Řím - Fiumicino

Odpovědět
j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Řím - Fiumicino

Příspěvek od j.ree »



MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Řím - Fiumicino

Příspěvek od MEA »

j.ree píše:http://www.sleepinginairports.net/list.asp?region=1&country=Italy&city=Rome&terminal=Fiumicino ;)

no fakt to bolo nic moc, ale par pouzitelnych laviciek na lezanie - asi jedine - su pod vytahmi k vlacikom na zonu g. ale raz v zivote stacilo...

tempranilo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 348
Registrován: 27. 09. 2011, 22:25
Stav: Offline

Re: Řím - Fiumicino

Příspěvek od tempranilo »

Tak PRG má co dohánět =)) , úžasný titul: http://www.ilvolo.it/index.php/20140626 ... icino.html

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Řím - Fiumicino

Příspěvek od Tony Smoke »

Povodne som chcel napisat Mini-TR, ale kedze nemam na to cas, tak by som sa chcel podelit o jednu skusenost z predminuleho vikendu. Ak sa rozhodnete vyuzit na cestu z letiska alebo na letisko vlak Leonardo Express, tak si nezabudnite listky oznacit. Kym na letisku su oznacovace strategicky umiestnene pri vchode na nastupiste, na Termini su pomerne nenapadne namontovane na stlpoch nastupista. Pri zhone, ktory talianskou organziaciou dopravy vznika, je lahke ich prehliadnut. Nastiastie ma moja manzelka oci na stopkach a ustetrila nam desiatky eur. Taliansky sprievodcovia z toho maju zrejme zlatu banu. Na listku je povinnost oznacenia spomenuta na zadnej strane listka medzi hrbou talianskeho textu, dalsie upozornenia su az vo vlaku, tie si ale asi vsimnete az potom, co vlak opustil stanicu. V nasom vozni takto sprievodca zkasiroval minimalne tri dvojice turistov, ktore listky oznacene nemali. Pokuta sa moze vysplhat az na 100€ na hlavu, zalezi asi od sprievodcu.

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Řím - Fiumicino

Příspěvek od Airbus380 »

Potvrzuji, ty označovače na Termini jsou umístěné dost nešťastně. Nicméně asi záleží průvodčí od průvodčího. Já při své první návštěvě Říma taky lístek neoznačil a průvodčí se na mě shovívavě usmál, dal si záležet na tom, abych se cítil jako hlupák, nicméně vzal propisku, na lístek mi napsal datum a čas "označení" a popřál mi hezkou cestu.


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Řím - Fiumicino

Příspěvek od prodejce »

Na terminálu 3 prý v noci hořelo:

Rome, May 7, 2015 – Due to the fact that Terminal 3 has been condemned for airport operations, Alitalia informs that the check-in operations for all domestic, international and intercontinental flights of the Company will be carried out at Terminal 1.

Deivoos
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 09. 09. 2013, 21:43
Stav: Offline

Re: Řím - Fiumicino

Příspěvek od Deivoos »

Zdravím,
neví někdo o nějaké super půjčovně skůtrů v Římě ? Jde mi hlavně o cenu. Nejlevnější co jsem našel, byl za 100 euro na týden. Děkuji :)


Odpovědět