Nábory?

mates
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 06. 07. 2011, 20:33
Stav: Offline

Re: Nábory?

Příspěvek od mates »

Já si myslím, že ČSA taky rychlý konec mít určitě nebudou. Osud ČSA má v rukou naše vláda a ta si nemůže dovolit takový luxus, aby nechala padnout ČSA, tlak od opozice by nevydržela. Ikdyž nechat padnout ČSA by bylo v téhle době nejvýhodnější možná varianta


Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: Nábory?

Příspěvek od Ace2 »

On už nejde ani tak o ČSA ale o letiště Praha. Stát potřebuje aby mělo letiště pořád provoz, protože se tak zvyšuje hodnota toho letiště, bez ČSA by pravděpodobně i citelně klesla hodnota letiště.

mates
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 06. 07. 2011, 20:33
Stav: Offline

Re: Nábory?

Příspěvek od mates »

S tím plně souhlasím. Letiště Praha se bez ČSA jen těžko obejde

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Nábory?

Příspěvek od JiS_Progressus »

Já zase nesouhlasím, ale to je věc názoru ...

Monika...
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 07. 08. 2012, 21:33
Stav: Offline

Re: Nábory?

Příspěvek od Monika... »

Ahoj, chtěla jsem se Vás zeptat nevíte, kdy budou nábory do ČSA nebo Travel Service ? Na pozici letušky :) děkuji za odpověď.


Elizabeth
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 08. 05. 2011, 11:58
Stav: Offline

Re: Nábory?

Příspěvek od Elizabeth »

Travel Service bude mít teď po sezoně, takže tam určitě ne (zase možná až příští rok na jaře) a ČSA určitě v současné době také ne. V této oblasti v ČR není zrovna ideální situace.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Nábory?

Příspěvek od Globik »

A jak k tomu přijdou děvčátka toužící dělat to krásné a romantické povolání?

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Nábory?

Příspěvek od Petr31 »

Globik píše:A jak k tomu přijdou děvčátka toužící dělat to krásné a romantické povolání?


Děvčátka jsou holt slabší v úsudku...a nechápou že je třeba popřemýšlet jestli ve vyhlédnuté firmě má ještě vůbec smysl hledat uplatnění.Ale když ony se ty kapitánské prýmky tak krásně blýskají...áach...Sorry za jízlivost, ale to se fakt nedá...:-))) ČSA bude maximálně trénovat likvidační podskupinu a hledat posledního, který tam zhasne. Já jsem odhadoval že do letošních Vánoc musí být hotovo a zameteno.Soudy to pak můžou případně řešit dalších 10let....

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Nábory?

Příspěvek od jane »

Petr31 píše:Děvčátka jsou holt slabší v úsudku...a nechápou že je třeba popřemýšlet jestli ve vyhlédnuté firmě má ještě vůbec smysl hledat uplatnění.Ale když ony se ty kapitánské prýmky tak krásně blýskají...áach...Sorry za jízlivost, ale to se fakt nedá...:-))) ČSA bude maximálně trénovat likvidační podskupinu a hledat posledního, který tam zhasne. Já jsem odhadoval že do letošních Vánoc musí být hotovo a zameteno.Soudy to pak můžou případně řešit dalších 10let....


No a navic to neni jen tak, prijit na nabor, vime prece, ze je potreba mit vysokou skolu pro letusky... :)

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Nábory?

Příspěvek od Petr31 »

jane píše:
Petr31 píše:Děvčátka jsou holt slabší v úsudku...a nechápou že je třeba popřemýšlet jestli ve vyhlédnuté firmě má ještě vůbec smysl hledat uplatnění.Ale když ony se ty kapitánské prýmky tak krásně blýskají...áach...Sorry za jízlivost, ale to se fakt nedá...:-))) ČSA bude maximálně trénovat likvidační podskupinu a hledat posledního, který tam zhasne. Já jsem odhadoval že do letošních Vánoc musí být hotovo a zameteno.Soudy to pak můžou případně řešit dalších 10let....


No a navic to neni jen tak, prijit na nabor, vime prece, ze je potreba mit vysokou skolu pro letusky... :)


...na to jsem zapomněl! Ale je prima když mají ženské smysl pro humor - myslím tebe!:-)

Elizabeth
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 08. 05. 2011, 11:58
Stav: Offline

Re: Nábory?

Příspěvek od Elizabeth »

Ahoj, nechystáte se někdo na Qatar do Bratislavy?

densko
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 30
Registrován: 22. 11. 2011, 14:45
Stav: Offline

Re: Nábory?

Příspěvek od densko »

Elizabeth píše:Ahoj, nechystáte se někdo na Qatar do Bratislavy?


Ahoj :-)) přemýšlím o tom. Odkud jsi?

Elizabeth
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 08. 05. 2011, 11:58
Stav: Offline

Re: Nábory?

Příspěvek od Elizabeth »

Taky ještě nejsem rozhodnutá :). Jela bych z Prahy.


Odpovědět