Travel Service konkurz

Odpovědět
Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Pavel »

Pan Am píše:
mckaypv4 píše:číslo dresu Jágra, atd. Zase výběr z a,b,c,d.


:lol: :lol: :lol:

je dost velké procento, které se stejně netrefí :-D


densko
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 30
Registrován: 22. 11. 2011, 14:45
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od densko »

To snad vypadá, že byl buď úplně stejnej nebo hodně podobnej test jako loni :-) taky tam byly tyhle otázky, co jsi psala :-) no, moc se s tím nepářou :D tak to je super, moc gratuluju a nevíte kolik tak lidí letos nabírali?

Swarley
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 17. 04. 2012, 15:16
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Swarley »

Ahoj, došla mi už pozvánka na pohovor. Máte prosím někdo nějakou zkušenost (i z doslechu), jak to probíhá a na co se případně připravit? Děkuju moc :)

Denisa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15. 01. 2012, 16:37
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Denisa »

To: Swarley Ahojky, muzu se zeptat, kdy jsi byl na testech? Jinak jak probiha pohovor by me taky zajimalo :-)

mckaypv4
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 11. 08. 2011, 18:09
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od mckaypv4 »

Druhé kolo probíhá tak, že Vás všechny zavolají do jedné místnosti, kde se představí a dají vám dotazník. Poté Vás po jednom váží a měří. Ihned poté si Vás volají a ústní pohovor v češtině, kde se Vás ptají na klasické otázky při pohovorech a proberou s vámi také vědomostní test, u někoho chtějí vědět okamžitě správnou odpověď, trošku se poptají na pracovní historii a něco o vás.
Poté je na řadě angličtina, někteří chodili dost zničený, mě to přišlo fajn. Příjemná ženská, která s komunikuje naprosto přátelsky, je taková menší ústní oklepávačka, potom se překládají věty z čj. A nakonec je anglický text na přečtení a přeložení.
To je asi tak nějak všechno, jo angličtina zabere asi 15 min, takže pokud nejste první kdo se tam nacpe, tak si počkáte i 3 hodiny klidně.

Good luck


Swarley
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 17. 04. 2012, 15:16
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Swarley »

Ozvali se už někomu, kdo měl pohovor tento týden (4.2. - 8.2.)? Případně nevíte, jestli se teď ozývají i neúspěšným? Díky :)

Denisa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15. 01. 2012, 16:37
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Denisa »

Mě poslali pozvanku do 2 kola na 11.2 a hned na to mi volali, ze se to posouvá až na 18.2 což měl začínat už vycvik, jestli se nepletu. Jde ještě někdo až 18.2???

mckaypv4
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 11. 08. 2011, 18:09
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od mckaypv4 »

Já byl 4.2 a ozvali se mi hned ve středu, že mě berou. Výcvik mi začíná 18.2, bude snad několik skupin, takže jedna začíná 18.2 a další později. Jinak neúspěšným se nejspíš neozývají.

Sob13
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 15. 03. 2012, 13:09
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Sob13 »

Ja to mel presne stejne. 4.2. tam a ve stredu email ze to dopadlo uspesne. Vycvik taktez od 18. Takze ted jen sehnat nekde bydleni v Praze...kazdopadne hodne stesti ostatnim.

Swarley
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 17. 04. 2012, 15:16
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Swarley »

Díky za info a gratuluju k úspěchu :) Je tu někdo, kdo byl na pohovoru teď ve středu nebo ve čtvrtek (6. a 7.2.)?

Terikkk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 15. 02. 2013, 13:36
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Terikkk »

Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli někdo neví jak je to s prohlídkou v ÚLZ. Já tam volala a prý mi termín má stanovit Travel Service.
Nevíte někdo jak to je? A jak dlouho dopředu mi TVS dá vědět že mám mít tu prohlídku?

A ještě jestli nevíte jak dloiho dopředu dají vědět termín podpisu smlouvy?

Btw pro Swarley - já byla na pohovoru 7.2.

Btw2 - začíná někomu z vás výcvik až 11.3.?

sidewinder
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 27. 04. 2010, 08:56
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od sidewinder »

Chystám se na první kolo VŘ tuhle neděli.
Chápu to správně, že to plavání se zkouší až někdy po ÚLZ?

Má šanci projít VŘ někdo kdo nemá předchozí zkušenost s prací stewarda (nemá attestation of safety training)

Vzpomenete si někdo ještě na nějaké otázky ze všeobecného přehledu? Muslimy a penicilin jsem si musel vygooglit, tak abych tam na to nečuměl jak tele na nový vrata :-)

Paullis
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 11. 02. 2013, 16:22
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Paullis »

Zdravim, byl sem v úterý na druhym kole...jak rychlá je jejich odezva jestli jsem uspěl nebo ne...?

Swarley
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 17. 04. 2012, 15:16
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Swarley »

Terikkk - podpis mám tento týden, termín na ÚLZ v týdnu 11. března. Výcvik měl začínat od 11. března, ale to jsou prohlídky na ÚLZ, tak nevím kdy to doopravdy začne :)

Sidewinder - Šanci projít máš :)
pamatuju si, kdo složil Malou noční hudbu, hlavní město Irska, kdo první přeletěl La Manche

Paulis - u mě to trvalo přesně týden (mám pocit, že posílali hormadný mail vždy ve středu)

sidewinder
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 27. 04. 2010, 08:56
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od sidewinder »

Swarley: dík, sice pro mě s křížkem po funuse, ale stejně jsem měl jinou variantu. Nicméně nějak jsem se s tím popasoval, tak teď jen čekat jestli se ozvou :D


Odpovědět