Miláno Malpensa

Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od Martin Horucka »

Ja bych se rad zeptal jaky terminal pouziva EasyJet? Mam dojem, ze ten odlehlejsi na severni strane letiste. Potrebuju prestoupit na Singapore Airlines. Pokud je tedy Easy na tom severnim, existuje nejake spojeni mezi nim a hlavnim terminalem? Diky


jjj
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 277
Registrován: 11. 04. 2005, 13:49
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od jjj »

Martin Horucka píše:Ja bych se rad zeptal jaky terminal pouziva EasyJet? Mam dojem, ze ten odlehlejsi na severni strane letiste. Potrebuju prestoupit na Singapore Airlines. Pokud je tedy Easy na tom severnim, existuje nejake spojeni mezi nim a hlavnim terminalem? Diky


Easy pouziva T2. Vyjdes pred halu, prejdes ulici a tam stoji bus na T1. Je zdarma a jezdi a15-20 minut. Cesta trva 10 minut.

petr87
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 191
Registrován: 13. 01. 2009, 10:25
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od petr87 »

Mám dotaz ohledně času potřebného na přestup. uvažuju o letu easy jetu z prahy s příletem do milána v 14:10 a následným odletem do agadiru v 16:20. dá se to stihnout? díky

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od Night fly »

Bez problemu. Za 2h10 se da stihnout prestoupit i v USA vc. imigracniho.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od alesesl »

Chtel bych se zeptat jestli nemate nekdo tip na ubytovani pobliz MXP. Priletim z EZY z PRG a druhy den odletam s Darwin Airline to Foggie (FOG) v 10:30. Hledam nejake ubytko v blizkosti letiste do 45 EUR za noc, abych nemusel brzy rano vstavat a jet na letiste z dalky. Nechce se mi kvuli tomu az do centra Milana. Kdyby jste nekdo o necem vedel/la tak dejte vedet.

Dik
ALes


PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od PDan »

alesesl píše:Chtel bych se zeptat jestli nemate nekdo tip na ubytovani pobliz MXP. Priletim z EZY z PRG a druhy den odletam s Darwin Airline to Foggie (FOG) v 10:30. Hledam nejake ubytko v blizkosti letiste do 45 EUR za noc, abych nemusel brzy rano vstavat a jet na letiste z dalky. Nechce se mi kvuli tomu az do centra Milana. Kdyby jste nekdo o necem vedel/la tak dejte vedet.
Dik
ALes

Onehda jsem nic extra (cenou/polohou) vyhodneho nenasel a tak jsem radeji prespal ve meste, kde bylo solidni ubytovani dost levne a tu necelou hodinu spanku ozelel na ukor cesty centrum-letiste.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od alesesl »

PDan píše:
alesesl píše:Chtel bych se zeptat jestli nemate nekdo tip na ubytovani pobliz MXP. Priletim z EZY z PRG a druhy den odletam s Darwin Airline to Foggie (FOG) v 10:30. Hledam nejake ubytko v blizkosti letiste do 45 EUR za noc, abych nemusel brzy rano vstavat a jet na letiste z dalky. Nechce se mi kvuli tomu az do centra Milana. Kdyby jste nekdo o necem vedel/la tak dejte vedet.
Dik
ALes

Onehda jsem nic extra (cenou/polohou) vyhodneho nenasel a tak jsem radeji prespal ve meste, kde bylo solidni ubytovani dost levne a tu necelou hodinu spanku ozelel na ukor cesty centrum-letiste.


a muzu se zeptat kde jsi spal? Taky jaka je nejlevnejsi cesta z MXP do centra?

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od vitezslav »

alesesl: Já spal naposled v tomhle http://www.hotelcervo.it/english.htm , ale je nad tvým limitem, platil jsem 68€. Výhodou je vzdálenost od terminálu - 8min pěšky.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od alesesl »

vitezslav píše:alesesl: Já spal naposled v tomhle http://www.hotelcervo.it/english.htm , ale je nad tvým limitem, platil jsem 68€. Výhodou je vzdálenost od terminálu - 8min pěšky.


Uz to mam vyreseny. Co centra Milana se me moc nechce, tak mam udelanou rezervaci na Novotel, pobliz letiste, maji tam zdarma shuttle, se snidani to vychazi nejakych 65 EUR. Ten den budu hodne unaveny a proto jak priletim z PRG, chci dat neco k snedku a poradne se prospat, abych si druhy den vychutnal let s Darwin Airline Saab 2000 do Foggie.

PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od PDan »

alesesl píše:
PDan píše:
alesesl píše:Chtel bych se zeptat jestli nemate nekdo tip na ubytovani pobliz MXP. Priletim z EZY z PRG a druhy den odletam s Darwin Airline to Foggie (FOG) v 10:30. Hledam nejake ubytko v blizkosti letiste do 45 EUR za noc, abych nemusel brzy rano vstavat a jet na letiste z dalky. Nechce se mi kvuli tomu az do centra Milana. Kdyby jste nekdo o necem vedel/la tak dejte vedet.
Dik
ALes

Onehda jsem nic extra (cenou/polohou) vyhodneho nenasel a tak jsem radeji prespal ve meste, kde bylo solidni ubytovani dost levne a tu necelou hodinu spanku ozelel na ukor cesty centrum-letiste.


a muzu se zeptat kde jsi spal? Taky jaka je nejlevnejsi cesta z MXP do centra?


Tedy koukam, ze to jiz neni aktualni (jinak bych se musel doma podivat do "papiru"), ale pres booking.com byla dostatecna nabidka SGL 35-40EUR/noc a bus koupeny pres net stal +/-7EUR. Ale je pravda, ze to byl rychly prulet Milanem, kdy jsem do mesta dorazil o pulnoci a rano v 7 letel domu... takze jsem nepatral po extra pohodli.

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od dydzej »

Jsem moc rad, ze jsem dnes stihl odletet do Prahy jeste drive nez se tam stalo tohle :D :
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... tiste.html

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od creyman »

Při přestupu Easy - Easy v Miláně se musí ven a znova přes bezpečnostní kontrolu, nebo se to dá někde projít jako dříve v Bergamu po schodech vlevo do prvního patra? (přestupní čas 1hod.)

Lucx
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 158
Registrován: 21. 04. 2008, 20:50
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od Lucx »

creyman píše:Při přestupu Easy - Easy v Miláně se musí ven a znova přes bezpečnostní kontrolu, nebo se to dá někde projít jako dříve v Bergamu po schodech vlevo do prvního patra? (přestupní čas 1hod.)

Přestupoval jsem na Malpense, všichni museli ven a znovu přes bezpečnostní kontrolu. Údajně tam možnost transitu je, ale bohužel jsem na něj nenarazil.

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od hafi »

Btw, vtipná, ale celkem vážná story ze sobotně nedělního přestupu na Malpense.
Přiletěli jsme v sobotu s Easy z OLB a chtěli přespat na MXP (kvůli pohodlí jsme přejeli na T1) a ráno letět zas s Easy dál do PRG.
Měli jsme nějaký zbylý nudlový polívky, tak jsme jednu kamarádku poslali sehnat teplou vodu. Z akce na 10 minut se vrátila skoro po hodině a půl, už celkem vystrašená, že zabloudila. Potud OK.
Problém byl, že maj někde bezpečnostní díru a jedním z výtahů se jí podařilo sjet do části určené pro zaměstnance letiště, zpět ale už stejný výtah nejel. Takže se dostala do nějaké zaměstnanecké jídelny, různých prostor zázemí, ale i přímo na plochu mezi letadla! Spousta lidí (piloti, uklízečky, atd) ji vidělo, jak tam pobíhá s kelímkem chladnoucí vody, zkouší různé dveře, vesele jí zdravili a rozhodně ji nevyhodili. Nakonec vylezla nějakým emergency exitem před budovu letiště (do místa kde je most s příjezdovou komunikací) a pak už našla cestu k nám.

jonapet
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 335
Registrován: 22. 08. 2011, 08:52
Oblíbené typy letadel: ATR 42
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha & Ostrava, ČR
Stav: Offline

Re: Miláno Malpensa

Příspěvek od jonapet »

hafi píše:Btw, vtipná, ale celkem vážná story ze sobotně nedělního přestupu na Malpense.
Přiletěli jsme v sobotu s Easy z OLB a chtěli přespat na MXP (kvůli pohodlí jsme přejeli na T1) a ráno letět zas s Easy dál do PRG.
Měli jsme nějaký zbylý nudlový polívky, tak jsme jednu kamarádku poslali sehnat teplou vodu. Z akce na 10 minut se vrátila skoro po hodině a půl, už celkem vystrašená, že zabloudila. Potud OK.
Problém byl, že maj někde bezpečnostní díru a jedním z výtahů se jí podařilo sjet do části určené pro zaměstnance letiště, zpět ale už stejný výtah nejel. Takže se dostala do nějaké zaměstnanecké jídelny, různých prostor zázemí, ale i přímo na plochu mezi letadla! Spousta lidí (piloti, uklízečky, atd) ji vidělo, jak tam pobíhá s kelímkem chladnoucí vody, zkouší různé dveře, vesele jí zdravili a rozhodně ji nevyhodili. Nakonec vylezla nějakým emergency exitem před budovu letiště (do místa kde je most s příjezdovou komunikací) a pak už našla cestu k nám.


Nechci ti kazit radost, ale "neztratila" se kamarádka na chvilku spíš s nějakým pilotem? :D


Odpovědět