Palubní průvodčí u ČSA - max. výška

videoo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17. 11. 2007, 23:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Palubní průvodčí u ČSA - max. výška

Příspěvek od videoo »

Chtěl bych se zeptat, když bych chtěl dělat palubního průvodčího u ČSA (je mi 14) a uměl bych dobře jazyky, atd. (to co požaduje ČSA) kromě výšky už teď jsem dost vysokej a ČSA požadujou max. 190cm. :roll: Tak třeba kdybych měl 195cm jestli by to něják extrémně vadilo. Díky za odpověď.


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: České aerolinie

Příspěvek od whiskey »

videoo píše:Chtěl bych se zeptat, když bych chtěl dělat palubního průvodčího u ČSA (je mi 14) a uměl bych dobře jazyky, atd. (to co požaduje ČSA) kromě výšky už teď jsem dost vysokej a ČSA požadujou max. 190cm. :roll: Tak třeba kdybych měl 195cm jestli by to něják extrémně vadilo. Díky za odpověď.


V ATR urcite :wink:

videoo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17. 11. 2007, 23:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: České aerolinie

Příspěvek od videoo »

whiskey píše:
videoo píše:Chtěl bych se zeptat, když bych chtěl dělat palubního průvodčího u ČSA (je mi 14) a uměl bych dobře jazyky, atd. (to co požaduje ČSA) kromě výšky už teď jsem dost vysokej a ČSA požadujou max. 190cm. :roll: Tak třeba kdybych měl 195cm jestli by to něják extrémně vadilo. Díky za odpověď.


V ATR urcite :wink:


Co to je ATR?

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: České aerolinie

Příspěvek od HighFlyer »

videoo píše:Co to je ATR?


:wink: Je videt, ze opravdu zacinas, ale protoze mlade nadsene je zapotrebi podporovat, tak tady mas link:

http://www.csa.cz/cs/portal/company/abo ... ne_atr.htm

videoo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17. 11. 2007, 23:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: České aerolinie

Příspěvek od videoo »

HighFlyer píše:
videoo píše:Co to je ATR?


:wink: Je videt, ze opravdu zacinas, ale protoze mlade nadsene je zapotrebi podporovat, tak tady mas link:

http://www.csa.cz/cs/portal/company/abo ... ne_atr.htm


Však bych nemusel dělat PP jen v ATR ne?


kober
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 13. 07. 2005, 15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kober »

V ATR spíš tak do 180 cm, ne? :)

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: České aerolinie

Příspěvek od HighFlyer »

videoo píše:Však bych nemusel dělat PP jen v ATR ne?


Nejsem si jist, tuto otazku urcite zodpovi lepe PP tady na foru, ale obavam se, ze letusky a letusaci si nemohou vybirat, na jakych typech budou pracovat. Kdyz je spolecnost potrebuje na ATR, tak jdou na ATR.

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: České aerolinie

Příspěvek od BB »

videoo píše:Však bych nemusel dělat PP jen v ATR ne?


V soucasnosti maji vsichni PP CSA "typovky" na ATR a B737, jako treti maji BUD A320 NEBO A310, s tim, ze ti novy se skoli na A320, nikoliv A310. Tj. ATR litaji vsichni.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: České aerolinie

Příspěvek od pepa007 »

videoo píše:Chtěl bych se zeptat, když bych chtěl dělat palubního průvodčího u ČSA (je mi 14) a uměl bych dobře jazyky, atd. (to co požaduje ČSA) kromě výšky už teď jsem dost vysokej a ČSA požadujou max. 190cm. :roll: Tak třeba kdybych měl 195cm jestli by to něják extrémně vadilo. Díky za odpověď.


proboha opravdu tě nenapadl inteligentnější název tématu než "ČSA - České aerolinie"?? :roll:

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

Otázky personálu/palubních průvodčích se řeší převážně zde: http://forum.airways.cz/viewforum.php?f=22

