FS 2002

FS 2000, FS 2004, FS 2006...
Odpovědět
Marekíí
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 13
Registrován: 21. 07. 2011, 07:50
Stav: Offline

FS 2002

Příspěvek od Marekíí »

Ahoj mám FS 2002 jsem docela spokojen s ním : DD ale potřeboval bych vědět jak se do FS vkládájí letadla třeba bych chtěl SMART WINGS a jak to do tý hry vložím pomozte mi pls :D říkal sem si že to možná do FS 2002 nejde ale ted sem četl ze starších že nekdo si vložil Smart winds do FS 2000 takže to asi jde pls pomozte čau
Marek


Algy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 17. 06. 2010, 09:29
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: FS 2002

Příspěvek od Algy »

Celkem jednoduše.
Někde si stáhni požadované letadlo a pak jsou dvě varianty:

a) má svojí instalačku (většinou placené modely) pak se o nic nestaráš, nainstaluješ to stejně jako klasický program vee Win.

b) instaluje se ručně: takže složku s modelem letadla vložíš do složky Aircraft (tam kde máš nainstalovanou FS200)
Dále tam pak můžou být další složky jako např. Effect, nebo Gauges - v tom případě jejich obsah vyjmeš, a opět vložíš do stejnojmenných složek ve tvojí FS2002. Každopoádně je nutné se vždy řídit přiloženým readme.txt

Nicméně, nevím jak je to dnes s dostupností letadel fro FS2002. Jestli tě simy baví, doporučuju přejít minimálně na FS2004. Dnes už stojí jen pár stovek, existuje do něj spousta addonů a má o dost víc možností. 8)

MarekT
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 98
Registrován: 13. 11. 2011, 09:45
Oblíbené typy letadel: B738, A380, A320, B744, A321
Pohlaví: muž
Bydliště: KLV
Stav: Offline

Re: FS 2002

Příspěvek od MarekT »

Algy píše:Celkem jednoduše.
Někde si stáhni požadované letadlo a pak jsou dvě varianty:

a) má svojí instalačku (většinou placené modely) pak se o nic nestaráš, nainstaluješ to stejně jako klasický program vee Win.

b) instaluje se ručně: takže složku s modelem letadla vložíš do složky Aircraft (tam kde máš nainstalovanou FS200)
Dále tam pak můžou být další složky jako např. Effect, nebo Gauges - v tom případě jejich obsah vyjmeš, a opět vložíš do stejnojmenných složek ve tvojí FS2002. Každopoádně je nutné se vždy řídit přiloženým readme.txt

Nicméně, nevím jak je to dnes s dostupností letadel fro FS2002. Jestli tě simy baví, doporučuju přejít minimálně na FS2004. Dnes už stojí jen pár stovek, existuje do něj spousta addonů a má o dost víc možností. 8)

Už jsem přešel na FSX ;) :D

Algy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 17. 06. 2010, 09:29
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: FS 2002

Příspěvek od Algy »

MarekT píše:Už jsem přešel na FSX ;) D


Dobře ty :thumbup:

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: FS 2002

Příspěvek od JackBrno »

Super rozhovor, každý jeden příspěvek po půl roce :)


Odpovědět