Může mi někdo poradit s FS2004??

FS 2000, FS 2004, FS 2006...
polonia
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 08. 07. 2008, 15:52
Bydliště: JMK
Stav: Offline

Příspěvek od polonia »

jak a kam sae to stahuje,,???


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

polonia píše:jak a kam sae to stahuje,,???

Ach jo... :evil:
Uz jsem ti psal, ze vsechny navody, postupy, atd. najdes na foru www.flightsim.cz - dej si vyhledavani a tam najdes UPLNE VSECHNO. :? Trocha samostatnosti by nezaskodila. Akorat me teda bere u srdce, ze neumis vzlitnout a udrzet se ve vzduchu a uz si musis stahovat dalsi era... Ale neresim, tvuj problem...

andrei
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 17. 06. 2008, 12:25
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od andrei »

tohle vazne nema cenu, kdyz nekomu dvakrat napiseme ze si ma precist navod a on se stejne zepta co a jak se delat tak ja nevim. A je vazne blbost stahovat dalsi letadla kdyz neumis ani vzletnout s tema co tam mas ted, k cemu ti budou dalsi nova letadla ?

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

andrei píše:tohle vazne nema cenu, kdyz nekomu dvakrat napiseme ze si ma precist navod a on se stejne zepta co a jak se delat tak ja nevim. A je vazne blbost stahovat dalsi letadla kdyz neumis ani vzletnout s tema co tam mas ted, k cemu ti budou dalsi nova letadla ?

Asi tak nejak...
A nova letadla asi proto, aby neumel vzlitnout s vice typy letadel... :roll:

andrei
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 17. 06. 2008, 12:25
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od andrei »

Kamyl píše:
andrei píše:tohle vazne nema cenu, kdyz nekomu dvakrat napiseme ze si ma precist navod a on se stejne zepta co a jak se delat tak ja nevim. A je vazne blbost stahovat dalsi letadla kdyz neumis ani vzletnout s tema co tam mas ted, k cemu ti budou dalsi nova letadla ?

Asi tak nejak...
A nova letadla asi proto, aby neumel vzlitnout s vice typy letadel... :roll:


taky si myslim, me treba nedelalo problemy vzletnout, ale pak spis drzet smer, vysku a rychlost, az ted v novem FS X jsem se naucil poradne pristavat a uz zacinam zvladat i navigaci, ale neni to vazne jednoduche, odlepit se umi kazdy, ale pak je horsi pristat, idealni na uceni se jsou vrtulova letadla, nejsou tak rychla a pak asi 737-400.


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

andrei píše:
Kamyl píše:
andrei píše:tohle vazne nema cenu, kdyz nekomu dvakrat napiseme ze si ma precist navod a on se stejne zepta co a jak se delat tak ja nevim. A je vazne blbost stahovat dalsi letadla kdyz neumis ani vzletnout s tema co tam mas ted, k cemu ti budou dalsi nova letadla ?

Asi tak nejak...
A nova letadla asi proto, aby neumel vzlitnout s vice typy letadel... :roll:
taky si myslim, me treba nedelalo problemy vzletnout, ale pak spis drzet smer, vysku a rychlost, az ted v novem FS X jsem se naucil poradne pristavat a uz zacinam zvladat i navigaci, ale neni to vazne jednoduche, odlepit se umi kazdy, ale pak je horsi pristat, idealni na uceni se jsou vrtulova letadla, nejsou tak rychla a pak asi 737-400.


No odlepit jak odlepit... Taky zalezi na tom, jak se odlepi...:) Pokud to nekdo na zemi rozpali na 250 IAS a pritahne, tak v FSku sice vzlitne, ale v realu uz by byl asi na hadry...:) Odlepit znamena podle napr. hmotnosti, teploty, vysky, vektoru vetru, atd. spocitat V1, Vr a V2 a to i dodrzovat, atd. atd. Ja myslim, ze na postupy je pro zacatek asi nejlepsi default Cessna 172, pak treba defaultni B737 a pak prejit na nejak komercni addony, napr. PMDG, apod...

lukas21
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 06. 04. 2007, 14:24
Oblíbené typy letadel: A321 B777-300ER
Pohlaví: muž
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Může mi někdo poradit s FS2004??

Příspěvek od lukas21 »

Zarec potreboval bych poradit......Kdyz s letadlem dojedu od stojanky na prah k rwy,pak pridam plyn a tak letadlo jede chvili rovne a pak zataci a odbocuje z rwy.......Ale predtim to nedelalo....co se s tim da delat??diky moc

matesaax
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02. 12. 2008, 12:04
Stav: Offline

Re: Může mi někdo poradit s FS2004??

