OK Plus

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od -monie- »

dydzej píše:
lu2n píše:Letenky zakoupene ve tride U pred 28.3. jsou i nadale upradovatelne. Overeno :wink:

Tak to je skvela zprava pro -monie- :).

Ano to je - primo bajecna :)
Mluvil jsem s jejich linkou dnes rano kvuli objednani dalsi letenky (uz v X) a pan operator mi to taky takto rekl.
Ta slecna minuly tyden nevedela skoro vubec nic a na vsechny dotazy mi poustela hudbu a nekoho se ptala.
Uvidim jeste co napisou na ty mile - to na lince nevedel ani pan :)


Lubo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 14. 04. 2010, 09:00
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Lubo »

Ako clen OK+ som dosiahol 100.000 bodov. Mohol by mi niekto poradiť do akej destinácie by bolo najvýhodnejšie si objednať bonusovú letenku (1 alebo 2) a hlavne v ktorom období. Odkiaľ by bol najvýhodnejší odlet (BTS, VIE,BUD)?

Janur
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 153
Registrován: 15. 07. 2009, 13:45
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Janur »

Lubo píše:Ako clen OK+ som dosiahol 100.000 bodov. Mohol by mi niekto poradiť do akej destinácie by bolo najvýhodnejšie si objednať bonusovú letenku (1 alebo 2) a hlavne v ktorom období. Odkiaľ by bol najvýhodnejší odlet (BTS, VIE,BUD)?


Tohle jsem taky resil a jako nejvyhodnejsi mi prislo za 80.000 miles first/business na Hawaii (evenutelne Karibik). Jak je to s praktickym objednavanim nevim, slysel jsem ze Hawaii je potreba bookovat dost dlouho dopredu.

JanoS
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 270
Registrován: 13. 06. 2008, 10:46
Pohlaví: muž
Bydliště: ZRH
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od JanoS »

Doporucuju Hawaii/karibik v business tride. Mozna bude nejaka availability kolem vanoc.
Prozkoumej si mozny routing, a pokud to bude chtit 2 stops tak budes i docela flexible. Mozna se ti povede najit neco jineho nez pres atlantu nebo new york. Nejaky AF pariz-LA nebo KL z amstru na west coast by byl fajn.

meir13
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 240
Registrován: 27. 12. 2008, 16:38
Bydliště: On the way from Sharjah to Bacoor or other way around.
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od meir13 »

Zdravim, nejaky napad co s 50000 body na OK Plus? Popripade, moznost transferu k Aeroflotu. Body budou expirovat v 2012, takze zadny spech. Dekuji predem za dobry tip.


Janur
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 153
Registrován: 15. 07. 2009, 13:45
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Janur »

meir13 píše:Zdravim, nejaky napad co s 50000 body na OK Plus? Popripade, moznost transferu k Aeroflotu. Body budou expirovat v 2012, takze zadny spech. Dekuji predem za dobry tip.


Hawaii nebo Karibik, bohuzel v economy

meir13
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 240
Registrován: 27. 12. 2008, 16:38
Bydliště: On the way from Sharjah to Bacoor or other way around.
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od meir13 »

Jo díky. O Hawaii nebo Paname jsem premyslel. Skoda ze nemaji neco slusneho z Asie. Snad nebudu mit takove stesti jako naposledy. Priletel jsem do Tbilisi ve stejnou noc co zacala valka. :D

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

mile sa daju transferovat k aeroflotu???

kedysi som do aeroflot bonus pisal a oni mi odpovedali, ze "scitavat mile roznych programov ňeľzjá!"

ako to je?

apropo tbilisi: potom si siel domov cez turecko, do armenska a letecky, alebo jednou z tych evakuovanych varok? co viem, boli tam pre svojich poliaci i slovensky jak40, z cz neviem...

