Bělehrad - zavazadla

Odpovědět
Dash16
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 12. 02. 2017, 22:30
Stav: Offline

Bělehrad - zavazadla

Příspěvek od Dash16 »

Zdravím,
chystám se na svojí první samostatnou cestu letadlem z Prahy do Moskvy přes Bělehrad s Air Serbia.
Přestupní doba v Bělehradě je 50 minut. Jak jsem se zde dočetl, tak se to dá v pohodě stíhat. Ale co zavazadla? Stačí 50 minut na přeložení zavazadel? Popřípadě pokud mi zavazadla doručena do Moskvy nebudou, předpokládám, že musím najít stánek ztracených zavazadel a nahlásit to. Problém nastává ve chvíli, kdy mám v plánu cca po 4 dnech letět z Moskvy do Petrohradu. Myslíte, že 4 dny jsou schopní mi zavazadlo doručit?
Dále předpokládám, že pokud ty lety takto navazují a kupuji to jako let jeden, nikoli dva samostatné, nemusím se tedy o zavazadlo v Bělehradě starat a uvidíme se s ním až v Moskvě.
Děkuji všem předem za odpověď a budu rád, když mi napíšete vaše zkušenosti s touto aerolinkou či jiné rady


micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bělehrad - zavazadla

Příspěvek od micaello »

Pokud je to koupeno na jednu letenku, o zavazadla se nestaráš, odevzdáš je v Praze a vyzvedneš v Moskvě. 50 minut na přeložení zavazadel je pro pracovníky letiště spousta času, navíc pro connecting flights jsou zavazadla nakládána tak, aby hned po přistání byla první po ruce a co nejrychleji přesunuta na další let.

Odpovědět