Bělehrad

Odpovědět
pokofi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 214
Registrován: 26. 09. 2011, 22:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Bělehrad

Příspěvek od pokofi »

Neví někdo náhodou, jak se dostat do salonku, byl tam už někdo? Nemám žádný velký stutus , nic :-)


Nemec
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 447
Registrován: 28. 01. 2006, 21:16
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bělehrad

Příspěvek od Nemec »

Nevíte prosím, jak na letišti, probíhá transit po příletu z PRG? Potřebuji to vysvětlit babičce, protože nevěřím, že asistence, co jsem objednal, tam skutečně bude čekat...

loobo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 17. 08. 2009, 21:00
Stav: Offline

Re: Bělehrad

Příspěvek od loobo »

Transit je naprosto snadný - Játro z Prahy vyklopí lidi do autobusu, ten je přelifruje do spodního patra terminálu. Tady pozor, rovně je pasová kontrola a východ kudy neprocházet ale dát se doprava po schodech nahoru (sou tam šipky na přestup). Člověk pak přímo vyjde v odletové hale, kde zjistí gate. Rengenuje se až těsně před gate.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Bělehrad

Příspěvek od vitezslav »

Jeden dotaz na tranzit: Před polednem mne Játro vyklopí na letišti v BEG a až ve 23h pokračuji do AUH. Samo to bude na jedné letence. Jelikož mám v BEG na přestup asi 10hodin, rád bych mrknul do centra Bělehradu. Lze to? Omlouvám se za skoro stupidní dotaz, ale já fakt nikdy neměl na tranzit tolik času, abych chtěl opustit letiště... :D

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Bělehrad

Příspěvek od hafi »

Lze.


Hansie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 06. 03. 2013, 23:09
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Bělehrad

Příspěvek od Hansie »

Bez problémů, počítej cca 45 min cesta busem do centra, ul. Knjaza Miloša a pak to samé zpět. Když odečtu jízdní časy a čekání na letišti, budeš mít cca 6-7 hod na prohlídku


Odpovědět