PRG - USM

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
DAF666
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 12. 05. 2013, 09:04
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od DAF666 »

tak jsem zakoupil letenky od pokofi a maximální spokojenost - rychlá komunikace v češtine :) , trpělivost, ochota, velmi dobrá cena. Takhle jsem si to představoval, můžu jenom doporučit. Vzhledem k dobré zkušenosti vezmu od smilex.cz i ubytování....těšit se na dovolenou už zvládnu sám :D


s543
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 05. 2013, 20:42
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od s543 »

DAF666 píše:tak jsem zakoupil letenky od pokofi a maximální spokojenost - rychlá komunikace v češtine :) , trpělivost, ochota, velmi dobrá cena. Takhle jsem si to představoval, můžu jenom doporučit. Vzhledem k dobré zkušenosti vezmu od smilex.cz i ubytování....těšit se na dovolenou už zvládnu sám :D


To je rozumné. Umím to najít za cca USD 956 - tedy cca 19500.... :biggrin:

pokofi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 214
Registrován: 26. 09. 2011, 22:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od pokofi »

DAF666 píše:tak jsem zakoupil letenky od pokofi a maximální spokojenost - rychlá komunikace v češtine :) , trpělivost, ochota, velmi dobrá cena. Takhle jsem si to představoval, můžu jenom doporučit. Vzhledem k dobré zkušenosti vezmu od smilex.cz i ubytování....těšit se na dovolenou už zvládnu sám :D


Tak jako já bych se těšil i za tebe, pokud bys chtěl :-) ale děkuji, krásně si to napsal :-) .

Vždy se budu rád když se na mě obrátíš.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od prodejce »

DAF666 píše:tak jsem zakoupil letenky od pokofi a maximální spokojenost - rychlá komunikace v češtine :) , trpělivost, ochota, velmi dobrá cena. Takhle jsem si to představoval, můžu jenom doporučit. Vzhledem k dobré zkušenosti vezmu od smilex.cz i ubytování....těšit se na dovolenou už zvládnu sám :D

:biggrin: tohleto spíš vypadá na spammera. Dotazovaný a odpovídající jedna a ta samá osoba. Na českém internetu docela častý zjev :lol:

A propos, chtěl jsem se pokofiho zeptat u jaké IATA agentury nakupuje letenky (?)
díky
p.

DAF666
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 12. 05. 2013, 09:04
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od DAF666 »

prodejce píše:
DAF666 píše:tak jsem zakoupil letenky od pokofi a maximální spokojenost - rychlá komunikace v češtine :) , trpělivost, ochota, velmi dobrá cena. Takhle jsem si to představoval, můžu jenom doporučit. Vzhledem k dobré zkušenosti vezmu od smilex.cz i ubytování....těšit se na dovolenou už zvládnu sám :D

:biggrin: tohleto spíš vypadá na spammera. Dotazovaný a odpovídající jedna a ta samá osoba. Na českém internetu docela častý zjev :lol:

A propos, chtěl jsem se pokofiho zeptat u jaké IATA agentury nakupuje letenky (?)
díky
p.


Netvrdím, že tebou udávaná praxe (dotazovaný a odpovídající=1 osoba) je v prostředí internetu něco zvláštního, nicméně tě můžu ujistit, že zrovna tohle není ten případ. Chápu, že na tebe může můj příspěvek působit spíše jako PR a i já bych se na podobný text možná díval s jistým podezřením, ale chtěl jsem jenom popsat svoji zkušenost a ta je přesně taková, jak jsem uvedl, nic víc, nic míň.
Dále tedy neznevažuj mnou popsanou zkušenost podsouváním domněnky o podvodu. Jestli budeš chtít, nemám problém sdělit ti svoji identitu. Jednoduše pak zjistíš, že s pokofi nemám nic společného....tedy kromě dobré zkušenosti zákazník-prodejce :)


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od prodejce »

OK, beru na vědomí a přeji hodně štěstí do odletu.

Ještě bych se tě zeptal, jaká IATA agentura je vyznačena na tvé letence, i když je mi jasné, že se tuto supertajnou informaci asi nedozvím. Přesto se ze slušnosti ptám, protože určitě nejsem jediný, koho to zajímá.

pokofi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 214
Registrován: 26. 09. 2011, 22:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od pokofi »

prodejce píše:OK, beru na vědomí a přeji hodně štěstí do odletu.

Ještě bych se tě zeptal, jaká IATA agentura je vyznačena na tvé letence, i když je mi jasné, že se tuto supertajnou informaci asi nedozvím. Přesto se ze slušnosti ptám, protože určitě nejsem jediný, koho to zajímá.


Já ti taky klidně prozradím svou identitu a uvidíš že ja jsem ja a ne ten druhý :-) a ja myslím že ti letenku klidně ukáže. A ohledně IATA agentury jsem ti vše řekl :-), stále přemýšlím pročpak ti tak ležím v hlavě :-), jo a kde ty vůbec prodáváš letenky ? :-)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od prodejce »

pokofi píše:A ohledně IATA agentury jsem ti vše řekl :-)

No řekl jsi vše s vyjímkou jména té IATA agentury. To je kdovíproč tajné. Pročpak asi? :lol:

pokofi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 214
Registrován: 26. 09. 2011, 22:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od pokofi »

prodejce píše:
pokofi píše:A ohledně IATA agentury jsem ti vše řekl :-)

No řekl jsi vše s vyjímkou jména té IATA agentury. To je kdovíproč tajné. Pročpak asi? :lol:

Tak nahoď definici proč si myslíš že je to tajné, jak ty píšeš :-)

pokofi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 214
Registrován: 26. 09. 2011, 22:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od pokofi »

prodejce píše:
pokofi píše:A ohledně IATA agentury jsem ti vše řekl :-)

No řekl jsi vše s vyjímkou jména té IATA agentury. To je kdovíproč tajné. Pročpak asi? :lol:

Jo a ty si mi taky neodpověděl, kde prodáváš ty letenky ? :-)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od prodejce »

pokofi píše:Jo a ty si mi taky neodpověděl

.. to skoro zní, jako že jsi záměrně "neřekl vše" o té IATA agentuře a jseš si toho vědom.

pokofi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 214
Registrován: 26. 09. 2011, 22:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od pokofi »

prodejce píše:
pokofi píše:Jo a ty si mi taky neodpověděl

.. to skoro zní, jako že jsi záměrně "neřekl vše" o té IATA agentuře a jseš si toho vědom.


