FlyingBlue vs OK Plus

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Kontaktovat uživatele:
Status: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvekod micaello » 18. 05. 2017, 14:07

Nemec píše:Vzhledem k tomu, že měníš letiště, tak ti nemůžou připnout SHOCON, protože kufr jde jen na CDG a pokud člověk není Priority, tak nemůžou dát ani to, protože nakonec by to chtěl každý. Úplně stejné bys to měl, pokud bys letěl místo OK první let s AF, ti by ti také nedali nic, akorát by se možná nevymlouvali na to, že je tvůj kufr nezajímá.

Člověk je poučen, no. Ale čekal bych, že pokud se na infolince 3x zeptám, zda to stačí, tak to tak stačí a basta (btw., zajímavé je, že na CDG, když jsme stále čekali na kufr, tak se pracovnice AF nezmínila vůbec o tom, že pokud nám to uletí, tak holt poletíme dalším spojem..by mě zajímalo, zda by to teda šlo na jejich vrub nebo bych musel něco platit..protože koho to nakonec byla chyba? OK? Handlingu CDG? Kdo ví..ale nad takovýma věcma člověk přemýšlí až zpetně, že jo..v té chvíli ho to ani nenapadne..)

Nemec
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Nemec » 18. 05. 2017, 14:22

Pokud to není chyba člověka a dá se to prokázat, že se nezdržel vlastní blbostí, AF hradí předělání. Vím o lidech, kteří takhle letěli, ale v PRG jsme nabrali 2 hodiny zpoždění a přestup z CDG nestihli, takže je AF dalo na další den. U kufru by to šlo asi hladce, protože se ví, kdy vyjel na pás poslední.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod micaello » 18. 05. 2017, 16:22

Díky, dobré vědět pro příště :)

MarcosFT
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753

Příspěvekod MarcosFT » 18. 05. 2017, 19:23

Facku si dej ty, s kym si myslis, ze mluvis ty vole...chyba to proste tvoje je. Bagl si mel do CDG, co bys tam chtel mit nalepeno? Priority nemas/nemel si, takze si nic vic nez to, ze bagl vyjede klidne mezi poslednimi nebo se zdrzenim cekat nemohl. Rekl jsem to jasne, pocitat mas s tim nejhorsim, pokud ses takovej frajer ze za 4 hodiny vsecho stihnes i s problemy, tak ok. Ale jakmile ne, budes cekat s prosikem a smutnyma ocima nekde u debilnich francouzu (zrovna u francouzu..), aby ti neco dali nebo prebookovali, tak pak si naivka. Sorry jako, myslel jsem, ze jsi vetsi hrac..

Lemon
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Oblíbené typy letadel: E190, A340, IL-96

Příspěvekod Lemon » 19. 05. 2017, 09:16

V tomhle bych přidal také svoji zkušenost. Při cestě PRG-CDG-ORY-AJA jsem měl přestup přibližně 5 hodin. Přestup jsem nestihl, protože nastala kombinace všech možných jevů najednou - zpoždění v PRG, dlouhé taxování na CDG, dlouhé čekání na kufr a zácpa na okruhu... V pohodě mne přebookovali, ale příště bych zkusil vylosovat raději nějaký jiný routing...

Zpět na “Frequent flyer programy”