Letecký Atlas - prosím pomozte

Odpovědět
WalkerBulldog
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 20. 02. 2016, 19:57
Stav: Offline

Letecký Atlas - prosím pomozte

Příspěvek od WalkerBulldog »

Zdravím všechny zde. Mám takovou menší otázku a doufám že mi dokážete pomoci...
Scháním letecký atlas NORSKA, klidně v norštině. Nejraději bych si ho koupil z čech, ale zatím jsem nevygooglil na českých eshopech altlas státu od nás vzdálenějšího než itálie, taže nevím, jestli je to možné. Pokud ne, tak jsem schopný si ho koupit odkudkoliv, opravdu ho potřebuji. Vcelku je mi jedno, jestli se bude jednat o "atlas" nebo "mapu" (jestli mě chápete) Přál bych si cokoliv, co vypadá jako mapa nebo atlas s motivem Norska a létání :) . A taky nepatřím k těm nejmajetnějším, takže čím levnější tím lepší :)
-PS: Nikdo ho nebude používat na létání, je to dárek. Dárek od srdce, tak mi prosím pomožte :(
-PS: Ač jsem velký fanda létání a již mám zaplacený kurz na větroně, tak nejsem žádný odborník, tak promiňtě možné blbosti co jsem napsal :D
-PS: Zatím jsem našel toto: http://skyfox.de/Aviation-Charts/ICAO-Karten-Europa/Norway-ICAO-Chart---Sheet-North--Paper--folded.html?XTCsid=g1mv1f1q26dt5arek7nl42s6p3

Takže se na Vás obracím: Znáte nějaké obchody, kde by se dala tato atlaso/mapa koupit? Jinak za jakýkoliv nápad či připomínku budu vděčný.

Děkuji mockrát :)
Létání zdar!


Odpovědět