Příspěvek od matesaax »

To Lukas:To zatáčení dělá počasí,pokud je pěkně,suchá RWY a nefouká vítr,tak letadlo jede v pohodě rovně,ale když je vitr a prší např. tak ho člověk musí pořád rovnat,prostě pokud chceš aby jelo rovně,tak je nejlepší si nastavit pěkné počasí :D

matesaax
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02. 12. 2008, 12:04
Stav: Offline

Re: Může mi někdo poradit s FS2004??

Příspěvek od matesaax »

to Polonia:Pokud neovládáš ani základní letadla ve FS,tak nemá cenu stahovat další,celkově se dá říct,že narazit na netu na solidní neplacený letoun dá práci.Spousta z nich má podivné letové vlastnosti,kokpit je stejně většinou převzatý z defaultu,některé jsou schopny ti pořádně potrápit komp,nebo ani nejdou nainstalovat.Existují výjimky jako např. Fokker 70/100 od project fokker,nebo B-737/800 od opensky jsou hodně dobré letouny zdarma.Osobně doporučuju začít se učit bud na defaultni B-737,nebo Learjetu,který je na výuku velmi solidní.Také obtížnost a realitu letu je dobré stáhnout na minimum.Chce to postupovat krok po kroku,v tomhle simulátoru se má člověk pořád co učit.Také je důležité naučit se ovládat GPS,bez ní se s defaulty moc létat nedá,pokud neovládáš let podle VORu.

lukas21
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 06. 04. 2007, 14:24
Oblíbené typy letadel: A321 B777-300ER
Pohlaví: muž
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Může mi někdo poradit s FS2004??

Příspěvek od lukas21 »

jeste jsem se hctel zeptat...jde nejak udelat aby na letistich u stojanek staly treba nejake zname letecke spolecnosti(krometech co sou v FS)diky mocc

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Může mi někdo poradit s FS2004??

Příspěvek od Kamyl »

AI Traffic - napriklad Adobe AI Traffic...

Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Re: Může mi někdo poradit s FS2004??

Příspěvek od Martin Horucka »

lukas21 píše:jeste jsem se hctel zeptat...jde nejak udelat aby na letistich u stojanek staly treba nejake zname letecke spolecnosti(krometech co sou v FS)diky mocc


Jasne ze jde..nejlepsi je na to asi stranka www.world-of-ai.com. Je tam snad 450 spolecnosti z celeho sveta a tak jednou tydne jich vzdy par jeste pribude. Je tam na to i instalacni program, ktery ti kazdou stazenou spolecnost kompletne nainstaluje. Abys mohl odstranit ten stavajici provoz, tak budes potrebovat program AI traffic tools, myslim ze tak se to jmenuje... Kdyztak me jeste nekdo doplnte. :wink:

lukas21
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 06. 04. 2007, 14:24
Oblíbené typy letadel: A321 B777-300ER
Pohlaví: muž
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Může mi někdo poradit s FS2004??

Příspěvek od lukas21 »

chtel sem se jeste zeptat jak mam udelat aby letadla vipadaly opravdu realne a ne jako sede cmouhy???viz priloho PRVNI fotka je ta jak se mi letadla zobrazuji a DRUHA jak bych chel aby letadla vipadaly
PC203810.JPG
PC203810.JPG (215.63 KiB) Zobrazeno 6824 x
nouvelairb.jpg
nouvelairb.jpg (140.32 KiB) Zobrazeno 6824 x

Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Re: Může mi někdo poradit s FS2004??

Příspěvek od Martin Horucka »

lukas21 píše:chtel sem se jeste zeptat jak mam udelat aby letadla vipadaly opravdu realne a ne jako sede cmouhy???viz priloho PRVNI fotka je ta jak se mi letadla zobrazuji a DRUHA jak bych chel aby letadla vipadaly
PC203810.JPG
nouvelairb.jpg


No nevim , rekl bych vetsi rozliseni?? A taky zkus nastavit v Options/Settings/Display/Aircraft vse na max..taky by to melo pomoct pokud uz to nemas...

lukas21
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 06. 04. 2007, 14:24
Oblíbené typy letadel: A321 B777-300ER
Pohlaví: muž
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Může mi někdo poradit s FS2004??

Příspěvek od lukas21 »

a na jake rozliseni????


Odpovědět