Krivoj Rog (KWG), Zaporizhia (OZH)

Odpovědět
Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Krivoj Rog (KWG), Zaporizhia (OZH)

Příspěvek od Airbus380 »

Vím, že tady asi neuspěju, přesto se zeptám kdyby náhodou, protože informace nejsou prakticky dohledatelné...

Má někdo zkušenosti s dopravou na tato letiště ve večerních, resp. brzkých ranních hodinách?

Nebo aspoň nějaký orientační ceny taxi na Ukrajině, třeba v tom Krivoj Rogu je letiště cca 40 km od hotelu, na kolik by to tak zhruba mohlo vyjít? Jde mi o to, jestli vzít nabízený hotelový transfer za 250 UAH nebo by taxi vyšlo výrazně levněji?


Maks
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 29. 12. 2012, 11:57
Stav: Offline

Krivoj Rog (KWG), Zaporizhia (OZH)

Příspěvek od Maks »

V Zaporizhia jsem byl minuly tyden. Taxi jsou relativne levne, ale ve strasnem stavu a taxikari se pry snazi vydelat na cizincich na letisti jak jde. Nejel jsem v taxi z letiste, protoze me mistni odrazovali. Po meste jsem jezdil v poho. standardni taxa ve meste byla 20UAH kamkoli. Osobne bych bral radeji dopravu z hotelu. V taxi mozna usetris 50-100 UAH ale nevim jestli stoji za to se tam pak dohadovat o cenach.

Jeste update: letel jsem do DNK Coz je vetsi letiste. Dorazil pozde v noci a taxi tam moc nebylo.

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Krivoj Rog (KWG), Zaporizhia (OZH)

Příspěvek od tygrlive »

Ze zkusenosti pro cizince na letiste (krome kyjeva) je cena cca5uah/km .... Pokud tam budes dele a nejake si dohodnes predem, ber jeho. Jinak fakt radeji to hotelove...


Odpovědět