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Re: České aerolinie

Příspěvek od MS743 »

pepa007 píše:
videoo píše:Chtěl bych se zeptat, když bych chtěl dělat palubního průvodčího u ČSA (je mi 14) a uměl bych dobře jazyky, atd. (to co požaduje ČSA) kromě výšky už teď jsem dost vysokej a ČSA požadujou max. 190cm. :roll: Tak třeba kdybych měl 195cm jestli by to něják extrémně vadilo. Díky za odpověď.


proboha opravdu tě nenapadl inteligentnější název tématu než "ČSA - České aerolinie"?? :roll:


Klid.... dejte mu sanci a radeji pomoct.. kdyz ne tak radeji neodpovidat... ne kazdy se narodil v C class a hned od 5let vedel jake jsou rozdily mezi letouny apod.

budme mili

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: České aerolinie

Příspěvek od alesesl »

MS743 píše:
pepa007 píše:
videoo píše:Chtěl bych se zeptat, když bych chtěl dělat palubního průvodčího u ČSA (je mi 14) a uměl bych dobře jazyky, atd. (to co požaduje ČSA) kromě výšky už teď jsem dost vysokej a ČSA požadujou max. 190cm. :roll: Tak třeba kdybych měl 195cm jestli by to něják extrémně vadilo. Díky za odpověď.


proboha opravdu tě nenapadl inteligentnější název tématu než "ČSA - České aerolinie"?? :roll:


Klid.... dejte mu sanci a radeji pomoct.. kdyz ne tak radeji neodpovidat... ne kazdy se narodil v C class a hned od 5let vedel jake jsou rozdily mezi letouny apod.

budme mili


Spravne!!!!! :D :D :D

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od J.Pau »

Tak já to tady mladíkovi hodím v kostce ať ušetřím práci letuškám a letušákům.

Výška je udávaná aerolinkou (ČSA myslím končí na 190 nebo 185cm pro kluky, možno vzhlédnout na jejich stránkách) ale nemusí být všude stejná! Nejmírnější jsou v těchto ohledech zřejmě Emirates (ale nevím jestli to tam je zrovna i pro výškou). Nicméně nemyslím si že je předmětné ve 14 letech řešit, jestli budu dělat letušku nebo ne. Vystuduj si co tě baví a pak se rozhodni. Když budeš mít maturitu tak budeš moc lítat všude. No a jestli jsi zapálenej pro to, to dělat tak si pročti místní fóra kde je hafo informací od těch nejvíce základních až po ty nejvíce specifické. Tebou založené fóru už určitě existuje a zřejmě už i desetkrát takže odpovědi na své otázky zde dozajista najdeš, stejně tak jako hromadu užitečných odkazů.

videoo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17. 11. 2007, 23:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od videoo »

J.Pau píše:Tak já to tady mladíkovi hodím v kostce ať ušetřím práci letuškám a letušákům.

Výška je udávaná aerolinkou (ČSA myslím končí na 190 nebo 185cm pro kluky, možno vzhlédnout na jejich stránkách) ale nemusí být všude stejná! Nejmírnější jsou v těchto ohledech zřejmě Emirates (ale nevím jestli to tam je zrovna i pro výškou). Nicméně nemyslím si že je předmětné ve 14 letech řešit, jestli budu dělat letušku nebo ne. Vystuduj si co tě baví a pak se rozhodni. Když budeš mít maturitu tak budeš moc lítat všude. No a jestli jsi zapálenej pro to, to dělat tak si pročti místní fóra kde je hafo informací od těch nejvíce základních až po ty nejvíce specifické. Tebou založené fóru už určitě existuje a zřejmě už i desetkrát takže odpovědi na své otázky zde dozajista najdeš, stejně tak jako hromadu užitečných odkazů.


Dík za odpověď! :D

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

kober píše:V ATR spíš tak do 180 cm, ne? :)


presne tak, mam 183 a v ATR a CRJ drhnu hlavou o strop :)


Odpovědět