Bratislava (BTS)

Odpovědět
Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od Airbus380 »

Myslím, že linku do Kyjeva využijí i Češi, a to dokonce i my ze severu :D Velmi mě tato novinka potěšila. Jsem zvědav, s čím Wizz přijde dál, že by SOF?


vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od vladivostok »

Airbus380 píše:Myslím, že linku do Kyjeva využijí i Češi, a to dokonce i my ze severu :D Velmi mě tato novinka potěšila. Jsem zvědav, s čím Wizz přijde dál, že by SOF?


O SOF ako o hotovej veci sa hovori už vyše roka a stale nič.....Ja by som prijal niečo pri mory.Španielsko a Taliansko je dobre obsadene ryanairom tak možno Burgas,Malta alebo Larnaka....

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od Petr31 »

Airbus380 píše:Myslím, že linku do Kyjeva využijí i Češi, a to dokonce i my ze severu :D Velmi mě tato novinka potěšila. Jsem zvědav, s čím Wizz přijde dál, že by SOF?


...mě to jako žádný terno nepřijde.V roce 2010 jsem tam byl dvakrát pracovně a nikdy nezapomenu, že cesta do hotelu zabrala skoro 2 hodiny a to jsme měli extra servis...na příletu děžurná:-))). Odlet byl totéž, k tomu neskutečná fronta na security checku. Ačkoliv mám pro Ukrajinu slabost, byl jsem strašně rád, že jsem pryč. A předpokládám, že před 6ti lety, tedy před válkou tam spousta věcí fungovala líp.O tom, že tam bylo daleko bezpečněji snad není třeba mluvit...

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od pepa007 »

To je především gastarbeiter linka do Vídně a spádové oblasti, ne?

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od jencik »

Skôr na Moravu


vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od vladivostok »

=))
Petr31 píše:
Airbus380 píše:Myslím, že linku do Kyjeva využijí i Češi, a to dokonce i my ze severu :D Velmi mě tato novinka potěšila. Jsem zvědav, s čím Wizz přijde dál, že by SOF?


...mě to jako žádný terno nepřijde.V roce 2010 jsem tam byl dvakrát pracovně a nikdy nezapomenu, že cesta do hotelu zabrala skoro 2 hodiny a to jsme měli extra servis...na příletu děžurná:-))). Odlet byl totéž, k tomu neskutečná fronta na security checku. Ačkoliv mám pro Ukrajinu slabost, byl jsem strašně rád, že jsem pryč. A předpokládám, že před 6ti lety, tedy před válkou tam spousta věcí fungovala líp.O tom, že tam bylo daleko bezpečněji snad není třeba mluvit...


Wizzair ale lieta na letisko Žuljany...Za hodinu si aj pešo v centre Ja som tam bol na jar a nemal som žiadny problém

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od Tony Smoke »

jencik píše:Skôr na Moravu


to si nemyslim. keby mala byt spadova oblast Morava, tak to otvoria z Brna, kam uz lietaju, alebo z Ostravy. Tie letiska nie su drahsie ako BTS.

vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od vladivostok »

pepa007 píše:To je především gastarbeiter linka do Vídně a spádové oblasti, ne?


To sa hovorilo aj o linke do Skopje no zatial nou lieta viac turistov než gastarbeiterov

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od maf »

Ten nazor, ze vsetko je pre Vieden, tiez vela krat nechapem, vsetci tu vedia kto ktorou linkou lieta - maju data, darmo budem oponovat. O 2 dni tou linkou letim, tak budem mudrovat aj ja :D.

Airbus380: S tou Sofiou to nie je zly tip. Pravdepodobne od leta pribudnu este 2 linky (s Wizzom). Lenze nerad tu tie veci pisem, lebo tolko sa hovori a potom realita je ina. Napr o Kyjeve sa nehovorilo vobec. Niekedy je lepsie nechat sa prekvapit.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od pepa007 »

maf píše:Ten nazor, ze vsetko je pre Vieden, tiez vela krat nechapem, vsetci tu vedia kto ktorou linkou lieta - maju data, darmo budem oponovat. O 2 dni tou linkou letim, tak budem mudrovat aj ja :D.


To "ne?" na konci znamená že nevím, žádný data nemám, jen vyslovuju domněnku na bázi toho, že jak Kyjev tak Bratislava mají realtivně nízkej turistickej potenciál, a že je znám převažující důvod výskytu ukrajinců v této spádové oblasti, a zjišťuju, jestli ta domněnka má nějakou oporu. :wink:

vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od vladivostok »

pepa007 píše:
maf píše:Ten nazor, ze vsetko je pre Vieden, tiez vela krat nechapem, vsetci tu vedia kto ktorou linkou lieta - maju data, darmo budem oponovat. O 2 dni tou linkou letim, tak budem mudrovat aj ja :D.


To "ne?" na konci znamená že nevím, žádný data nemám, jen vyslovuju domněnku na bázi toho, že jak Kyjev tak Bratislava mají realtivně nízkej turistickej potenciál, a že je znám převažující důvod výskytu ukrajinců v této spádové oblasti, a zjišťuju, jestli ta domněnka má nějakou oporu. :wink:


Kyjev tak Bratislava mají realtivně nízkej turistickej potenciál to si na to ako prišiel ? Časy ked ludia navštevovali predovšekym mesta ako Londyn,Pariž,Barcelona,Milano,Rim su už davno preč a narastajucim multikulturizmom a terorizmom zaujem o tieto miesta bude klasat....
Ked hovorkina Wizzairu prezentovala linku do Skopje ako určenu predovšetkym turistom na navštevu Skopje a Macedonska vela ludi tu na fore sa smialo a pisalo že už vidia tie tisicky turistov čo budu chodit do Skopje.....že ta linka je vyhradne určena pre macedoncov žijucich vo viedni ..čas ukazal že hovorkyna Wizzairu mala pravdu ..... Tym ale nechcem povedat že linku do Kyjeva nebudu využivat aj ukrajinsky gastarbeitery.....
Tuzla to bude predevším gastarbeiter linka do Víedne a spádové oblasti kedže Tuzla ako ty hovoriš ma nízkej turistickej potenciál

vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od vladivostok »


maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od maf »

Moja skusenost z linky medzi BTS a Skopje:

Velka cast pax boli turisti zo SK a CZ. Z AT som nevidel-nepocul nikoho.
V samotnej Bratislave zije dost macedoncov a albancov (zijucich povodne v Macedonsku, alebo tam maju este rodinu). Vacsina zmrzlinarov na SK su z Macedonska, dost ich aj predava kebab, pizzu, ...
Snad kazdy s kym sme hovorili, ked sme povedali, ze sme zo SK, hned sa pytali ci z Bratislavy. Vela z nich tu bolo, alebo tu niekoho poznaju. Pan, kt. nas vozil lodkou, ma deti na Slovensku, zil tu par rokov a vyklad sme dostali po slovensky :).
Z takmer plného lietadla (obsadenost bola cca 95 percent) islo na bus do Viedne asi len cca 15 ludi.
Takze ta linka mi nepride, zeby bola o Viedni, urcite zopar pax Viedni preberie, ale ak by to malo byt o Viedni, ta linka myslim neprezije.

vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od vladivostok »

Bratislava – Niš € 4.99
http://airtiper.com/bratislava-nis-e-4-99/

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bratislava (BTS)

Příspěvek od maf »



Odpovědět