Čita (Chita) - Rusko

Odpovědět
Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Čita (Chita) - Rusko

Příspěvek od Kamyl »

Nemate nekdo tip na co nejlevnejsi letenku do Chity v Rusku na srpen, cca na 14 dni... (presny datum neni stanoven). Koukal jsem a nejlevnejsi, co jsem nasel, bylo VIE - DME - VIE s Air Berlin, zpatecka za nejakych 4500,- a DME - HTA - DME za cca 12500,- s S7 Sibir. Jeste by tam mel litat i Ural Airlines (tam s Tu 154 a zpet s A320), ale priznam se, ze mam z tehle spolecnosti celkem ne moc dobry pocit (i kdyz 154ka me laka zkusit), nicmene u toho Uralu jsem nikde nenasel cenu... Mate nekde tip, kde jeste hledat? Zadny vyhledavac letenek, ktere jsem zkousel, mi tohle spojeni nenasel... Muze byt z PRG, VIE, nebo BTS, z Moravy mi to vyjde nastejno...


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Čita (Chita) - Rusko

Příspěvek od Night fly »


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Čita (Chita) - Rusko

Příspěvek od Kamyl »

Diky mockrat, no stejne mi to vicemene dalo na vyber jen S7 a Ural. Jeste Rossiya, ale u te to je hrozne komplikovane s milionem prestupu...

Cherokee
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 446
Registrován: 18. 07. 2006, 18:34
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Čita (Chita) - Rusko

Příspěvek od Cherokee »

Kamyl píše:Nemate nekdo tip na co nejlevnejsi letenku do Chity v Rusku na srpen, cca na 14 dni... (presny datum neni stanoven). Koukal jsem a nejlevnejsi, co jsem nasel, bylo VIE - DME - VIE s Air Berlin, zpatecka za nejakych 4500,- a DME - HTA - DME za cca 12500,- s S7 Sibir. Jeste by tam mel litat i Ural Airlines (tam s Tu 154 a zpet s A320), ale priznam se, ze mam z tehle spolecnosti celkem ne moc dobry pocit (i kdyz 154ka me laka zkusit), nicmene u toho Uralu jsem nikde nenasel cenu... Mate nekde tip, kde jeste hledat? Zadny vyhledavac letenek, ktere jsem zkousel, mi tohle spojeni nenasel... Muze byt z PRG, VIE, nebo BTS, z Moravy mi to vyjde nastejno...

Len aby ten Ural Airlines nebol s prestupom v SVX - Jekaterinburg. Potom by to slo PRG-SVX a dalej do Chity. Uralske aerolinky su celkom v pohode.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Čita (Chita) - Rusko

Příspěvek od Kamyl »

Cherokee: No ten Ural opravdu lita pres SVX, nicmene jsem ted koukal a SXV-HTA-SVX s Uralem stoji 34 000 rublu, pricemz DME-HTA-DME via SVX stoji 31 000 rublu... Ve stejnem terminu... To nejak nepobiram a nechapu, ale je to tak... Je to v terminu 10. - 24.8.2009


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Čita (Chita) - Rusko

Příspěvek od alesesl »

Kamyl píše:Cherokee: No ten Ural opravdu lita pres SVX, nicmene jsem ted koukal a SXV-HTA-SVX s Uralem stoji 34 000 rublu, pricemz DME-HTA-DME via SVX stoji 31 000 rublu... Ve stejnem terminu... To nejak nepobiram a nechapu, ale je to tak... Je to v terminu 10. - 24.8.2009
Cherokee: No ten Ural opravdu lita pres SVX, nicmene jsem ted koukal a SXV-HTA-SVX s Uralem stoji 34 000 rublu, pricemz DME-HTA-DME via SVX stoji 31 000 rublu... Ve stejnem terminu... To nejak nepobiram a nechapu, ale je to tak... Je to v terminu 10. - 24.8.2009


na ty datumy co uvadis jsem nasel Moskva -HTA- Moskva primy let na letuska.cz za nejakych 17600 i s poplatkama

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Čita (Chita) - Rusko

Příspěvek od Kamyl »

Heh, tak ted to uz vubec nechapu. Primo na strankach Ural Airlines uvadi mezipristani v Jekaterinburgu. Taky mi neni jasne, jak chteji urazit pres 8 hodin letu s A320 bez dotankovani... :?:

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Čita (Chita) - Rusko

Příspěvek od Night fly »

Kamyl píše:Heh, tak ted to uz vubec nechapu. Primo na strankach Ural Airlines uvadi mezipristani v Jekaterinburgu. Taky mi neni jasne, jak chteji urazit pres 8 hodin letu s A320 bez dotankovani... :?:


Tam je myslim mezipristani v Celjabinsku nebo tam nekde...

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Čita (Chita) - Rusko

Příspěvek od MEA »

Kamyl píše:Heh, tak ted to uz vubec nechapu. Primo na strankach Ural Airlines uvadi mezipristani v Jekaterinburgu. Taky mi neni jasne, jak chteji urazit pres 8 hodin letu s A320 bez dotankovani... :?:


V Rusku sa tankuje za letu:))) Alebo zeby chyba v ratani casoveho posunu (alebo v letaku?)


Odpovědět