nějaký způsob známkování od návštěvníků.
Uživatelská kvóta je nastavena na několik set fotografií/autor.
Budu velmi rád, pokud mi někteří ze zdejších návštěvníků, pomohou stránky otestovat nahráním několika fotografií a případné objevené chyby mi reportovali do tohoto vlákna nebo jako zprávu. Samozřejmě mnohem radši budu, když si stránky získají spokojené návštěvníky a pravidelné přispěvatele.
Díky za Váš čas ;-)


Odpovědět