Vídeň

Odpovědět
Anubis
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 39
Registrován: 14. 11. 2013, 15:36
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od Anubis »

Nabuduce vyskusam, vyzerá to tak, že onedlho to bude štandart na letisku, tak ako checkin.
Len by ma zaujímalo, čo v prípade, že má batožina viac kilogramov, ja by som si ju bez problemov poslal :biggrin:


Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od Tony Smoke »

Vieden pride o linky HG do CPH, DME, FRA a MAD. Skoda tohoho Madridu, kedze ani Austrian priame lety neponuka, cize tam nebude ziadna rotacia startujuca z Viedne. Osobne ma mrzi aj CPH a FRA, kedze na tychto linkach sa s OS dost bili a tym drzali ceny nizko...ako vidime, tak asi prinizko.

ZDROJ:
http://www.ch-aviation.com/portal/news/ ... -to-linate

Beerbar
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 23. 02. 2011, 12:13
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od Beerbar »

Ahoj,
nevíte někdo jak je možné získat promo kód na Mazur parking? Předpokládám, že pro příjezd na VIE je nutná dálniční známka. Je možné jí někde cestou z Brna v noci v rakousku koupit? Mám pocit že místní benzinky v noci moc nefungují a co si pamatuju, tak v CZ byla o dost dražší.
Díky.

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od Tony Smoke »

Beerbar píše:Ahoj,
nevíte někdo jak je možné získat promo kód na Mazur parking? Předpokládám, že pro příjezd na VIE je nutná dálniční známka. Je možné jí někde cestou z Brna v noci v rakousku koupit? Mám pocit že místní benzinky v noci moc nefungují a co si pamatuju, tak v CZ byla o dost dražší.
Díky.


Tak pokial mas kopu casu, tak sa dostanes aj mimo dialnice, ale neodporucam ;)
Na B7, tesne pred zaciatkom A5, je OMV, nonstop otvorena, tam by si mal dostat.
http://www.omv.at/portal/01/at/omv_at/P ... 9C77DH2GL7

bepo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 234
Registrován: 22. 02. 2013, 20:30
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od bepo »

Tony Smoke píše:Vieden pride o linky HG do CPH, DME, FRA a MAD. Skoda tohoho Madridu, kedze ani Austrian priame lety neponuka, cize tam nebude ziadna rotacia startujuca z Viedne.

Nerozumiem tomu že žiadna rotácia Madrid-Viedeň nebude, lieta to naďalej Niki a začína ráno vo Viedni 6:55.


bepo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 234
Registrován: 22. 02. 2013, 20:30
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od bepo »

Beerbar píše:Ahoj,
nevíte někdo jak je možné získat promo kód na Mazur parking? Předpokládám, že pro příjezd na VIE je nutná dálniční známka. Je možné jí někde cestou z Brna v noci v rakousku koupit? Mám pocit že místní benzinky v noci moc nefungují a co si pamatuju, tak v CZ byla o dost dražší.
Díky.

Čo myslíš pod promo kód? Na Mazur parking sa používajú Wertkarte- cenná karta ktorá má hodnotu v dňoch, dá sa objednať min 10 kus mailom a vyzdvihnúť keď tam prídeš zaparkovať, najkratšia je na 4 dni

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od Tony Smoke »

bepo píše:
Tony Smoke píše:Vieden pride o linky HG do CPH, DME, FRA a MAD. Skoda tohoho Madridu, kedze ani Austrian priame lety neponuka, cize tam nebude ziadna rotacia startujuca z Viedne.

Nerozumiem tomu že žiadna rotácia Madrid-Viedeň nebude, lieta to naďalej Niki a začína ráno vo Viedni 6:55.


cauko,
Ano, mas pravdu, info o MAD sa nepotvrdila, ostatne ano.

bepo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 234
Registrován: 22. 02. 2013, 20:30
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od bepo »

Tony Smoke píše:cauko,
Ano, mas pravdu, info o MAD sa nepotvrdila, ostatne ano.

Teda neviem či ti ide iba o Niki ale Iberia to lietala ráno o 6:55 ešte do r2012, neviem kedy to začala lietať Niki ale Iberia stále bude mať priame lety s Viedňou

rtoldy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 03. 05. 2014, 18:04
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od rtoldy »

VIE > MAD
HG8980 06:55 > 09:55 A320 1/345/7
IB3125 06:55 > 10:05 A320 /////67
IB3121 12:40 > 15:50 A320 1234567
IB3123 19:30 > 22:40 A320 12345/7

Čiže letov je dostatočný počet by som povedal. Toto je situácia v mesiaci jún 2015. V niektoré dni sú odlety o pár minút posunuté ale hodina sedí.

Beerbar
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 23. 02. 2011, 12:13
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od Beerbar »

bepo píše:
Beerbar píše:Ahoj,
nevíte někdo jak je možné získat promo kód na Mazur parking? Předpokládám, že pro příjezd na VIE je nutná dálniční známka. Je možné jí někde cestou z Brna v noci v rakousku koupit? Mám pocit že místní benzinky v noci moc nefungují a co si pamatuju, tak v CZ byla o dost dražší.
Díky.

Čo myslíš pod promo kód? Na Mazur parking sa používajú Wertkarte- cenná karta ktorá má hodnotu v dňoch, dá sa objednať min 10 kus mailom a vyzdvihnúť keď tam prídeš zaparkovať, najkratšia je na 4 dni


Uvodni oprazovka pri rezervaci parkovani nabizi moznost zadat "Promotion Code" coz predpokladam je nejaka sleva :) Pac skoro 50 ecek za 4 dny porad neni nic moc. Co uz, to je zivot :D
Na Werkkarte se mi libi preise, ale na ja zatim planuju jen jednu akci, takze se mi nevyplati :(

bepo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 234
Registrován: 22. 02. 2013, 20:30
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od bepo »

Beerbar píše:Uvodni oprazovka pri rezervaci parkovani nabizi moznost zadat "Promotion Code" coz predpokladam je nejaka sleva :) Pac skoro 50 ecek za 4 dny porad neni nic moc. Co uz, to je zivot :D
Na Werkkarte se mi libi preise, ale na ja zatim planuju jen jednu akci, takze se mi nevyplati :(

Nikdy som si online nebookoval ale myslím že do Promo code treba zadať číslo Wertkarte, ohľadne kúpy skús sa opýtať v nejakej cestovke, na Slovensku sa dajú kúpiť aj jednotlivo s nejakou prirážkou.

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od beardie »

Niekto zajtra ráno vo VIE v salóniku?

bepo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 234
Registrován: 22. 02. 2013, 20:30
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od bepo »

Beerbar píše:Uvodni oprazovka pri rezervaci parkovani nabizi moznost zadat "Promotion Code" coz predpokladam je nejaka sleva :) Pac skoro 50 ecek za 4 dny porad neni nic moc. Co uz, to je zivot :D
Na Werkkarte se mi libi preise, ale na ja zatim planuju jen jednu akci, takze se mi nevyplati :(

Ak by náhodou niekto o tom nevedel tak pri online rezervácii 3 mesiace vopred platí prvých 100 zákazníkov 1eur/deň na P3

ozana
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 12. 10. 2015, 09:48
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od ozana »

Sháním účtenky z restaurací (nad 15€) anebo prodejen zboží (nad 50€) v terminálu letiště Vídeň. Nemáte někdo možnost je získat? Díky

Hansie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 06. 03. 2013, 23:09
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od Hansie »

Jako entree na fóru dost dobrý..


Odpovědět