Repaint Airbus X Czech Airlines

FS 2000, FS 2004, FS 2006...
Odpovědět
adamickm
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 113
Registrován: 06. 02. 2006, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Repaint Airbus X Czech Airlines

Příspěvek od adamickm »

Tak zde jsou prvni obrazky mého repaintu pro Airbus X
Snazil jsem se dbat na detaily ktere mi treba chybely u repaintu CSA u jinych komercnich addonu.Zapovsimnuti stoji stitek s reg. znackou a selcodem ve virtualnim kokpitu na obr.2 ci mala samolepka s logem CSA pod trojkou kokpitovym oknem,dale pak pismeno B nad windshieldem ci zkratka reg. EB na dvirkach pridoveho podvozku ci presne pismo www adresy aerolinek a nebo plochy "CUT HERE IN EMERGENCY" na trupu a delal jsem i nove samolepky Warnings na fanovem krytu motoru :-) V soucasnosti se domlouvam s provozovateli serveru na jeho publikovani.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


FlightDetent
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1007
Registrován: 20. 04. 2003, 13:11
Stav: Offline

Re: Repaint Airbus X Czech Airlines

Příspěvek od FlightDetent »

To je nadhera. Pro technickou dokonalost by GEB mel byt modelovan na pre-Enhanced verzi, tedy bez LCD obrazovek v kokpitu, krome ISIS, ktery je v nem skutecne instalovan. Ale to asi nelze moc vybirat.

Mas to skutecne podrobne. Bile pruhy na motorech jsou spravne, stejne jako cervene vnitrni strany wingletu. Ackoliv devatenactky lakovane do noveho ve fabrice je nemaji, na GEB skutecne jsou. A loga pod oknem, jsem si, priznavam doted ani nevsiml. Zato na hodne letadlech jsou krasne opryskane nalepky EU2009.CZ :wink:

FD.

RadekB
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 361
Registrován: 08. 03. 2010, 12:19
Oblíbené typy letadel: A350, A380, B747
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Repaint Airbus X Czech Airlines

Příspěvek od RadekB »

FlightDetent píše:To je nadhera. Pro technickou dokonalost by GEB mel byt modelovan na pre-Enhanced verzi, tedy bez LCD obrazovek v kokpitu, krome ISIS, ktery je v nem skutecne instalovan. Ale to asi nelze moc vybirat.

Mas to skutecne podrobne. Bile pruhy na motorech jsou spravne, stejne jako cervene vnitrni strany wingletu. Ackoliv devatenactky lakovane do noveho ve fabrice je nemaji, na GEB skutecne jsou. A loga pod oknem, jsem si, priznavam doted ani nevsiml. Zato na hodne letadlech jsou krasne opryskane nalepky EU2009.CZ :wink:

FD.


A geb má ted kreditku :D

adamickm
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 113
Registrován: 06. 02. 2006, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Repaint Airbus X Czech Airlines

Příspěvek od adamickm »

Ano ma,tahle verze repaintu je pred kreditkou :-) Je tak snazsi jen predelat registracku masiny pac skutecne dobry postreh mel FlightDetent jelikoz se jedna o kategorii Enhanced.Samozrejme i muj repaint ma mouchy a vim o nich ale mel jsem na nej dva dny z volna a snad az zas tak spatny neni :-) Co je tam za chybu tak jsou bile popisky na fanovych a reverzových krytech pac v realu jsou cerne :-)Na trupu chybi spousta cesko anglickych samolepek ktere jsem tam nedaval z prosteho duvodu ze pokud nejste vlastniky nadupaneho pc a nehrajete ve vysokem rozliseni tak je v detailu stejne neprectete :-) Samolepky EU2009 uz mam pocit na letadlech vubec nejsou..ani ty opryskane :-) Dalsi malo povsimnutou chybkou je ukos sediveho nateru na prednim wing to body fairingu..proste nesel udelat tak aby navazoval na linku na trupu :-) a samozrejme reg znacka na kridle zespodu neni v presne pozici jako v realu vuci NACA intake hole :-) Tak to jen pro fajnsmekry kteri by si chteli stezovat :-D

Algy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 17. 06. 2010, 09:29
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Repaint Airbus X Czech Airlines

Příspěvek od Algy »

Každopádně dobrá práce! Ať se daří! :clap:


Odpovědět