Levné letenky (Vratislav - Varšava)

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
petr1875
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 14. 04. 2016, 13:14
Stav: Offline

Levné letenky (Vratislav - Varšava)

Příspěvek od petr1875 »

Dobrý den, jsem student, nikde jsem neletěl letadlem. Na skypickeru jsem našel hodně levné letenky Vratislav – Varšava (136 Kč zpáteční), konkrétně zde https://cz.sky­picker.com/…016/na­vrat-0 . Chtěl bych si s kamarádem udělat jednodenní výlet do Varšavy a zpět. Je vůbec možné aby byly letenky takhle levné? Od známých jsem slyšel, že se k letenkám připlácí nějaká taxe a daň, která může být vyšší než samotná letenka. Děkuji za rady.


beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Levné letenky (Vratislav - Varšava)

Příspěvek od beardie »

vitaj na fore,

ano, je to realna cena

petr1875
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 14. 04. 2016, 13:14
Stav: Offline

Re: Levné letenky (Vratislav - Varšava)

Příspěvek od petr1875 »

beardie píše:vitaj na fore,

ano, je to realna cena


Díky za odpověď. Takže nebudu doplácet žádnou taxi ani daň a 136 Kč je konečná cena?

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Levné letenky (Vratislav - Varšava)

Příspěvek od beardie »

Konečna cena sa ti zobrazí na stránke predajcu, kúp to teda priamo u ryanairu
Naposledy upravil(a) beardie dne 14. 04. 2016, 20:34, celkem upraveno 1 x.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Levné letenky (Vratislav - Varšava)

Příspěvek od pepa007 »

petr1875 píše:
beardie píše:vitaj na fore,

ano, je to realna cena


Díky za odpověď. Takže nebudu doplácet žádnou taxi ani daň a 136 Kč je konečná cena?

Najdi si to přímo na webu té letecké společnosti a proklikej se až ke kroku kde se zadává platební karta - tam nepochybně finální cenu se vším všudy uvidíš. 136 Kč může být reálná akční cena, ale jestli je to se všema taxama nebo ne zjistíš leda při bookingu.


David Eiselt
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 26. 02. 2014, 08:48
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Levné letenky (Vratislav - Varšava)

Příspěvek od David Eiselt »

Co furt máte všichni se skypickerem? :D

Kup si letenky na www.ryanair.com a máš je za 18 zlotých (115 Kč) a alespoň uvidíš, jak to skutečně funguje.

Cena je to reálná, Ryanair linku jednoduše dotuje a snaží se prosadit na vnitrostátním trhu.

Jinak celou cestu s přeletem z WMI do Gdaňsku jsem podnikl loni, zde pár vět http://cestujlevne.com/cestopis-jak-jse ... ve-stovky/

Filisipi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 215
Registrován: 09. 11. 2012, 19:11
Oblíbené typy letadel: B748, Dash8 - Q400NG
Pohlaví: muž
Bydliště: Seoul, GMP + ICN
Stav: Offline

Re: Levné letenky (Vratislav - Varšava)

Příspěvek od Filisipi »

Já letím za dva dny GDN-WMI-WRO a zpátky (resp WRO asi vynechám). Platil jsem za 2 zpáteční letenky po 18 PLN, čili cena je to reálná, leč dotovaná (nezvykat si :) ) Jsem sám zvědav, jaký bude pax load.

David Eiselt píše:Co furt máte všichni se skypickerem? :D


To je přesně ono, tazatel nikdy neletěl, chtěl to zkusit a SkyPicker je prostě vyhajpovanej, tak se tam podíval (zakladatel byl už i u Krause). Je možné že prostě dal sobě nejbližší letiště, nebo okruh a cíl kamkoliv. Takhle to vzniká. Mně osobně skypicker NIKDY nevymyslel vhodný routing a cenu, leč vždy ten routing byl nějak možnej-poskládal jsem si to sám. Známí kteří dřív kupovali letenky od dopravce je teď začli ale kupovat přes SP, to už fest nechápu...


K tazateli: Nevím kde bydlíš, ale dej ještě bacha na časy odletů atp, bejvaj z Wroclawi tuším brzo ráno za tuhle zvýhodněnou cenu. Cesta např. z Hradce zabere 3 hodiny, i když je to kousek. Autobus stojí kolem 600 one way. Tak aby vás doprovodné útrany nevyšly na desetinásobek a nemuseli jste ještě řešit ubytko.

EDIT ADMIN: další diskusní příspěvky o systému Skypicker byly přesunuty zde. V tomto vlákně prosím vkládejte jen příspěvky o nabídce letenek Wroclaw - Varšava.


Odpovědět