Travel nabírá stevardy!

Odpovědět
kala23
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 18. 08. 2006, 19:11
Stav: Offline

Příspěvek od kala23 »

Já taky mluvím jen o tom, čím jsem opravdu prošla. O práci, kterou jsem nedělala, nemůžu mluvit. Ale CC to napsala dost pravdivě a upřímně, tak jí věřim, a myslim si, že snad není takový problém naplánovat lety na více dní dopředu než 4 dny. Pro Travel to asi problém je. Trochu mě zaráží, že za necelý půlrok pořádají už zase znova výběrové řízení. Že by byli tak úspěšný a tak rychle expandovali ? Asi to bude spíš tím, že je dost nespokojených stevardek opustilo.


kala23
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 18. 08. 2006, 19:11
Stav: Offline

Příspěvek od kala23 »

P.S. Tahle práce je skvělá, ale u travelu podle mě ne. A když teda tolik víš o čem mluvíš, ty děláš u nich stevardku ???

travela
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 20. 01. 2007, 14:40
Stav: Offline

Příspěvek od travela »

Jestli to nebude tím, že bude rozšiřovat svojí flotilu o 2 letadla.. A plánování je jaké je, hlavně proto, že TVS má schopné obchodní oddělení, které dokáže domluvit zakázku v řádech hodin, potom se není čemu divit. A ano pracuju jako PP v TVS.

kala23
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 18. 08. 2006, 19:11
Stav: Offline

Příspěvek od kala23 »

Tak v tom případě by tě měli pochválit za to, jaký si věrný zaměstnanec. Mohla bych se tě zeptat, jestli jsi zkoušela i ČSA a nebo jestli bys tam třeba chtěla někdy v budoucnu ? Nebo máš v plánu zůstat u TVS.

travela
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 20. 01. 2007, 14:40
Stav: Offline

Příspěvek od travela »

Nevím proč by mě měli chválit jako věrného zaměstnance. Pouze mě už nebavilo číst tu všechny ty fámy. V době kdy jsem se poohlížela po práci už ČSA nenabíralo. Jinak dělat PP nebylo žádný můj dětský sen, prostě jsem to zkusila u TVS a vyšlo to. A v plánu mám lítat dokud mě to bude bavit.


kala23
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 18. 08. 2006, 19:11
Stav: Offline

Příspěvek od kala23 »

Nemyslela jsem to zle, tak se nečerti :) ale žádná fámy jsem tu neviděla. To neznamená, že jen tvůj názor je ten správný. I ostatní lidi maj nějaké zkušenosti a můžou být odlišný od těch tvých, to ale neznamená, že je to fáma.

hb-g
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 34
Registrován: 22. 01. 2007, 09:30
Stav: Offline

Příspěvek od hb-g »

travela píše:Tak to bylo asi opravdu hodně dávno. Konkurz se skládá z více částí než jen test a pohovor. Nejprve je test z angličtiny a všeobecných znalostí na základě kterého se zve k osobnímu pohovoru. Na pohovoru se projdou výsledky testů a životopis, probírají se předpoklady a motivace k práci PP. Následuje rozhovor v angličtině. Pak je potřeba projít ÚLZ a prověřením bezpečnostní způsobilosti NBÚ. Teprve pak se nastupuje do počátečního výcviku..


Aha,já jsem právě myslela,že když mají v požadavcích uvedenou fyzickou způsobilost,konkrétně uplavat 100 m z toho 10 m pod vodou,tak že nás prostě naženou do bazénu,aby si to ověřili :)

travela
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 20. 01. 2007, 14:40
Stav: Offline

Příspěvek od travela »

Do toho bazénu tě naženou po absolvování všeho co jsem napsala, cca den nebo dva před začátkem výcviku.

CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od CC »

fyzicky testy to urcite ne pri prijimacim konkurzu :lol: staci neco malo z aj ostatni jazyky je nezajimaji :o a o skole pri praci se radeji nezminuj. fakt ver mi, prosla jsem tim. . vse jim odkejvej hlavne ze budes litat v noci a budes porad na telefonu a k dispozici pro planovaci oddeleni.

CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od CC »

plavani te ceka az zhruba 2.tyden vycviku

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

A co kdyz to nekdo nezaplave? Vyhodi ho? :roll:

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

Ne. Utopi se. :twisted:

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Night fly píše:Ne. Utopi se. :twisted:


Jses fakt vtipny/a. Ptam se vazne, a ptam se CC.

travela
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 20. 01. 2007, 14:40
Stav: Offline

Příspěvek od travela »

katkutah píše:A co kdyz to nekdo nezaplave? Vyhodi ho? :roll:


Jak myslíš nezaplave? 100m snad uplave každý, ne? Nevyhodí, ale chtějí vidět příště zlepšení. Bazén je pak během výcviku ještě 2x, se záchranými vestami a evakuace do vody se člunem.

CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od CC »

ahoj presne tak jak rika travela, uplavat 100m neni problem a neni to na cas... co se tyce plavani pod vodou, tak to je horsi, byla jsem take jedna z tech co to nezvladla a tak jsem sla pak sama pilne trenovat... a pri pristim plavani to uz zvladla... nevyhodi te za to, ze to nevzvladnes ale musis se zlepsit a a kdyz uvidi tvou snahu, pak to bude ok :roll: celkem te ceka bazen 3x behem celeho vycviku. Poprve myslim cca tyden po zacatku vycviku


Odpovědět