Lacno do USA

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od alesesl »

marat01 píše:
Alexx píše:Tak jsem teď koupil za necelých 12000 rtn LHR-YYZ-LAX s Air Canada na září. Už se těším :-)

Ja som v sptermbri letel DUB-YYZ-LAX s Air Canada a poviem ti uz by som do toho nesiel... bol som maximalne sklamany... som zvedavy ako sa bude pacit tebe.
Predpokladam, ze sa opytas co bolo zle. Stara polorozpadnuta A340, interier lietadla z roku Pana, pomerne neochotny staff, ...


A340 uz u AC nelitaji a myslim ze je na linku DUB-YYZ ani nenasazovali.


VanillA
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 322
Registrován: 22. 02. 2009, 11:57
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od VanillA »

Přesně. Let z DUB je operován B767. Většina z nich prošla modernizací interieru, takže si užiješ enroute (IFE). Já jsem s nimi letěl minulý rok ten samý routing, akorát za 7400,- rt.

Za stejnou cenu bych letěl znovu :-)

marat01
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 83
Registrován: 26. 02. 2008, 07:48
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od marat01 »

VanillA píše:Přesně. Let z DUB je operován B767. Většina z nich prošla modernizací interieru, takže si užiješ enroute (IFE). Já jsem s nimi letěl minulý rok ten samý routing, akorát za 7400,- rt.

Za stejnou cenu bych letěl znovu :-)


ups, sorry let bol operovany Boeing 767-300ER. Ale stale plati, ze by som s nimi uz radsej neletel :)

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od vita »

Tak mě to teď taky čeká :-)
Budu hledat letenku cca. 20. ledna 2011 tam a cca. 20. května 2011 zpět (studijní pobyt). Doufám, že se dostanu pod 20 000, potřebuju Washington (Dulles nebo Reagan, ale klidně i Baltimore-Washington International), a SkyTeam (body na Skymiles u Delty, už jich mám dost na vnitrostátní return ticket, takže si někam zaletím o jarních prázdninách) a alespoň se budu moci věnovat svému koníčku - psaní trip reportů :-D

Carlos_Plzeň
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 19. 07. 2007, 15:02
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od Carlos_Plzeň »

Z NYC se dá do DC dojet, vsak to je tusim nejake ctyri hodiny busem?


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od vita »

Carlos_Plzeň píše:Z NYC se dá do DC dojet, vsak to je tusim nejake ctyri hodiny busem?

S třemi zavazadly to není moc schůdná cesta...koukal jsem na to a leden tam a začátek března (dál to nejde) zpět jen za 15 000 (British), 16 100 (KLM) a 16 600 (Delta, ale to jsou ty samé lety, co KLM)...To mi příjde jako super cena (mé poslední letenky do USA stály 24 000,- ale je pravda, že ropa tou dobou byla na tom největším maximu - léto 2008)

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od poja »

vita píše:
Carlos_Plzeň píše:Z NYC se dá do DC dojet, vsak to je tusim nejake ctyri hodiny busem?

S třemi zavazadly to není moc schůdná cesta...koukal jsem na to a leden tam a začátek března (dál to nejde) zpět jen za 15 000 (British), 16 100 (KLM) a 16 600 (Delta, ale to jsou ty samé lety, co KLM)...To mi příjde jako super cena (mé poslední letenky do USA stály 24 000,- ale je pravda, že ropa tou dobou byla na tom největším maximu - léto 2008)


myslim že využít míle na vnitrostátní lety po usa se moc nevyplatí když si koupíš letenku v nejkaý akci který jsou pořád tak se dostanes na stejnou cenu jako jako za letistní poplatky...a nač tahat 3 kufry do usa stačí věci na jeden týden než budeš mít čas zajít do nějakýho pořádnýho outletu...

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od Zlin142 »

poja píše:myslim že využít míle na vnitrostátní lety po usa se moc nevyplatí


těch možností jak je smysluplně využít je obecně čím dál míň

poja píše:a nač tahat 3 kufry do usa stačí věci na jeden týden než budeš mít čas zajít do nějakýho pořádnýho outletu...


asi tak nějak

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od flyingblue »

Zlin142 píše:
poja píše:myslim že využít míle na vnitrostátní lety po usa se moc nevyplatí


těch možností jak je smysluplně využít je obecně čím dál míň



Nicmene na destinace typu Mauritius to stale funguje docela slusne :-)

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od Night fly »

poja píše:...a nač tahat 3 kufry do usa stačí věci na jeden týden než budeš mít čas zajít do nějakýho pořádnýho outletu...


