Únos Češek v Pákistánu

Odpovědět
prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od prodejce »

Avathar píše:Tyhle citace na deset stránek na displeji v mobilu jsou fakt peklo....


.. to chce větší mobil.


nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od nartym »

persona píše:
Robert píše:
nartym píše:Shodou okolnosti v patek letim pres 10 000km za jednou holkou, tak jsem zvedav, jak to dopadne, zatim jsem podobnej (u)let kvuli holce neabsolvoval :) a pokud to nedopadne, tak se clovek alespon proleti :D


Připravíš pak z toho trip report? :D


To bych byl také zvědav a rozhodně přeji ať to dobře dopadne :-) Ale já se vztahům na dálku cíleně vyhýbám (pokud se tedy dotyční brzy nesestěhují do jedné oboustranně vyhovující destinace)....


Mohl bych neco napsat :) ...pro upresneni letim do PVG, ale jinak s dotycnou bydlime asi 20 minut od sebe :D a kdyz jsme se naposledy videli, tak v tom take hralo roli sampanske ...v nasi domovine holt nebyl cas, tak jsme si museli dat spicha v Cine, to da rozum ne :)

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od MEA »

jaj persona, pekne a poucne citanie. a aj som sa mnohe naucil... konecne viem, ze zdrava zena s jablkom a symbol plodnosti este viac su hnusne klise :)
a konecne viem, ze dve najkrajsie miesta na svete su tak blizko seba. alebo je tak maly onen gendrovy svet dotycnej? no, nechajme to tak... tych peknych miest ma samozrejme kazdy viac a je celkom jedno, ci je to BEY, IXL, SDU alebo uplne bezmenne miesto, kam nic nelieta (najradsej), musime mat k nemu ale aj osobny a pribehovy vztah. a ja taky mam (psst) trebars aj k onomu Brnu. a vies preco? lebo som sa s dievcinou, ktoru som tam za onych cias poznal, nesnazil viest intelektualne rozhovory, ale som v mysli siahol radsej k tomu klise s cervenym jablkom a pevnymi nadrami. a v takom momente je uz aj mesto, akokolvek prijemne, uz len kulisou. zdravi gendrovo kliseoidny MEA.
a k teme? dufam, ze baby sa z tohto pruuseru napokon predsa nejak podari vysekat (v co verim) a budu si moct najst nejake svoje naj miesto. bojim sa, ze Quetta ani Islamabad to zrejme nebudu...

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od flyingblue »

persona píše:
flyingblue píše:Mistni civilizovana komunita chape jeho navstevy jako vitane zpestreni sveho nudneho otaku zivota.

Tak tahle věta odrovnala mě =))


To je jen odlesk toho, co primesla pena dni minuleho tydne v zemi bohyne Amaterasu :-)

Do pameti se mi vypalil cocikuv nadseny pohled, kdyz spatril v Lion restaurantu gulas. Zda se, ze jeho kulturni koreny jsou stale jeste v Evrope.

Byl to fajn tejden i presto, ze jsem zanedbal navstevu dotycneho klubu.

pumuklgr
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 30. 09. 2013, 10:04
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od pumuklgr »

Avathar píše:Tyhle citace na deset stránek na displeji v mobilu jsou fakt peklo....


To souhlasím, naprosto nechápu, proč když někdo odpovídá přímo na příspěvek nad ním, proč dává "citovat", když stačí dát "odpovědět". A to mobil mám 5".


Avathar
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 29. 07. 2009, 07:43
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od Avathar »

prodejce píše:
Avathar píše:Tyhle citace na deset stránek na displeji v mobilu jsou fakt peklo....


.. to chce větší mobil.


OK, pošlu ti číslo účtu.... :P

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od Zlin142 »

MEA píše:bojim sa, ze Quetta ani Islamabad to zrejme nebudu...


Proč by ne? Lidská psychika je někdy nevyzpytatelná, viz. fenomén Stockholmského syndromu. Taková Yvonne Ridley by mohla vyprávět, kterak se stala politováníhodnou karikaturou sebe sama před únosem.

persona píše:protože zpravidla nebývám dojatý Brnem, ale pohledem ze 17. patra svého oblíbeného baru v Hong Kongu na 7 milionů lidí a 2456 mrakodrapů pode mnou případně nad úpravností a útulností parků, ulic, obchůdků a náměstíček v londýnském West Endu anebo nad estetickou krásou italských malých měst typu Benátky, Florencie, Padova či Verona :-)


Já bych hrozně rád slyšel jak dotyčná tuhle scénu popisovala svým kamarádkám. Evidentně najít zalíbení ve vesnici v blízkém příhraničí je dost na to být diskvallifikován(a) z kategorie "normální", "vzdělaná", "s všestranným rozhledem". :roll:

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od HighFlyer »

Zlin142 píše:Já bych hrozně rád slyšel jak dotyčná tuhle scénu popisovala svým kamarádkám. Evidentně najít zalíbení ve vesnici v blízkém příhraničí je dost na to být diskvallifikován(a) z kategorie "normální", "vzdělaná", "s všestranným rozhledem".

A jsme zase u vztahu Zlin142 k brnenskym zenam...

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od Zlin142 »

HighFlyer píše:A jsme zase u vztahu Zlin142 k brnenskym zenam...


Spíš jsme zase u tvojí neschopnosti pochopit psaný text. Je to o něčem úplně jiném a abych ti ulehčil námahu s přemýšlením, tak o síťovém modelu to není.
Zkus si to přečíst ještě jednou a radostnějí. :-bd

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od HighFlyer »

Akorat se snazis z toho vykecat. Vraci se to sem pravidelne.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od MEA »

Nič nové? Pre našich netopierov už bol 2x vládny špeciál v Teheráne a baby furt unesené, To sa mi nejako nepáči...

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od persona »

Tak je to prý právě rok. Čas letí: http://www.lidovky.cz/rok-od-unosu-cese ... ranici_msl

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od flyingblue »

No, po dvou letech jsou holky doma. Takze ted se prislusi podekovat tem, kteri se o to zaslouzili a holky na nasledujici rok zamestnat tim, ze budou objizdet republiku a vlastnim pribehem odrazovat slunickove lidicky k pachani podobnych blbosti, jaka se podarila jim.

Protoze to objizdeni muze zachranit zivoty!

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od beardie »

Alebo zvíťazí stockholmsky syndróm...

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od flyingblue »

beardie píše:Alebo zvíťazí stockholmsky syndróm...


Toho se taky bojim, ale s tim mic neudelame.


Odpovědět