Mimopražské letušky

hb-g
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 34
Registrován: 22. 01. 2007, 09:30
Stav: Offline

Mimopražské letušky

Příspěvek od hb-g »

Čau lidi,chystám se na konkurz k TVS,ale nejsem přímo z Prahy a jak jsem slyšela,tak TVS lítá hlavně v noci.Takže jsem si říkala,že by to chtělo, v případě úspěchu, najít nějakej podnájem nebo něco podobnýho,abych měla kde spát,pokud bych se z letu vrátila v nějakou "blbou" dobu...je na tom tady někdo podobně?Budu ráda,když se vyjádříte i na téma jak jste to řešili,dík :wink:


dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

věř že všechny letušky jou jen z Prahy :D

hb-g
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 34
Registrován: 22. 01. 2007, 09:30
Stav: Offline

Příspěvek od hb-g »

dell píše:věř že všechny letušky jou jen z Prahy :D


Jsem si to myslela :lol:

Gal Air
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 08. 05. 2006, 21:09
Stav: Offline

Příspěvek od Gal Air »

hb-g píše:Jsem si to myslela :lol:


Alebo si skus s niekym vziat spolocny podnajom mozno tvoje buduce kolegine tiez nebudu vsetky z Prahy.

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

No jo no....nebo premluv TVS, at lita do mista tveho bydliste...horsi by bylo, kdyb to byla treba Snezka, tam asi neni misto na VPD :)


dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

hb-g píše:Jsem si to myslela :lol:


Jestli prosím Tě chceš něco dělat co není v místě tvého bydliště, tak se smiř s tím, že se za prací budeš muset odstěhovat a nebo jezdit autem na každou a z každé linky domu. Je to tvuj boj, ale neptej se co máš dělat, to mi přijde trochu úsměvné :D

Gal Air
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 08. 05. 2006, 21:09
Stav: Offline

Příspěvek od Gal Air »

2 hb-g: a ako daleko byvas od Prahy?

Skytravel
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 346
Registrován: 05. 06. 2006, 15:55
Bydliště: Koucourkov
Stav: Offline

Příspěvek od Skytravel »

dell píše:věř že všechny letušky jou jen z Prahy :D


to je pekna kravina, znam jednu co bydli v usti a pokazde dojizdi

hb-g
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 34
Registrován: 22. 01. 2007, 09:30
Stav: Offline

Příspěvek od hb-g »

dell píše:Jestli prosím Tě chceš něco dělat co není v místě tvého bydliště, tak se smiř s tím, že se za prací budeš muset odstěhovat a nebo jezdit autem na každou a z každé linky domu. Je to tvuj boj, ale neptej se co máš dělat, to mi přijde trochu úsměvné :D


2 Dell:Já se neptám,co mám dělat,ale chtěla jsem jenom radu nebo tip od lidí,kteří byli v podobný situaci :roll: ,protože pochybuju,že na konkurz chodí jenom lidi co už bydlí v Praze.Já jsem smířená s tím,že se budu muset nejspíš odstěhovat do Prahy,pokud to vyjde,protože dojíždět every day mi přijde trochu krkolomný...
2 Gail Air:35 km od Prahy+plus ještě přes celou Prahu na letiště.Mně právě už napadlo,že bych se mohla domluvit s někým z kurzu.Uvidíme,třeba mně vykicknou hned po prvním kole a nebude co řešit :lol:
2 Skytravel:Jako až tak??

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

35km se dá myslím v poho dojíždět, to já to mám krapet dál a zvládám autem :wink: a nebo si mužeme vzít pronájem spolu :D

Gal Air
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 08. 05. 2006, 21:09
Stav: Offline

Příspěvek od Gal Air »

dell píše:35km se dá myslím v poho dojíždět, to já to mám krapet dál a zvládám autem :wink: a nebo si mužeme vzít pronájem spolu :D

2 hb-g: Novidis spolubivajuceho uz mas zaisteneho :lol: ... ale nie myslim, ze na to mas este dost casu riesit ubytovanie, ked ta vezmu tak potom ma cenu sa tym vazne zaoberat... aj ked vlasne dobredu sa popytat co a jako nieje az taky zly napad :idea:

hb-g
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 34
Registrován: 22. 01. 2007, 09:30
Stav: Offline

Příspěvek od hb-g »

Gal Air píše:2 hb-g: Novidis spolubivajuceho uz mas zaisteneho :lol: ... ale nie myslim, ze na to mas este dost casu riesit ubytovanie, ked ta vezmu tak potom ma cenu sa tym vazne zaoberat... aj ked vlasne dobredu sa popytat co a jako nieje az taky zly napad :idea:


Já vim,že je brzo,ale tak když už to řeším,tak se vším všudy :lol: ...2Dell:Ok beru všema deseti :lol: :lol: ...a ty jseš odkud?S tim řízením bude asi problém ve mně,přes Jižní spojku by mně na letiště asi dovezla sanitka :lol: :lol:

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

hb-g píše:Já vim,že je brzo,ale tak když už to řeším,tak se vším všudy :lol: ...2Dell:Ok beru všema deseti :lol: :lol: ...a ty jseš odkud?S tim řízením bude asi problém ve mně,přes Jižní spojku by mně na letiště asi dovezla sanitka :lol: :lol:


No vidis, zavolas sanitu a ta te odveze vsude, kam budes chtit...levneji nez taxik s blbym taxametrem :shock:

hb-g
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 34
Registrován: 22. 01. 2007, 09:30
Stav: Offline

Příspěvek od hb-g »

ppl píše:No vidis, zavolas sanitu a ta te odveze vsude, kam budes chtit...levneji nez taxik s blbym taxametrem :shock:


A ještě rychle s houkačkou co? :lol: Hej ale to už je lil bit OT ne? :lol:

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

Tady se často stává, že je něco lil bit OT :) Navíc, když se k tomu přichomejtne dell :lol:


Odpovědět