Letiště Peking

Odpovědět
Vani
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 30. 11. 2016, 17:44
Pohlaví: žena
Stav: Offline

Letiště Peking

Příspěvek od Vani »

Ahoj,

letím poprvé sama a rovnou přes půl světa s china airlines s mezipřistáním v Pekingu, takže pro mě hororová představa. Máte někdo zkušenosti s pekingským letištěm a dáte mi pár rad? :eh: Další věc, kterou řeším je jídlo v letadle, jsem vegetarián a nevím jestli jsem správně pochopila, kde se dá "special meal" objednat. Jen jsem se na stránkách let. spol.,dočetla, že to teda asi jde jen 24 hodin před odletem a musím tam zavolat... takže to nejde nikde elektronicky (při check-inu)?
Když potřebuji, aby mi odbavené zavazadlo vrátili až v cílové zemi (ne při mezipřistání) tak se to taky někde hlásí nebo je to automatické, když letím po celou dobu s jednou společností.

Díky moc :)


Filisipi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 215
Registrován: 09. 11. 2012, 19:11
Oblíbené typy letadel: B748, Dash8 - Q400NG
Pohlaví: muž
Bydliště: Seoul, GMP + ICN
Stav: Offline

Re: Letiště Peking

Příspěvek od Filisipi »

Vani píše:Ahoj,

letím poprvé sama a rovnou přes půl světa s china airlines s mezipřistáním v Pekingu, takže pro mě hororová představa. Máte někdo zkušenosti s pekingským letištěm a dáte mi pár rad? :eh: Další věc, kterou řeším je jídlo v letadle, jsem vegetarián a nevím jestli jsem správně pochopila, kde se dá "special meal" objednat. Jen jsem se na stránkách let. spol.,dočetla, že to teda asi jde jen 24 hodin před odletem a musím tam zavolat... takže to nejde nikde elektronicky (při check-inu)?
Když potřebuji, aby mi odbavené zavazadlo vrátili až v cílové zemi (ne při mezipřistání) tak se to taky někde hlásí nebo je to automatické, když letím po celou dobu s jednou společností.

Díky moc :)


1) Pochybuju že china airlines je přes peking. Nemyslíš spíš Air China?
2) Zkontroluj si my booking a napiš tam e-mail, pokud to nebude v manage my booking. Nebo při check-inu. Případně tam zavolej..možností spousta.
3) Na check-in přepážce ti řeknou co s báglem. Nejspíš to bude až do cílové destinace.
4) Tohle všechno umí google za 10 sekund (a zkušenosti, OK, ale hlavně Google..).
5) Příspěvky se tu dávají do kategorií.

Vani
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 30. 11. 2016, 17:44
Pohlaví: žena
Stav: Offline

Re: Letiště Peking

Příspěvek od Vani »

4) Tohle všechno umí google za 10 sekund (a zkušenosti, OK, ale hlavně Google..).

???? Vážně? Fakt? Tyjo to by mě nenapadlo...

jak jsem asi našla tohle forum...

Jak říkám, letím poprvé a na letišti jsem nikdy nebyla, takže budu ráda za každou radu.
Za kategorii se omlouvám, hledala jsem a šupla to sem, snad to není takový problém.


Odpovědět