PRG-AMS-MEX-GDL-MEX-AMS-PRG

Odpovědět
skrita
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 269
Registrován: 06. 02. 2007, 21:02
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

PRG-AMS-MEX-GDL-MEX-AMS-PRG

Příspěvek od skrita »

Když jsem se dozvěděl, že pojedu do mexické Guadalajary na měsíční stáž, hned mi bleskly hlavou letecké společnosti létající do Mexika. Normálnímu člověku by asi trochu zatrnulo (bezpečnostní situace v zemi), byl by překvapený nebo by zkrátka přemýšlel o ubytování, škole apod. Já se v první řadě těšil na zážitky a obzvláště na ty letecké. Jelikož jsem si cestu zařizoval sám s určitým rozpočtem, dlouho jsem hledal optimální spojení, při kterém bych zkombinoval pro mě nová letadla a zajímavé trasy s cenou a rozumnými návaznostmi. Nakonec zvítězily nizozemské KLM v kombinaci se SkyTeam partnerem AeroMéxico.

PRG (Praha) – AMS (Amsterdam-Schiphol)
KL1352, KLM (PH-EZN, Embraer 190)
9:25 – 11:00

Embraer 190 v barvách KLM Cityhopper
Embraer 190 v barvách KLM Cityhopper

Na letiště jsem dorazil před osmou hodinou s tím, že si půjdu do Billy koupit ještě nějakou svačinu a pak se přesunu na baggage drop off KLM odevzdat zavazadla. Když jsem vešel do terminálu a uviděl tu jedinou (dobrých 30m dlouhou) frontu u přepážek AF KLM, došlo mi, že si pěkně postojím. Ranní lety AF do Paříže a KLM do Amsterdamu obsluhovaly společně tři přepážky a totálně nestihaly. Přede mnou partička seniorů letících přes AMS do Detroitu, kteří vypadali, že se stěhují, za mnou dvě paní někam do Brazílie atd. atp. Vypadalo to, že nikdo neletí jen do CDG nebo AMS, i proto to všechno trvalo tak dlouho. 8:50 jsem se konečně dostal na řadu s tím, že „vše stíháme“. Prošel jsem bezpečnostní kontrolu a vpodstatě vzápětí nastupoval do novotou vonícího Embraeru 190.
Občerstvení na krátkém letu PRG-AMS
Občerstvení na krátkém letu PRG-AMS

Po krátkém pojíždění (to je v Praze ostatně vždycky krátké) jsme vzlétli z dráhy 31. Hodinový let s Embraerem jsem si užíval: příjemné sedačky po 2, tichý, elegantní, zpestření mezi těmi samými A320 a B737; takové byly mé pocity z prvního letu s tímto strojem. Po dosednutí v Amsterdamu mi zbývaly něco přes tři hodiny k dalšímu letu, a tak jsem vyrazil na proslulou terásku na Schipholu. Nejvíce mě překvapila její rozloha, člověk se může procházet téměř po celé střeše letiště a vidí všechno jako na dlani: MD-11, B747, B737.
MD11
MD11

MD11 na tahači
MD11 na tahači

B747-400
B747-400


AMS (Amsterdam-Schiphol) – MEX (Mexico City)
KL0685, KLM (PH-BFD, Boeing 747-400 Combi, „Dubai“)
14:30 – 18:50

B744 Combi "Dubai"
B744 Combi "Dubai"

Už když jsem přicházel ke gatu, ohromila mě velikost našeho Boeingu 747, jednoho ze symbolů moderní éry létání přes oceán. Byl to můj první let na tomto stroji (ten den již druhé poprvé) a ze začátku mi přišlo všechno nové. Na letu do Mexika jsem si poprvé užíval servisu zaoceánského letu: oříšky a první nápoj ihned po vzletu, hlavní jídlo, zmrzlina, druhé jídlo a mezitím nesčetněkrát nápojový servis a pár zastávek v zadní kuchyňce. Denní let do Mexika měl výborné jídlo, i když jej nebylo moc, ale ta kvalita to opravdu vynahradila. Do toho muzika, filmy a sledování polohy na obrazovce. Snad jediná nevýhoda, kterou už na tak dlouhém letu příště neudělám, byl výběr místa -> 42K. Kdykoli jsem se chtěl projít, napít, odskočit si, zvedal jsem ze sedaček mé dva rozladěné sousedy.
První jídlo
První jídlo

