OK Plus

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
JanoS
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 270
Registrován: 13. 06. 2008, 10:46
Pohlaví: muž
Bydliště: ZRH
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od JanoS »

OR píše:
JanoS píše:http://www.seatcounter.com - jako aerolinky zadej OK OK a pak hledej tridy E a Z. Bohuzel umoznej ti za den udelat jen asi 10 hledani. Pak kdyz smazes cookies muzes udelat jedno dalsi.

http://www.expertflyer.com - tam je to primo v award search, 5 denni trial zdarma. Kdyz smazes cookies a vypnes javascript tak si muzes udelat dalsi 5 denni trial.

Kdyz chces USA tak asi budes potrebovat KLM/AF, zkus pouzit tyto metody taky. AF na Expertflyeru funguje.



Nebo http://www.kvstool.com

Za KVS se ale musi platit a nejde ochcat :)


Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Smurfx »

V červnu nám do SkyTeamu vstoupí Tarom a Vietnam Airlines. Ví se už (otázka na insidery zřejmě), jaké booking class se u Vietnam budou počítat do 100% a které dostanou méně mil, popř. segmentů? V červenci/srpnu je hodlám použít a rád bych tuto informaci už věděl.

Díky!

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4155
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od whiskey »

mna by zaujimal presny datum vstupu tych Vietnamcov, lebo to by som uz mohol mat OK+ Gold, a chystam sa tam v juni (cervnu).

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

whiskey píše:mna by zaujimal presny datum vstupu tych Vietnamcov, lebo to by som uz mohol mat OK+ Gold, a chystam sa tam v juni (cervnu).


Myslim, ze kolem poloviny cervence by se to melo oznamit, ale NECEKEJ harmonizaci FF pred 1.9.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4155
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od whiskey »

flyingblue píše:Myslim, ze kolem poloviny cervence by se to melo oznamit, ale NECEKEJ harmonizaci FF pred 1.9.


mne ide hlavne o "kontrolu" salonikov na letiskach po Vietname, kedze to budem uz ST ElitePlus, nejaka ina harmonizacia mi je lautrfuk :)


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

whiskey píše:
flyingblue píše:Myslim, ze kolem poloviny cervence by se to melo oznamit, ale NECEKEJ harmonizaci FF pred 1.9.


mne ide hlavne o "kontrolu" salonikov na letiskach po Vietname, kedze to budem uz ST ElitePlus, nejaka ina harmonizacia mi je lautrfuk :)


Aha, v tom pripade to bude zajimavy. Pokud vim, tak vzory karticek se urcite neposilaj v pulce mesice :-) Takze to bude na Tvoji asertivite :-)

meir13
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 240
Registrován: 27. 12. 2008, 16:38
Bydliště: On the way from Sharjah to Bacoor or other way around.
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od meir13 »

Janur píše:
meir13 píše:Zdravim, nejaky napad co s 50000 body na OK Plus? Popripade, moznost transferu k Aeroflotu. Body budou expirovat v 2012, takze zadny spech. Dekuji predem za dobry tip.


Hawaii nebo Karibik, bohuzel v economy


Nakonec budu mit asi MFM-OMS nebo SZX-OMS v C. A tim s OK Flus skoncim.

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Yirina »

Smurfx píše:V červnu nám do SkyTeamu vstoupí Tarom a Vietnam Airlines. Ví se už (otázka na insidery zřejmě), jaké booking class se u Vietnam budou počítat do 100% a které dostanou méně mil, popř. segmentů? V červenci/srpnu je hodlám použít a rád bych tuto informaci už věděl.

Díky!


100% mil dostanou u VN J, I, Z, Y, K. 75% dostanou W, S, H, B, L, M, T.

U Taromu 100% bude B a Y, 75% K, M, G, H, N, 50% za E, T, W, R.L, Q, U, V.

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Smurfx »

A já ještě dodám, že míle je možno načítat od 1.6 a stejným dnem samozřejmě aerolinky do SkyTeamu vstupují - potvrzeno od ČSA

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4155
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od whiskey »

Smurfx píše:A já ještě dodám, že míle je možno načítat od 1.6 a stejným dnem samozřejmě aerolinky do SkyTeamu vstupují - potvrzeno od ČSA

dobra sprava, dakujem!

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4155
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od whiskey »

Litujeme, ale stránky OK Plus jsou dočasně mimo provoz z důvodu údržby. Zkuste se přihlásit později.


Uz to trva skoro tyzden. Po 3 dnoch som im napisal cez kontaktny formular, ze sa mi neda prihlasit do OK+ webu, odpovedali na druhy den, ze uz by to malo ist, ze to opravili. Samozrejme, ziadna zmena, prihlasit sa stale nedalo. Odpisal som, ze to stale nejde, ze som to skusal z roznych browserov a pocitacov. Oni odpisali, ze sa velmi ospravedlnuju, a riesenie problemu ma vysoku prioritu atd... To bolo predvcerom a stale nic. Nechapem dost dobre, ako je to mozne. Nejake napady niekto, ako to riesit?

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

whiskey píše:
Litujeme, ale stránky OK Plus jsou dočasně mimo provoz z důvodu údržby. Zkuste se přihlásit později.


Uz to trva skoro tyzden. Po 3 dnoch som im napisal cez kontaktny formular, ze sa mi neda prihlasit do OK+ webu, odpovedali na druhy den, ze uz by to malo ist, ze to opravili. Samozrejme, ziadna zmena, prihlasit sa stale nedalo. Odpisal som, ze to stale nejde, ze som to skusal z roznych browserov a pocitacov. Oni odpisali, ze sa velmi ospravedlnuju, a riesenie problemu ma vysoku prioritu atd... To bolo predvcerom a stale nic. Nechapem dost dobre, ako je to mozne. Nejake napady niekto, ako to riesit?


Zacni sbirat s deltou :-)

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4155
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od whiskey »

flyingblue píše:Zacni sbirat s deltou :-)

delta by mi asi nedala status match za jeden hop BTS-PRG, ci hej? :lol:

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

whiskey píše:
flyingblue píše:Zacni sbirat s deltou :-)

delta by mi asi nedala status match za jeden hop BTS-PRG, ci hej? :lol:


asi nie :-)

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od honzeek1 »

whiskey píše:
flyingblue píše:Zacni sbirat s deltou :-)

delta by mi asi nedala status match za jeden hop BTS-PRG, ci hej? :lol:


Ja myslim ze dala, aspon me pred casem dala i bez hopu, Continental letos taky bez jedineho letu a uz s nima vesele sbiram :-)


Odpovědět