Elektronicka Pasova "samoobsluha"

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Elektronicka Pasova "samoobsluha"

Příspěvek od Kamyl »

Ve Funchalu jsme ti prochazeli uz pred rokem a pul, na STN taky a ted jsem to taky nekde videl - tusim ve FRA a nekde v Asii taky, ale uz nevim presne kde to bylo... Mozna SIN, ale jisty si nejsem.


MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Re: Elektronicka Pasova "samoobsluha"

Příspěvek od MS743 »

Pri me posledni navsteve Prahy (07/2012) jsem se poprve seznamil s "prazskou" pasovou samoobsluhou (nevim jak ji jinak nazvat) :)))

Priletel jsem s CSA z Abu Dhabi. Sice byla tam jen jedna brana (testovaci stroj?). Hodne lidi stalo frontu normalne a az se e-gatem proslo par lidi, tak se pustili do toho.

Z meho pohledu bylo to velice jednoduche a trvalo to jen par sekund. Veliky ++++ Jen strcit pas do ctecky (stranka cela se precte), pusti to vas do dalsi casti kde vas kamera proveri. Pak otevre se gate a muzete dal.

Chysta Praha nahodou vice tech gates? Videl bych min 10+ gates...

Pomohlo by to skvele. Kdyz prileti plny letoun s ne-EU cestujicich tak proverovani vizum apod trva nejakou dobu. Tyto elektronicke brany berou ceske a EU pasy tak by se zlepsil "crowd control".

Tim se zvysi kvalita "priletu" pro non-EU cestujici nemusely by cekat dlouhe fronty ci alespon casove by to bylo lepsi.

Odpovědět