Jaj chytáš se každého písmenka :-) já ti řekl vše, řekl jsem ti že máme vše svoje :-)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od prodejce »

pokofi píše:Tak nahoď definici proč si myslíš že je to tajné, jak ty píšeš :-)


Nebudu nahazovat žádnou definici. Tajné je to, co se zoufale bráníš říct a trapně mlžíš už 14 dnů. Nebudem se dohadovat do nekonečna, ty prostě neřekneš, od které IATA agentury přeprodáváš letenky a tak to i zůstane.

Abych to shrnul:

V tomto vlákně viewtopic.php?f=26&t=8250 jsme probrali, jaký je rozdíl mezi "afilákem" - ať už sám sebe nazývá jakkoliv - a mezi IATA agenturou. A každý zákazník nechť je svého štěstí strůjcem.

Ovšem na to, aby sis tady jako afilák hrál na IATA agenturu a bíle se lakoval slovy "vlastní systém" a "vlastní online" a "vlastní záchod" apod. - na to sis vybral špatné fórum. Jsi jeden z mnoha se stejnými praktikami a tak jsi průhledný jak rozbité akvárium. Všechna konkureční fóra "o létání" provozují sami afiláci, takže tam tě hned smažou a zabanují. Tedy rozumím tomu, proč se pokoušíš rozbít svůj stan zde - nicméně tady nebudeš oblbovat. Tady na to nejsem zvědav. Oblbovat tu zkusil např. i p. Pruša, a to je jinej kalibr, přesto se zlou se potázal. Toto fórum totiž není polokomerční hnůj plný lží poplatných tomu či onomu a bílé kouře jsou odsud vyvětrávány a tak to i zůstane (doufám). A přesně kvůli takovým malým exotům jako jsi ty a kvůli větším exotům jinde tady neventiluju kde dělám - třeba ty přeprodáváš moje letenky, kdo ví. A tady na fóru si můžeme dovolit tu "hru" nehrát a říct lidem prostou a jednoduchou pravdu bez keců okolo.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od prodejce »

pokofi píše: řekl jsem ti že máme vše svoje :-)

Poslední pokus - znamená to snad, že když máte vše, tak máte i IATA akreditaci?

pokofi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 214
Registrován: 26. 09. 2011, 22:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PRG - USM

Příspěvek od pokofi »

prodejce píše:
pokofi píše:Tak nahoď definici proč si myslíš že je to tajné, jak ty píšeš :-)


Nebudu nahazovat žádnou definici. Tajné je to, co se zoufale bráníš říct a trapně mlžíš už 14 dnů. Nebudem se dohadovat do nekonečna, ty prostě neřekneš, od které IATA agentury přeprodáváš letenky a tak to i zůstane.

Abych to shrnul:

V tomto vlákně viewtopic.php?f=26&t=8250 jsme probrali, jaký je rozdíl mezi "afilákem" - ať už sám sebe nazývá jakkoliv - a mezi IATA agenturou. A každý zákazník nechť je svého štěstí strůjcem.

Ovšem na to, aby sis tady jako afilák hrál na IATA agenturu a bíle se lakoval slovy "vlastní systém" a "vlastní online" a "vlastní záchod" apod. - na to sis vybral špatné fórum. Jsi jeden z mnoha se stejnými praktikami a tak jsi průhledný jak rozbité akvárium. Všechna konkureční fóra "o létání" provozují sami afiláci, takže tam tě hned smažou a zabanují. Tedy rozumím tomu, proč se pokoušíš rozbít svůj stan zde - nicméně tady nebudeš oblbovat. Tady na to nejsem zvědav. Oblbovat tu zkusil např. i p. Pruša, a to je jinej kalibr, přesto se zlou se potázal. Toto fórum totiž není polokomerční hnůj plný lží poplatných tomu či onomu a bílé kouře jsou odsud vyvětrávány a tak to i zůstane (doufám). A přesně kvůli takovým malým exotům jako jsi ty a kvůli větším exotům jinde tady neventiluju kde dělám - třeba ty přeprodáváš moje letenky, kdo ví. A tady na fóru si můžeme dovolit tu "hru" nehrát a říct lidem prostou a jednoduchou pravdu bez keců okolo.


Jsou i jiné možnosti než afilak a IATA. Pokud si skutečně prodejce a rozumíš svému oboru pak nemusí dál pokračovat. jaké jsou obchodní vazby v naší firmě, to je věc naší firmy a nejme povinní to sdělovat na kde jakém foru. Myslím že pro všechny, kteří hledají letenky za dobré ceny a solidní přístup je důležitější cena a spolehlivost, než pitomosti které pro ně nejsou vůbec důležité. Předpokládám, že většina čtenářů chápe podstatu obchodního tajemství a ti kdo ne, ti se s tím budou muset srovnat.


Odpovědět