Moje zkušenost z Ryanairem

ovi1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 31
Registrován: 25. 07. 2009, 12:47
Stav: Offline

Re: Moje zkušenost z Ryanairem

Příspěvek od ovi1 »

A proč by mělo být poskakování po Evropě šílenost? Mě to právě baví...za šílenost považuju nudit se někde 14 dní na přeplněný pláži, pak jít se stádem přežvykovat na stále stejný švédský stoly a po té jít večer korzovat na stále stejný nábřeží...brrrrrrrrr, sle každého do jeho jest :lol:


RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Moje zkušenost z Ryanairem

Příspěvek od RadekFM »

Samozřejmě, proti gustu... Já radši našetřil víc peněz ( přes rok nelítám) a pak letěl na Zéland a rozhodně toho nelituju a doporučuju každému, je to skvělá země.

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Moje zkušenost z Ryanairem

Příspěvek od cocik »

Pokud to budeme brat takhle, tak radsi doporucuju dat ze zacatku vic penez do kvalitniho vzdelani, aby pak clovek mohl litat kamkoliv chce kdykoliv chce a v tarifni tride dle libosti :D

Ale ted vazne - ze za mejch mladejch let byla lowcost doprava v plenkach, takzhle hrozne moc zavidim soucasnejm mladasum, ze maji moznost proletet Evropu doslova za par korun. Kdyby to slo, tak bych tehda lital uplne stejne. Takze trip reporty jako tenhle ctu trochu s nostalgickou slzou v oku.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Moje zkušenost z Ryanairem

Příspěvek od persona »

RadekFM: proti gustu žádný dišputát - já raději ušetřil na cenách letenek po Evropě s Ryanem a zbylé peníze investoval do dvou zlevněných dálkovek - pardon, ale nedalo mi to :D

cocik: docela legrace napsat "za mých mladých" let - je mi skoro stejně a myslím, že se můžeme považovat pořád za mladé nebo ne?

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Moje zkušenost z Ryanairem

Příspěvek od RadekFM »

persona: jestli se ti zdá zhruba 27 000 za zpátečku PRG-AKL sleva pak ano.


cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Moje zkušenost z Ryanairem

Příspěvek od cocik »

Tak dobre, ve triceti jeste nejsem starej, ale uz bych asi nezvladnul podobny studentsky vyjizdky se spanim na letisti (pamatuju jak jsem byl coby dvacetilety ucho nadsenej z letu 737-800 z Prahy do Bangkoku a nevadilo mi, ze tam neni misto). Ted uz zacinam dedkovatet a raduju se, kdyz sezenu letenku PVG-PRG pod padesat tisic :D

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Moje zkušenost z Ryanairem

Příspěvek od persona »

cocik píše:Tak dobre, ve triceti jeste nejsem starej, ale uz bych asi nezvladnul podobny studentsky vyjizdky se spanim na letisti (pamatuju jak jsem byl coby dvacetilety ucho nadsenej z letu 737-800 z Prahy do Bangkoku a nevadilo mi, ze tam neni misto). Ted uz zacinam dedkovatet a raduju se, kdyz sezenu letenku PVG-PRG pod padesat tisic :D


Ale já bych je už taky nezvládl a na letišti jsem vlastně nikdy nespal. Díkybohu si mohu (zatím) své cesty hodně dopředu naplánovat a tak toho využívám co to jde (ne vždy možná bude taková práce jako teď) a i dnešní studenti si mohou - alespoň někde - urvat letenky i pokoj za pár eur i se sprchou. Jen hledat... možnost mají všichni. BTW: 26. 11. začínají zase 9librovky: http://email.travelodge.co.uk/Pages/091 ... 21t45qjxmm

lub
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 50
Registrován: 07. 06. 2009, 10:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Třinec
Stav: Offline

Re: Moje zkušenost z Ryanairem

Příspěvek od lub »

cocik píše:Tak dobre, ve triceti jeste nejsem starej, ale uz bych asi nezvladnul podobny studentsky vyjizdky se spanim na letisti .....ted začínám dědkovatet a raduju se, kdyz sezenu letenku PVG-PRG pod padesat tisic :D


...tak to zase nedá nereagovat mě. Mě už je dokonce několik let přes třicet a zvládám to docela v pohodě. Je to jen o tom jak se kdo cítí a s kým třeba jede. Teď na Maltě jsme tam byli s mlaďasy (okolo 20-ti let), takže se přispůsobit a spát s nima na letišti, mi nedělalo problém. Možná to je proto, že jsem si "v mládi" zažil daleko horší ubytování při svých cestách po Asií. Ale to neznamená, že pohrdnu 5-ti hvězdičkovým hotelem s all in - ten jsem si letos už také zažil. Ale prostě mě to až tak nebere. Radši si udělám rychlookruh po Evropě, nebo třeba zaletím na měsíc do Indie, kde budu spát v těch "levných" hotelech - samozřejmě se sprchou, abych tu nevypadal jako čuně.
To: persona - a svoje cesty si také plánuji dost dlouho dopředu. Jinak naprosto souhlasím s tím, že dnešní studenti mají možnosti o kterých se nám ani nezdálo. Levné letenky, internet, možnosti, studijní výměny, jazyky které se od malička učí..... Jak si vzpomenu na moji ruštinu s kterou jsem se po revoluci tak jedině mohl domluvit (a mimochodem třeba ISTANBUL, TEHERÁN v roce 90, 91 celkem šel, protože už tehdy tam byla spousta Rusů a Poláků)... prostě jen zaplakat. Jinak díky za odkaz na 9 librovky - letenky do Londýna už máme.

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Moje zkušenost z Ryanairem

Příspěvek od cocik »

Ono to bude dost mozna dany i odlisnym zivotnim stylem. Pokud clovek kazdy rano bojuje ve spicce v metru i na ulici s 20 milionama Cinanu a kazdej mesic zazije v economy par kulturnich soku od sveraznejch spolucestujicich, tak je pro nej malej svatek kazda chvile, kterou muze stravit v relativnim pohodli lepsiho hotelu, pripadne v C nebo F kabine.

carry
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 10. 07. 2010, 21:45
Stav: Offline

Re: Moje zkušenost z Ryanairem

Příspěvek od carry »

Keby mal niekto zaujem, zalozil som nove forum hlavne pre skusenosti z Ryanair: http://ryanairexperience.webege.com


Odpovědět