Moje rec :mrgreen: Dziny Levis / Tommy Hilfiger / DKNY / CK v rozpeti 25-30$ (vsechny modely, barvy i velikosti); obleky Boss / Salvatore Ferragamo / Ermenegildo Zegna od 250$; jakekoliv tenisky od 30$ nahoru a navic troje za cenu dvojich atd. atd.

Timto zdravim vsechny z Orlanda, FL. :wink:

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4154
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od whiskey »

Night fly píše:
poja píše:...a nač tahat 3 kufry do usa stačí věci na jeden týden než budeš mít čas zajít do nějakýho pořádnýho outletu...


Moje rec :mrgreen: Dziny Levis / Tommy Hilfiger / DKNY / CK v rozpeti 25-30$ (vsechny modely, barvy i velikosti); obleky Boss / Salvatore Ferragamo / Ermenegildo Zegna od 250$; jakekoliv tenisky od 30$ nahoru a navic troje za cenu dvojich atd. atd.


Uz som mu to radil tuna. Uzivaj Floridy 8)

flyaway
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 10. 05. 2010, 21:44
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od flyaway »

Ahoj. Hľadám letenku do LAX a spat v termíne 21.7.2010- 2.8. 2010 (dátumi su flexibilné). Najlepšie z PRG/VIE. Možno máte pocit, že sa v tomto fóre opakujem (hladala sa letenka na 12.6), ale nech hľadám ako hľadám pod 24 000 tis. sa neviem dostať. Oproti tomu, čo sa tu spomínalo (14 000 tis) sa mi to zdá príšerne draho. takže buď ja neviem hľadať (čo je dosť možné), alebo jeden mesiac v posune letu sa vie už pekne odraziť na cene. Poradí mi niekto?

Dachen
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 11. 2004, 13:55
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od Dachen »

flyaway píše:Ahoj. Hľadám letenku do LAX a spat v termíne 21.7.2010- 2.8. 2010 (dátumi su flexibilné). Najlepšie z PRG/VIE. Možno máte pocit, že sa v tomto fóre opakujem (hladala sa letenka na 12.6), ale nech hľadám ako hľadám pod 24 000 tis. sa neviem dostať. Oproti tomu, čo sa tu spomínalo (14 000 tis) sa mi to zdá príšerne draho. takže buď ja neviem hľadať (čo je dosť možné), alebo jeden mesiac v posune letu sa vie už pekne odraziť na cene. Poradí mi niekto?


Ja ted hledam letenku na 10.7.-17.7. do San Diega a to je minimalne za 30K... Je holt hlavni sezona. Ja bych letenku do SAN/LAX za 24K bral vsemi deseti, ja to s rozumnou kombinaci letu a Star Alliance vidim spise na 35K...

Honzik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 20. 04. 2010, 00:10
Bydliště: CPH/PRG
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od Honzik »

Dachen píše:
flyaway píše:Ahoj. Hľadám letenku do LAX a spat v termíne 21.7.2010- 2.8. 2010 (dátumi su flexibilné). Najlepšie z PRG/VIE. Možno máte pocit, že sa v tomto fóre opakujem (hladala sa letenka na 12.6), ale nech hľadám ako hľadám pod 24 000 tis. sa neviem dostať. Oproti tomu, čo sa tu spomínalo (14 000 tis) sa mi to zdá príšerne draho. takže buď ja neviem hľadať (čo je dosť možné), alebo jeden mesiac v posune letu sa vie už pekne odraziť na cene. Poradí mi niekto?


Ja ted hledam letenku na 10.7.-17.7. do San Diega a to je minimalne za 30K... Je holt hlavni sezona. Ja bych letenku do SAN/LAX za 24K bral vsemi deseti, ja to s rozumnou kombinaci letu a Star Alliance vidim spise na 35K...


Vcera zakoupeno WAW-AMS-MSP-LAX LAX-AMS-WAW

19500 spousta teminu nas napr. pulka cervence az pulka srpna.

Doporucuju hledat prez kayak.com a rezervovat prez Deltu.

PS PRG-WAW vlak za 19E jedna cesta (myslim cca 7 hodin)

wheeler
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 20. 11. 2008, 19:44
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od wheeler »

Ja bych potřeboval začátkem srpna (1.8.-5.8 ) do NY a zpět v půlce října, tzn 10.-15.10. Delta vychází tak na 22k a LOT asi 19k. Myslel jsem si původně, že do 15k nebude NY problém, ale přes léto to asi levnějc nepude. Dá se sehnat něco za míň? Návrat už je mimo letní sezonu...


Odpovědět