Druhé jídlo
Druhé jídlo

IFE
IFE

Mexico City pod námi
Mexico City pod námi


Po přistání v Mexico City jsme zaparkovali hned vedle B747 AF a nastalo to, co při takovém počtu lidí jednoduše nastat muselo: fronta na imigračním. To jsme ještě měli štěstí, že jsme se „vmáčkli“ před další Jumbo, tentokráte od LH z Frankfurtu. Fronta byla na dlouho při 6-8 funkčních úřednících, a tak jsem asi po hodině čekání přeskočil celého hada s tím, že mám navazující let a kupodivu mě všichni pustili. Ještě nebylo vyhráno, čekalo mě vyzvednutí kufru a celnice. Kufr se na pásu už dobrou chvíli motal, tak jsem ho stáhl a šel směrem za šipkou „connections“. Tam jsem musel kufr a příruční dát do skeneru a pracovnice se mě zeptala: „Co tam vezete?“. Přiznal jsem 4 česká piva a láhev minerálky (rozumějte švestkové ranní medicíny proti mexickým červíkům). Pak mě poslali i s kufrem na takový stánek s červeným tlačítkem, stisknul jsem a ufff, rozsvítila se zelená, slivovice přežila. To je vynález jak blázen: nějakým náhodným výběrem se tam střídá červená a zelená, při zelené můžete odevzdat kufr přímo na pás CONNECTIONS a jít k přípoji, při červené vám ještě celník celý kufr prohrabe.

MEX (Mexico City) – GDL (Guadalajara)
AM0186, AeroMéxico (Boeing 737-800)
21:30 – 22:40


Návazný code-share let AM/KLM do Guadalajary odlétal z nového terminálu 2, který je spojen se starým terminálem 1 vláčkem Aerotren. Sice se podle cedulí dobře orientuje, ale když jsem se díval na cedule, okamžitě se mě ujal zaměstnanec letiště, „že mě tam dovede“. Sice dovedl, ale chtěl spropitné, což bylo moje první setkání s tímto mexickým zvykem, chtějí za všechno a všude.

Dorazil jsem do terminálu asi za 10 minut a cesta Aerotrenem na mě udělala takový rozhrkaný dojem. Když jsem přišel ke gatu, zbývalo několik málo minut k boardingu. Uvědomil jsem si, jak zrádné by bylo nechávat si na tento přestup původně plánovaných 90 minut, což by byl závod o každou vteřinu. Ihned po vzletu B738 Aeroméxico probíhal servis a nabídli mi dokonce panáka Tequily nebo Coronu. Bohužel jsem už byl tak vyčerpaný po 20 hodinách na cestách, že jsem si dal pouze vodu.

GDL (Guadalajara) - MEX (Mexico City)
AM0287, AeroMéxico (Boeing 737-700)
16:00 – 17:10

Letiště Guadalajara
Letiště Guadalajara

Měsíc v Guadalajaře uběhl jak voda, zážitků bylo spousta a už mě čekala cesta domů. Původně jsem měl letět spojem v 17:40 z Guadalajary, ale byl pátek a zrovna začínaly Panamerické hry v Guadalajaře, tak mě místní varovali, že cesta na letiště se může proměnit v noční můru. Nakonec, jak to občas u takových akcí bývá, většina Mexičanů nechala auta doma, a tak jsem se na letiště dostal ještě dřív než normálně. Slečna na odbavení mi ochotně vyhověla a přesunula mě na dřívější let v 16:00. Než jsem však odevzdal kufr slečně na přepážce, opět se mě zeptal nějaký chlápek (něco mezi ostrahou a celníkem), kam že to letím. „Aha, Praga, tak to se vám podíváme na kufr“. A už to bylo, zase, rozdělat kufr, celé to krásně uskladané kompaktní zavazadlo rozbrakoval, což byl možná důvod, proč se mi jedna ze 4 flašek tequily rozbila.
B738 Alaska Airlines
B738 Alaska Airlines

