Parkování v blízkosti letiště

Odpovědět
seem
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17. 01. 2012, 16:00
Stav: Offline

Parkování v blízkosti letiště

Příspěvek od seem »

zdravím,

vím, že to je trošku mimo, ale moje otázka je, zda se dá někde parkovat v blízkosti letiště, případně po trase autobusu, který na letiště jede. Přítel dostal práci na letišti, nicméně dokud nebude důvěryhodná osoba, nedostane povolení na letišti parkovat a jelikož bydlí kousek za prahou a spojení je nic moc, tak to chce řešit autem. Jezdí směrem od Radotína a moc se po Praze nevyzná. Vím, že je to takový hloupý dotaz, ale doufám, že mi nějak poradítě :)

Děkuju


loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 622
Registrován: 13. 08. 2010, 01:37
Bydliště: ČB/ZH
Stav: Offline

Re: Parkování v blízkosti letiště

Příspěvek od loupeznik »

P+R Zličín a bus 100?

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Parkování v blízkosti letiště

Příspěvek od tygrlive »

OC Šestka?

seem
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17. 01. 2012, 16:00
Stav: Offline

Re: Parkování v blízkosti letiště

Příspěvek od seem »

Díky za tipy, měla jsem upřesnit, že buď jezdí na ranní, tzn. v 6:30, někdy dokonce 5:30 na letišti, což určitě někde zaparkuje třeba na P+R nebo někde v uličkách v okolí zastávek, nicméně pak jsou směny od 14:30 do 23:30, kdy odpoledně budou všechna místa zabraná, krom nákupních center a zase o půlnoci se asi těžko dostane ke svýmu autu když bude parkovat u obchoďáku, nebo nevíte jak to má zrovna ta Šestka? Nebo Metropole Zličín?

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Parkování v blízkosti letiště

Příspěvek od alesesl »

seem píše:zdravím,

vím, že to je trošku mimo, ale moje otázka je, zda se dá někde parkovat v blízkosti letiště, případně po trase autobusu, který na letiště jede. Přítel dostal práci na letišti, nicméně dokud nebude důvěryhodná osoba, nedostane povolení na letišti parkovat a jelikož bydlí kousek za prahou a spojení je nic moc, tak to chce řešit autem. Jezdí směrem od Radotína a moc se po Praze nevyzná. Vím, že je to takový hloupý dotaz, ale doufám, že mi nějak poradítě :)

Děkuju


ja uz jsem 4x vyuzil sluzeb parkia.cz a vzdy spokojen. tedka mam rezervovano 8 dni na Listopad tohoto roku za hezkych 89 CZK.


Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Parkování v blízkosti letiště

Příspěvek od Zdenek »

Pokud nemá auto o které mají zájem zloději lze parkovat kdekoli v oblasti sídliště Dědina. Jinak P+R je otevřené do 01:00, jen ta 100 končí dost brzo, musel by 179 a pak B.

romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Parkování v blízkosti letiště

Příspěvek od romul »

Tak již brzy zřejmě přibude další příležitost jak zaparkovat u PRG. Podle dnešní MFD se připravuje oživení dřívějšího projektu Galleria Moda u letiště. Bude z něj The Prague Outlet a cituji:

Projekt nyní zafinancovala PPF Banka miliardou korun. Chystají se jen menší úpravy a přívětivější vchod. Centrum se napojí na letiště autobusy a nabídne i parkoviště pro ty, kdo budou odlétat...

Čili go parkingu a LP roste konkurence a ceny parkování by měly jít teoreticky dolů...


Odpovědět