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od hafi »

kamaradky kamarad (Cech) byl evakuaovan s polakama

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od honzeek1 »

Mate nekdo nejaky hint jak na rezervaci bonusovek? Snazil jsem se rezervovat mnoho US destinaci behem pristiho pul roku a skoro nemozne. Neco na cem by se dala zjistit dostupnost award kapacity kdyz nemam pristup do zadneho rezervacniho systemu? Trosku se zacinam byt abych tech 400k mil jeste stihl vyuzit nez se CSA polozi :-)

JanoS
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 270
Registrován: 13. 06. 2008, 10:46
Pohlaví: muž
Bydliště: ZRH
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od JanoS »

http://www.seatcounter.com - jako aerolinky zadej OK OK a pak hledej tridy E a Z. Bohuzel umoznej ti za den udelat jen asi 10 hledani. Pak kdyz smazes cookies muzes udelat jedno dalsi.

http://www.expertflyer.com - tam je to primo v award search, 5 denni trial zdarma. Kdyz smazes cookies a vypnes javascript tak si muzes udelat dalsi 5 denni trial.

Kdyz chces USA tak asi budes potrebovat KLM/AF, zkus pouzit tyto metody taky. AF na Expertflyeru funguje.

meir13
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 240
Registrován: 27. 12. 2008, 16:38
Bydliště: On the way from Sharjah to Bacoor or other way around.
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od meir13 »

MEA píše:
apropo tbilisi: potom si siel domov cez turecko, do armenska a letecky, alebo jednou z tych evakuovanych varok? co viem, boli tam pre svojich poliaci i slovensky jak40, z cz neviem...


Evakuace s polskym doprovodem do Jerevanu, odtamtud do Varsavy a z Varsavy do Prahy letadlem.

BTW: Co ja vim tak ve slovenskych novinach psali, ze tam poslali letadlo. Ale mel jsi slyset lidi ze Slovenska, jak se vyjadrovali o tom jak to opravdu bylo. Slovensko tam nemohlo vubec nic samo vyridit, nemaji tam velvyslanectvi.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

meir13 píše:
MEA píše:
apropo tbilisi: potom si siel domov cez turecko, do armenska a letecky, alebo jednou z tych evakuovanych varok? co viem, boli tam pre svojich poliaci i slovensky jak40, z cz neviem...


Evakuace s polskym doprovodem do Jerevanu, odtamtud do Varsavy a z Varsavy do Prahy letadlem.

BTW: Co ja vim tak ve slovenskych novinach psali, ze tam poslali letadlo. Ale mel jsi slyset lidi ze Slovenska, jak se vyjadrovali o tom jak to opravdu bylo. Slovensko tam nemohlo vubec nic samo vyridit, nemaji tam velvyslanectvi.


Na jednej strane, ambasady su skoro vsade na to, aby sa par ludi niekde na teplom fleku zasilo a nie aby extra pomahali. V tom je to skoro zajedno ci nasa, vasa alebo ina. A ten Jak letel, to viem urcite...

-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od -monie- »

lu2n píše:Letenky zakoupene ve tride U pred 28.3. jsou i nadale upradovatelne. Overeno :wink:

Teoreticky na papire mozna, ale prakticky nikoliv.
V pondeli, 26.4. jsem se dohadoval se slecnou na check-inu na LHR, tvrdila, ze U je non-upgradable a ze je jedno kdy je letenka zakoupena. V systemu ma pry jasne dano, ze U ne.
Na call centru mi pak tvrdili, ze nemela pravdu, ze je to pry vlozeno v rezervaci, ale na check-inu to asi stejne proste nevidi.
Vysledek: pul hodiny cekani na overovani informace u nevim koho, nakonec ticketing na LHR rekl ze zadny upgrade.
Pouze si tam clovek pripada jako *****, ze se doprosuje jako socka neceho, na co podle check-inu nema narok.
Tomu se fakt rika, vazime si nase elitni klienty :twisted: , nechame je cekat na prepazce pul hodiny, abychom jim nakonec rekli, ze maji smulu.
Vzdyt oni stejne s nama priste poleti...
Misto v C pritom bylo; LHR mne tolik nepali, ale na LCA uz je to poznat...

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od OR »

JanoS píše:http://www.seatcounter.com - jako aerolinky zadej OK OK a pak hledej tridy E a Z. Bohuzel umoznej ti za den udelat jen asi 10 hledani. Pak kdyz smazes cookies muzes udelat jedno dalsi.

http://www.expertflyer.com - tam je to primo v award search, 5 denni trial zdarma. Kdyz smazes cookies a vypnes javascript tak si muzes udelat dalsi 5 denni trial.

Kdyz chces USA tak asi budes potrebovat KLM/AF, zkus pouzit tyto metody taky. AF na Expertflyeru funguje.



Nebo www.kvstool.com


Odpovědět