IMG_1108.JPG

Ohromila mě sekce pro pasažéry guadalajarského letiště: nové, čisté, útulné bary, Starbucks za hubičku atd. Aha, důsledek Panamerické olympiády! Jenže, všude samá ostraha, a když jsem si fotil za sklem B737 Alaska Airlines, okamžitě u mě stáli a že prý žádné video, žádné foto. Když jsem pak viděl americké turisty, kteří si chtěli před boardingem udělat poslední společné foto v Guadalajaře a zběsilá ochranka byla ihned u nich a zase byl oheň na střeše, uvědomil jsem si, že tady ta mexická bezpečnostní paranoia poškozuje jen úplně normální lidi. Jaký rozdíl oproti focení letadel v Amstru na terásce!
Občerstvení na letu GDL-MEX
Občerstvení na letu GDL-MEX

Celé boardování probíhalo zmatečně. Letadlo z Mexico City přistálo s 20min zpožděním, měnila se posádka, v řadě přede mnou se objevily dva totožné boarding passy na sedadlo 15B a aby toho nebylo málo, přišla letuška za mým sousedem a celkem naštvaně povídá: „Podívejte, máme asi 50 min zpoždění kvůli hustému provozu nad Mexico City a vám uletí návazný let do Meridy. Na další spoj vás přehodit nemůžeme, protože je zcela zaplněn. Buď si můžete teď vystoupit, jít domů a celý let uskutečnit zítra, nebo poletíte a přebookujem vás na zítřejší ranní let Mexico City – Merida s tím, že si uhradíte ubytování v Mexico City sám, protože toto zpoždění není vinou naší společnosti, ale vzdušné zácpy nad cílovým letištěm“. Co na to říkáte? Já celkem zíral a tomu chlápkovi hned poradil, ať kontaktuje přepážku Aeroméxico v Mexico City a domáhá se ubytování. Chápu, že letecké společnosti se snaží vymluvit na cokoli, případ sněhu a mlhy chápu, ale že jsme naboardovaní v letadle a kvůli provozu klient nestihne přestup, ho přece vůbec nemusí zajímat a není to ta nepředvídatelná okolnost. Navíc si myslím, že z velké části bylo to zpoždění způsobené tím pozdním příletem letadla. Samotný let do Mexico City byl v klidu, dostali jsme oříšky a tentokráte jsem si už tu Coronu dal.
Mexico City
Mexico City


MEX (Mexico City) – AMS (Amsterdam-Schiphol)
KL0686, KLM (PH-BFR, Boeing 747-400 Combi, „Rio de Janeiro“)
21:45 – 15:10


Terminál 1 mexického letiště připomíná doby minulé nebo lépe řečeno chudého příbuzného terminálu 2. Musel jsem si vyzvednout boarding passy na lety KLM, které mi v Guadalajaře Aeroméxico nechtělo vystavit. Poté už jsem jen čekal na odlet do Amsterdamu a těšil se na další kulinářské zážitky u KLM. Bohužel na zpáteční cestě byl catering připravený v Mexiku a jeho kvalita byla o dvě třídy niž, než toho amsterdamského. Sníst se to dalo, ale tři kousky masa a tři americké brambory se nedají vykládat jako main course. Trochu lepší to bylo se snídaní, na kterou jsme dostali vaječnou omeletu.

Samotný let byl celkem napínavý, protože jsme převáželi nějakou zraněnou ženu za zástěnou. Doprovázeli ji dva lékaři, kteří nakonec měli ještě dost práce. Asi tři řady přede mnou cestovala mladá rodinka, jejíž otec se choval trochu podivně, jako by byl dost opilý. A najednou šel uličkou a bác, sesunul se, bílý jak stěna. Tak se k němu okamžitě seběhli stewardi, dali mu masku s kyslíkem, propleskli ho a přišli k němu i ti dva doktoři. Nějak ho dali dohromady, asi jen omdlel, ale byla to nepříjemná půlhodinka.
Oříšky a první nápoj na MEX-AMS
Oříšky a první nápoj na MEX-AMS

První jídlo MEX-AMS
První jídlo MEX-AMS

Druhé jídlo MEX-AMS
Druhé jídlo MEX-AMS

Když jsme sedali v Amsterdamu, viděl jsem z okýnka kolem dráhy desítky lidí, jak za plotem pozorují naše přistání.
Na stojánce v AMS
Na stojánce v AMS

