Poprvé a sama letadlem

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Poprvé a sama letadlem

Příspěvek od Airbus380 »

Prosteja píše:A ještě se blbě zeptám, myslela jsem, že je to naopak, že to co jsem si vytiskla jsou palubní lístky (boarding pass) jak je napsáno na tom co mám vytištěné s čárovým kodem a že letenku dostanu na místě při tom odbavení..

Když půjdu na terminál 1 a bude to na terminálu 2, je problém se tam nějak rychle přesunout?


Nene, pokud máš opravdu vytisknuté boarding passes, tak je to plně dostačující k nástupu na palubu. Letenku fyzicky do ruky nedostaneš.

A z terminálu 2 to na 200% nepoletí :) Ten je určen pro lety do schengenu, kdežto Británie je mimo schengen a pro ten je vyčleněn Terminál 1.


Prosteja
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 06. 06. 2016, 12:34
Stav: Offline

Re: Poprvé a sama letadlem

Příspěvek od Prosteja »

Nene, pokud máš opravdu vytisknuté boarding passes, tak je to plně dostačující k nástupu na palubu. Letenku fyzicky do ruky nedostaneš.

A z terminálu 2 to na 200% nepoletí :) Ten je určen pro lety do schengenu, kdežto Británie je mimo schengen a pro ten je vyčleněn Terminál 1.[/quote]



Moc děkuji, to jsem potřebovala vědět a mám to opravdu vytisknuté, raději dvakrát protože jsem četla v jiném vláknu že by se nemuselo dát přečíst čtečkou..

Prosteja
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 06. 06. 2016, 12:34
Stav: Offline

Re: Poprvé a sama letadlem

Příspěvek od Prosteja »

děkuju za odpovědi, kdyby byl nějaký problém, přibude tady vlákno "jak stihnout letadlo z londýna" :-D

AnetB
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 30. 04. 2018, 16:35
Stav: Offline

Re: Poprvé a sama letadlem

Příspěvek od AnetB »

Cením Vaši odvahu :) Tím, že ale nemáte kufr k odbavení, jste si to docela ulehčila, doufám, že bude vše v pohodě :wave: řekla bych, že je na cestování letadlem nejdůležitější přijít na letiště včas (aspoň dvě hodiny před odletem) a co se liší od jakéhokoli jiného druhu cestování, je zabalení tekutin a kosmetiky, na to určitě pozor. když nemáte kufr a cestujete jen s batůžkem, tak do něj můžete dát kosmetiku a tekutiny maximálně ve 100ml baleních, cokoli většího vám bezpečnostní kontrola vyhodí. Kdo to neví, může tak přijít i o drahé krémy nebo parfémy, kontrola nemá slitování a nebere ohledy na neznalost, na to pozor :-? :-? přeju hodně štěstí a případně tady je ještě odkaz, kde je o cestování letadlem pro začátečníky snad vše potřebné :) https://www.info.cz/poprve-letadlem


Odpovědět