Vueling Praha Barcelona

Moderátor: j.ree

Odpovědět
mat127
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 08. 05. 2013, 23:00
Stav: Offline

Vueling Praha Barcelona

Příspěvek od mat127 »

Nemáte někdo náhodou zkušenost jak rychle probíhá odbavení letů společnosti Vueling z Prahy do Barcelony? Poletíme v pátek 24.5.2013 v 10:50 a zajímalo by mně, jestli stačí být na letišti cca v 9:40 nebo je to už moc pozdě a koleduju si o problém? Podle oficiálních informací by měli zavírat check in přepážky 40minut před odletem tj. v 10:10. Ale někde tady na fóru jsem narazil na informaci, že jsou tyhle lety dost plné a odbavení se stíhá tak tak.

Pokud máte někdo zkušenost s tímto letem, budu rád když se o ni podělíte.

Petr


tempranilo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 348
Registrován: 27. 09. 2011, 22:25
Stav: Offline

Re: Vueling Praha Barcelona

Příspěvek od tempranilo »

mat127 píše:Nemáte někdo náhodou zkušenost jak rychle probíhá odbavení letů společnosti Vueling z Prahy do Barcelony? Poletíme v pátek 24.5.2013 v 10:50 a zajímalo by mně, jestli stačí být na letišti cca v 9:40 nebo je to už moc pozdě a koleduju si o problém? Podle oficiálních informací by měli zavírat check in přepážky 40minut před odletem tj. v 10:10. Ale někde tady na fóru jsem narazil na informaci, že jsou tyhle lety dost plné a odbavení se stíhá tak tak.

Pokud máte někdo zkušenost s tímto letem, budu rád když se o ni podělíte.

Petr

Odbav se online a nemusíš to řešit (pokud budeš mít jen příruční zavazadlo, tak je zbytečné stát ve frontě na odbavení)

mat127
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 08. 05. 2013, 23:00
Stav: Offline

Re: Vueling Praha Barcelona

Příspěvek od mat127 »

Rád bych se odbavil online, ale v Praze pro Vueling tahle možnost není. :( Petr

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Vueling Praha Barcelona

Příspěvek od pepa007 »

letěl jsem s něma dvakrát. poprvé otevřený 2 přepážky, fronta jako prase, já jsem se dostal na řadu cca 30 minut před plánovaným odletem, tj. kdy už checkin měl být zavřenej, a za mnou byla ještě fronta jako prase. odlítalo se s cca 10 min zpožděním.

podruhé (cca před 4 týdnama) jsem byl na letišti cca 90 min před letem a v pohodě. Být váma nechal bych si trošku větší rezervu, ten let bývá dost plnej (při prvním letu overbooking, nabízeli mi odlet o den později + hotel + prachy).

až budete tady, tak se přijďte ukázat do českýho Pivobaru - Carrer de Provenca 505, kousíček od Sagrada Familia ;-)


Odpovědět