Las Vegas - východ od imigrační kontroly

Odpovědět
Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Las Vegas - východ od imigrační kontroly

Příspěvek od Globik »

Kdo jste do LAS letěli přímo ze zámoří - vychází se z imigrační a celní kontroly do veřejného prostoru nebo do neveřejného domestic prostoru? Jde mi o uložení kufrů na letišti do odletu (cca 35 hodin po příletu, tedy předpokládám, že začekovat je ještě nepůjde). Úschovní skříňky se nacházejí u gatů, tedy za security a pokud by se vycházelo do veřejného prostoru, tak je to (předpokládám) nepoužitelné...


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Las Vegas - východ od imigrační kontroly

Příspěvek od flyingblue »

Globik píše:Kdo jste do LAS letěli přímo ze zámoří - vychází se z imigrační a celní kontroly do veřejného prostoru nebo do neveřejného domestic prostoru? Jde mi o uložení kufrů na letišti do odletu (cca 35 hodin po příletu, tedy předpokládám, že začekovat je ještě nepůjde). Úschovní skříňky se nacházejí u gatů, tedy za security a pokud by se vycházelo do veřejného prostoru, tak je to (předpokládám) nepoužitelné...


Nechces si to nechat v hotelu? mandalay bay neni daleko

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Las Vegas - východ od imigrační kontroly

Příspěvek od Zlin142 »

Globik píše: Jde mi o uložení kufrů na letišti do odletu (cca 35 hodin po příletu, tedy předpokládám, že začekovat je ještě nepůjde). Úschovní skříňky se nacházejí u gatů, tedy za security a pokud by se vycházelo do veřejného prostoru, tak je to (předpokládám) nepoužitelné...


Já jsem do Vegas vždycky letěl jen vnitrostátní linkou takže ti nepomůžu, ale kromě skutečně praktického umístění není trošku zádrhel i v tom, že tyhle skříňky mají obvykle omezenou úložní dobu na 24 hodin a pak se automaticky vyklízejí?

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Las Vegas - východ od imigrační kontroly

Příspěvek od Globik »

Skříňky jsou na 48 hodin, což mi bohatě stačí. Těch kufrů bude víc (nejméně 3), proto bych je radši nechal na letišti, než se s nimi vláčet do hotelu.


Odpovědět