Aer Lingus NY - 3290 kč

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od Kamyl »

Malvolio: Super, dikes moc... :wink:

A double bed je "letiste" a twin bed jsou dve oddelena luzka, je tak?


Poly
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 369
Registrován: 18. 12. 2006, 12:08
Oblíbené typy letadel: B747-400, B777-300, A330-300, A340-600
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od Poly »

Kamyl píše:Malvolio: Super, dikes moc... :wink:

A double bed je "letiste" a twin bed jsou dve oddelena luzka, je tak?


Tak jest.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od poja »

tak prvni komplikace je tady lingus zrusil sobotni odpoledni let do JFK...prisel mi mail ze mam kontaktovat call centrum to se mi moc nechce volat do irska..ma uz nekdo podobnou zkusenost jestli se to da vyresit mailem...doufam teda taky ze celej vejlet pujde o den posunout a ze za to nebudou nic chtit...

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od Zlin142 »

poja píše:tak prvni komplikace je tady lingus zrusil sobotni odpoledni let do JFK...prisel mi mail ze mam kontaktovat call centrum to se mi moc nechce volat do irska..ma uz nekdo podobnou zkusenost jestli se to da vyresit mailem...doufam teda taky ze celej vejlet pujde o den posunout a ze za to nebudou nic chtit...


Podle jejich vlastního webu mají i rezervační kancelář(?) v ČR nebo alespoň české číslo na rezervace: +420 224 815 373

http://www.aerlingus.com/cgi-bin/obel01 ... rvewebhelp

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od poja »

jj uz sem to nasel a byli velice ochotny pani mela ode me neprijatej hovor a pak mi dvarat volala...ochotna teda byla ale moc prostoru k manevrovani nebylo lingus to ma dost restricted...musela nas pry prebookovat do stejny tarifni tridy ktera KRK-DUB nebyla +-2dny dostupna jelikoý let zpet nebyl měnenej tak nesel presunout na jinej den takže nakonec letime z KRK podle puvodnihoplanu 3.11. a na JFK až 4.11. v 10-30 dopo..tak se holt podivam potřetí do dublinu...chtěl sem se v tý souvislosti zeptat myslite že nam v KRK udelaj rovnou palubky i na DUB-NYC pokud ano tak jestli i zavazadla (i když nevim kde by tam jezdili 20hodin kolem letiste nebo jestli tam maj odpocivarnu jako na LHR) u normalni spolecnosti by to asi slo ale lingus je asi specifickej...


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od Kamyl »

Tak jak, uz nekdo tenhle trip absolvoval? (nechce se mi projizdet cele vlakno a koukat na data)...

Jak je to s checkinem v KRK? Checknou me az na JFK? nebo tak jak u LC - v DUB uplne ven a znova na check-in?

A jak to ma Lingus se zavazadlama? Ja se sice hrabal u nich na webu, ale moje anglictina je mizerna a nejak jsem to nepochopil. Mame v cene letenek KRK-JFK i odbavene zavazadlo, nebo se to bude platit na letisiti?

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od poja »

v sobotu letim z krk zavazadloje v cene ale jak je to s odbavenim to nevim my bohužel leti,e do NYC až dalsi den takže nam ho stejne asi neodbavej primo aby celej den nekde strasilo

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od Kamyl »

Aha, jasne, dik. Tak pak hlavne napis hned jak dorazis a podel se s informacema... :wink: My letime 15.10.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od persona »

Také mě to zajímá - letím 12. - 17. 11. :)

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od Kamyl »

Persona: Napisu hned, jak dorazim...

Jinak mi prisel dneska mejl s potvrzenim letu a vsechny 4 lety byly CONFIRMED, takze zatim to vypada nadejne...

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od persona »

Kamyl píše:Persona: Napisu hned, jak dorazim...

Jinak mi prisel dneska mejl s potvrzenim letu a vsechny 4 lety byly CONFIRMED, takze zatim to vypada nadejne...


Mě už přišlo asi 3x že je to confirmed, jednou taky změna odletu asi o 5 min. Pak další 3 e-maily s potvrzením preferovaných míst (kvůli tátovi, aby mohl koukat z okénka při přeletu Atlantiku, taky tuším nějaká exitová řada).

MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

Trosku OT...hadam, ze uz vsichni mate ubytovani asi zarizene, ale kdyby nahodou, pridavam tip na hotel99, je to nove otevreny(cca mesic a pul) a patri do nejake site, jeste tam probiha "prestavba"(na chodbe, dodelava se vytah a tak..pokoje jsou hotove) a za 500 dolaru (vcetne dani) na 7 noci pro dva mi to prislo jako velmi dobra nabidka.

Kdyztak stranka je Hotel99.com a ja jsme to teda rezervoval pres booking.com, kdo by mel zajem o fotky, dejte vedet.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od persona »

MiraCBaBRNO:

Díky za tip - právě jsem rezervoval Ramada Queens - i s daní 14.75% a 4 USD city tax to dělá nějakých 2050 Kč/noc za king size bed, což je na New York slušné a byly tu i fotky od lidí, co už tam byli. V červnu výlet nevyšel a navíc jsem měl tehdy docela velkou ztrátu, protože to byl předplacený pokoj, tak teď jsem dal klasiku s možností storna a snad to napodruhé vyjde.

MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

Jeste sem zapomnel a z meho prispevku to nejde bez blizsiho zkoumani vycist, ten hotel je na Manhattanu na rohu 99te a Broadway, 2 zastavky express metrem na Times Square...

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od persona »

MiraCBaBRNO píše:Jeste sem zapomnel a z meho prispevku to nejde bez blizsiho zkoumani vycist, ten hotel je na Manhattanu na rohu 99te a Broadway, 2 zastavky express metrem na Times Square...


Koukl jsem na to ale za queen bed pro dva to chce úplně stejně jako Ramada v Queens - cca 119 USD vč. daní za noc. Ta nižší cena byla zřejmě za shared bathroom variantu.


Odpovědět