ÚLZ

Odpovědět
darfel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 07. 01. 2013, 21:56
Stav: Offline

ÚLZ

Příspěvek od darfel »

Dobrý den..
Vím že mně nejspíše odkážete na samotné ÚLZ ale prvně bych se chtěl zeptat vás jestli někdo něco o tom nevíte...
Jedná se o problém s chrupem.Jde o to že mám zlomené dva přední dolní zuby,ale teď je jdu vytáhnout a dostanu umělé.Četl jsem že na zuby co se týče testů jsou přísní.Ze zubama opravdu jiné problémy nemám.Plombu nemám ani jednu a žádné trvalé onemocnění zubů taky ne.Celkově jsem zdravý ale tich zubů se fakt bojím.Takže jestli někdo prosimvás neví jestli to je nebo není problém.. Byl bych moc vděčný.

Děkuji.


hoplit
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 08. 05. 2011, 15:00
Stav: Offline

Re: ÚLZ

Příspěvek od hoplit »

Zdravím,
jaký je problém zavolat si na ULZ a zeptat se? Oni vás tam neukousnou za takový dotaz :)

darfel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 07. 01. 2013, 21:56
Stav: Offline

hoplit

Příspěvek od darfel »

Zdravím.
No asi máte pravdu.Jen jsem myslel jestli tady náhodou někdo netuší a nemá s tím zkušenost.
Ale i tak moc děkuji :)

Josef
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 285
Registrován: 23. 01. 2003, 14:27
Stav: Offline

Re: hoplit

Příspěvek od Josef »

darfel píše:Zdravím.
No asi máte pravdu.Jen jsem myslel jestli tady náhodou někdo netuší a nemá s tím zkušenost.
Ale i tak moc děkuji :)

Uz tam nejaky cas chodim a myslim si, ze to neni vubec zadny problem. Uz sice nevim, jestli zubni je pri vstupnim, ale pri pravidelnych prohlidkach se na zubni uz nechodi. A co se tyce poctu plomb, tak to uz vubec neni problem.

commander304
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 28. 04. 2008, 21:21
Stav: Offline

Re: ÚLZ

Příspěvek od commander304 »

Jestli se chceš za každou cenu vyhnout zubnímu, poradím chybu v systému. Jdi nejdřív na 2. třídu, tam zubní není. No a potom si ji rozšiř na první. Tam totiž zubní taky není. Takto to platilo loni, tak snad to nezměnili. A pokud jak píše kolega zubní není ani na prodlužovací, tak by to i mohlo fungovat :D


Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Re: ÚLZ

Příspěvek od Jeeloo »

No a proč by měly vyražené zuby vadit? :D Lidi, myslete trochu, když je to protéza, která dovolí normálně mluvit, tak není důvodu, aby se tím lékař bezdůvodně zabýval a nějak to komplikoval :D

Robinson22
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 04. 02. 2012, 20:54
Stav: Offline

Re: ÚLZ

Příspěvek od Robinson22 »

darfel píše:Dobrý den..
Vím že mně nejspíše odkážete na samotné ÚLZ ale prvně bych se chtěl zeptat vás jestli někdo něco o tom nevíte...
Jedná se o problém s chrupem.Jde o to že mám zlomené dva přední dolní zuby,ale teď je jdu vytáhnout a dostanu umělé.Četl jsem že na zuby co se týče testů jsou přísní.Ze zubama opravdu jiné problémy nemám.Plombu nemám ani jednu a žádné trvalé onemocnění zubů taky ne.Celkově jsem zdravý ale tich zubů se fakt bojím.Takže jestli někdo prosimvás neví jestli to je nebo není problém.. Byl bych moc vděčný.

Děkuji.


Ahoj.Koukám že ti tu nikdo neodpověděl,tak jestli to bude ještě aktuální,tak zubů se neboj.V podstatě vyšetření zubů je formalita.Pokud by přece jen došlo k nějakým problémům,tak jakmile dostaneš náhradní chrup :biggrin: tak bys neměl mít pak žádný problém.Jak zde již bylo uvedeno.Na prodložení Medicalu se již na zubní nechodí a dělat si prvně 2 třídu a pak 1 je zbytečné vyhazování peněz. Ahoj David


Odpovědět