Noční přílety do střední Asie

Odpovědět
don_quijote
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 07. 2011, 18:14
Bydliště: Pitěr
Stav: Offline

Noční přílety do střední Asie

Příspěvek od don_quijote »

Nemohl byste mi někdo vysvětlit, proč se střední Asie tolik lítá v noci? Moc mi to nejde do hlavy.... :shock:


gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Re: Noční přílety do střední Asie

Příspěvek od gr09 »

Tim je mysleno Rusko za Uralem, Uzbekistan atd? Mam jen teorii - nejstalejsi pocasi behem celeho roku a volna letadla, ktera se pres den vyuziji na sloty po Evrope + brzky prilet do CR/Nemecka atd navazuje a lety dal na zapad. Ale taky me to stvalo, z Ruska do Evropy to jeste slo, ale z Evropy na vychod, to me vzdycky na 2 dny totalne rozhodilo... 4/5 hodin casovy posun a prilet rano je peklo

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Noční přílety do střední Asie

Příspěvek od tygrlive »

dle meho nazoru tim, ze po evrope letadle vesmes nemohou pristavat v noci a tento region je idealni pro vyuziti letadla... pred pulnoci odleti z evropy a hned po seste je zpet....

kazdopadne tyto nocni prilety mi taky nevyhovuji... chystam se do novgorodu a prilet LH kolem treti je o nicem :(

don_quijote
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 07. 2011, 18:14
Bydliště: Pitěr
Stav: Offline

Re: Noční přílety do střední Asie

Příspěvek od don_quijote »

Takže fakt jde jenom o volný letadla.... Takhle prozaický důvod mě nenapadl, díky!

mareček
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 175
Registrován: 14. 03. 2007, 23:19
Stav: Offline

Re: Noční přílety do střední Asie

Příspěvek od mareček »

gr09 píše:...z Ruska do Evropy to jeste slo, ale z Evropy na vychod, to me vzdycky na 2 dny totalne rozhodilo... 4/5 hodin casovy posun a prilet rano je peklo

ty jo, ja to mam uplne naopak... na vychode ten prvni den nejak preklepu, jdu spat trosku driv nez mistni a dalsi den uz je uplne v pohode... zato navrat mi rozhodi i vic nez dva dny...


MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Noční přílety do střední Asie

Příspěvek od MEA »

hm ja myslim, ze cesta tam je horsia (na vychod). naspak sa to vcelku da aj zdaleka (japan a tak). inak ide len o vytazenost. aj BEY ci CAI lietaju vacsinou len v noci, pritom domace spolocnosti tam lietaju 24h denne, najma cez den. to iste v pripade strednej Azie. domaci a aeroflot maju dost dennych letov... ekonomika je svinna...


Odpovědět