Belo Horizonte (CNF)

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Belo Horizonte (CNF)

Příspěvek od Zulu Charlie »

Zdravím, pomůže mi někdo najít opravdu levné letenky do CNF (Belo Horizonte, Brazílie), ideálně z VIE, PRG, KRK, KTW nebo relativně blízkého okolí.

Odlet po 20. červnu, přílet polovina září (aby nebyl překročen 90 denní bezvízový limit), routing ideálně s přestupovými časy do 6 hodin.

Dcera poletí sama, je sice čerstvě dospělá, ale bude to její první velká samostatná cesta.

Podařilo se mi najít VIE-GRU-CNF za cenu necelých 24 tisíc, ale rád bych se dostal níž.

Děkuji za každou radu, případně prosím SZ. Hezký víkend všem.


MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1886
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Belo Horizonte (CNF)

Příspěvek od MEA »

ak to mas z viedne az do belo horizonte za tych cca 900e ako pises, to je fajn cena. neverim, ze sa dievcine chce niekde tatarit po europe, potom letiat nejakym akciovym letom do ria a napokon stade dalej, nevraviac na tom, ze by to tak bolo na minimalne troch letenkach...

Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Re: Belo Horizonte (CNF)

Příspěvek od Zulu Charlie »

Já vím - z PRG přes LIS nebo alternativně z KRK/KTW s LH je to kolem 30000, jen jsem doufal, že by to šlo ještě o něco srazit. Navíc v MAD je pauza 13 hodin (23 - 12) :sad:

Ale asi to koupím tak jak to je: VIE-MAD-GRU-CNF. Co už, je mladá, vydrží to :lol:

Každopádně díky.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1886
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Belo Horizonte (CNF)

Příspěvek od MEA »

Zulu Charlie píše:Já vím - z PRG přes LIS nebo alternativně z KRK/KTW s LH je to kolem 30000, jen jsem doufal, že by to šlo ještě o něco srazit. Navíc v MAD je pauza 13 hodin (23 - 12) :sad:

Ale asi to koupím tak jak to je: VIE-MAD-GRU-CNF. Co už, je mladá, vydrží to :lol:

Každopádně díky.

v madride je metro a kopec lacneho ubytka, sam som to mal takto cestou do MEX, oplati sa skocit do mesta vyspat sa...

Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Re: Belo Horizonte (CNF)

Příspěvek od Zulu Charlie »

Tak nakonec to dopadlo dobře, v MAD bude přestup 2 hodiny, v GRU 6 hodin, cena 21800,-. Koupeno přes SA. Uf.


Odpovědět