Otevřený exit před odletem

Diskuse o typech letadel - postřehy, praktické zkušenosti.
Odpovědět
Bonzaq
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 14. 08. 2014, 09:36
Stav: Offline

Otevřený exit před odletem

Příspěvek od Bonzaq »

Nelítám tak často, nevím jak moc to je běžné a jestli postup techniků byl správný. Při nástupu do letadla mě to ale překvapilo. Otevřený exit, kolem kterého se na křídle pohybovaly 2 technici - říkal jsem si, že to určitě nemůžeme stihnout odlet na čas, protože se bude nějak testovat/zaplombovávat, ale nikoliv = během 10 sekund prolezli z křídla na palubu a zavřeli za sebou, jak kdyby se nic nestalo. Mohl by mi někdo říct, jestli to už taky viděl a jaká by mohla být příčina tohodle problému?
TK1771 IST-PRG 13. 3. 2016
Obrázek


jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Otevřený exit před odletem

Příspěvek od jane »

Tak asi neco delali na kridle a nouzakem je na nej nejjednodussi cesta? Kdyz se okno nasadi zpatky, nemusi se delat zadne testy, jestli to je spravne nasazene nebo ne.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Otevřený exit před odletem

Příspěvek od JackBrno »

Bonzaq:

Co chceš na nouzáku testovat a plombovat? :-) Dnes už se nedělají nouzáky na jedno použití, které se při otevření zničí a musí se dát nové :-) Jsou to v podstatě malé dveře a mají signalizační kontakty s indikací otevření v kokpitu. Takže když nouzák zavřou a kontrolka v kokpitu zhasne, je vše OK a může se hned letět. Otevírají se ve třech případech:

1) nouzový únik z letadla
2) technik potřebuje opravovat něco na křídle
3) letuška se chce nechat vyfotit na křídle :-)

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Otevřený exit před odletem

Příspěvek od HighFlyer »

Bonzaq píše:Mohl by mi někdo říct, jestli to už taky viděl a jaká by mohla být příčina tohodle problému?

Psalo se o tom uz asi milionkrat. Vyhledej si, co to jsou chemtrails. Ale neradime ti se v tom nejak moc aktivne babrat. Nekteri jsme to zkouseli a NWO nam hacknul pocitac a znicil ho na šrot.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Otevřený exit před odletem

Příspěvek od flyingblue »

HighFlyer píše:
Bonzaq píše:Mohl by mi někdo říct, jestli to už taky viděl a jaká by mohla být příčina tohodle problému?

Psalo se o tom uz asi milionkrat. Vyhledej si, co to jsou chemtrails. Ale neradime ti se v tom nejak moc aktivne babrat. Nekteri jsme to zkouseli a NWO nam hacknul pocitac a znicil ho na šrot.


Ja myslim, ze chemtrails tam sypou vecer, tydle utirali kridlo po bahne, ktery tam nanosil pan Tau.


PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Otevřený exit před odletem

Příspěvek od PV »

Chemtrails se plní odjinud.... prostě byly obsazený hajzliky a kluci holt museli,no....

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Otevřený exit před odletem

Příspěvek od dejavu »

Ne ne, byly to Chemtrails. Četl jsem to na opravdovanepravda.com.

Jenže to byla chyba v plánování. Tohle letadlo omylem poprášilo jiné, co letělo ve vyšší hladině! Museli to uklidit, aby se na to nepřišlo. Jenže jeden technik si nevzal rukavice a teď mu začal pučet chrom z dlaní. Je v tajné nemocnici.


Odpovědět