Letenka - platba kartou

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
jjj
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 277
Registrován: 11. 04. 2005, 13:49
Stav: Offline

Letenka - platba kartou

Příspěvek od jjj »

Platili jste nekdo letenku jinou kartou nez embosovanou? Ja jsem zkousel u easyJet platit pomoci VISA elektron, ale to se mi nezdarilo, neb ctyrcisli, co je uvedo na zadni strane kazde embosovane karty jsem na teto karte nanasel ....


axen
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 06. 02. 2005, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od axen »

Urcite zaplat elektronkou. Zrovna u EZY usetris za poplatek za placeni kartou. Ja kdyz takhle kupoval letenku PRG-DTM-PRG, tak jsem tak v pohode zaplatil.

jjj
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 277
Registrován: 11. 04. 2005, 13:49
Stav: Offline

Příspěvek od jjj »

2 AXEN:A byla to VISA elektron? Co jsi vyplnil do toho pole pro ICV number?

Ondras
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 353
Registrován: 09. 02. 2003, 20:13
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Ondras »

zkus to prověřit ve své bance, jestli je ta karta "odemčená" pro webové transakce

axen
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 06. 02. 2005, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od axen »

Visa elektron to byla, prave kvuli usetreni jsem si ji na zaplaceni pujcil od segry (byla jednou z cestujicich). Co jsem tam vyplnil uz si nepamatuju, if ale vzadu zadny cislo neni, tak zrejme nic. Hlavne se toho nebat :)), bylo to bez problemu.


Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Re: Letenka - platba kartou

Příspěvek od Jafa »

jjj píše:Platili jste nekdo letenku jinou kartou nez embosovanou? Ja jsem zkousel u easyJet platit pomoci VISA elektron, ale to se mi nezdarilo, neb ctyrcisli, co je uvedo na zadni strane kazde embosovane karty jsem na teto karte nanasel ....


Na účely plateb (čehokoliv včetně letenek) na internetu používám speciální internetovou Mastercard, na které je uveden i CVC kod.

Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letenka - platba kartou

Příspěvek od Luko2 »

jjj píše:Platili jste nekdo letenku jinou kartou nez embosovanou? Ja jsem zkousel u easyJet platit pomoci VISA elektron, ale to se mi nezdarilo, neb ctyrcisli, co je uvedo na zadni strane kazde embosovane karty jsem na teto karte nanasel ....


Ačkoliv sám vlastním embosovanou kartu, tak dle mých informací od lidí kteří vlastní stejnou kartu jako Ty, máš žřejmě jěště starší typ této karty. Stejné karty ale novějšího data vystavení již tento CVC kód mají též, takže Ti nezbyde nic jiného než zajít do finančního ústavu, který Ti danou kartu vystavil, aby Ti ji vyměnili za novější a zároveň rovnou požádej o odblokování pro platbu přes internet...

jjj
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 277
Registrován: 11. 04. 2005, 13:49
Stav: Offline

Příspěvek od jjj »

Potiz je tedy asi opravdu v tom, ze ta karta je tri roky stara. Konci ted v 09, takze uvidim jestli na novy CVC bude. Mnoho let pouzivam normalni embosovanou VISA, se kterou nebyl u nikoho problem.


Odpovědět