Live animal transport kontejnery v AMS
Live animal transport kontejnery v AMS


AMS (Amsterdam-Schiphol) – PRG (Praha)
KL1357, KLM (PH, Fokker 70)
17:10 – 18:40


Přískok do Prahy Fokkerem už byl jen takový bonbonek na dortu, který nemusím obzvlášť popisovat. Překvapením pro mě snad bylo to, že v Praze jsme najeli k nástupnímu mostu. Na letadle bylo znát, že není z nejnovějších, ale mělo svoje kouzlo.
Pohled z Fokkeru70
Pohled z Fokkeru70

Sušenka jako větrný mlýn
Sušenka jako větrný mlýn

Zatáčka na česko-německém pomezí
Zatáčka na česko-německém pomezí


SHRNUTO: Pro dálkové trasy bych opět neváhal zvolit KLM. Výborné jídlo z Amsterdamu, milý personál a skvělý přestup na Schipholu, který může být zpestřený teráskou (když je na to čas). K Boeingu 744 Combi snad jen dvě poznámky: cítil jsem se tam jaksi "soukroměji" při pouhých 270 pax., ale sedačky jsou dost nahusto, 31" na 10 hodinový let dělá svoje. Zvolil bych určitě dostatečně dlouhé časy na přestup při latinskoamerických letech, zvláště těch v Mexico City, protože se zdržíte na mnoha místech, třeba když vám jen tak chtějí prohlídnout příruční zavazadlo, všechny jeho skuliny a zipy. Z Aeroméxica jsem měl taky dobrý pocit, letět bych se s nimi nebál.


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PRG-AMS-MEX-GDL-MEX-AMS-PRG

Příspěvek od Night fly »

skrita píše:To jsme ještě měli štěstí, že jsme se „vmáčkli“ před další Jumbo, tentokráte od LH z Frankfurtu.


...ve kterem jsem byl toto utery ja a vyzral si to v plne parade :? A to jsem jeste hodne lidi nechal za sebou, protoze jsem sedel v prvni rade Y a predbehl jsem cestou chodbami i dost lidi z C. Ale v jednu chvili dosahovala fronta na imigracnim az nekam daleko do chodeb mimo halu s prepazkami. Nicmene po 40minutach pustili gringy i k prepazkam pro mistni a cele se to vyrazne zrychlilo.

skrita
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 269
Registrován: 06. 02. 2007, 21:02
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PRG-AMS-MEX-GDL-MEX-AMS-PRG

Příspěvek od skrita »

Pravda, pravda, Night fly, bylo to úterý. :idea: Je to pravidlem takové fronty na MEX? Ono jim ta ty dálkovky sedají v rozmezí 20 minut všechny naráz.

beedat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 142
Registrován: 10. 08. 2009, 23:26
Stav: Offline

Re: PRG-AMS-MEX-GDL-MEX-AMS-PRG

Příspěvek od beedat »

Pěkný report, chválím hlavně spisovnou češtinu, která není ve všech tripreportech standardem.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2204
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: PRG-AMS-MEX-GDL-MEX-AMS-PRG

Příspěvek od pavelpmi »

Jak sis užíval přistání v MEX?


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PRG-AMS-MEX-GDL-MEX-AMS-PRG

Příspěvek od Night fly »

skrita píše:Pravda, pravda, Night fly, bylo to úterý. :idea: Je to pravidlem takové fronty na MEX? Ono jim ta ty dálkovky sedají v rozmezí 20 minut všechny naráz.


Ono presne zalezi na tom, v jakem poradi ty dalkovky prileti. Kdyz se jedna treba zpozdi treba 30 minut na odletu, tak to paradoxne muze byt i lepsi, protoze ten nejvetsi napor na pasovku se trochu rozlozi. Ja mam na MEX T1 zatim prumer 30 minut (jednou 15, podruhe 45); na T2 2 minuty (1 pokus, prilet s CO) ;-) Ale ted naposledy ti, co sedeli nekde v Y vzadu, si to odstali poctive pres hodinu. Mne pomohlo to, ze nejakych 15 lidi prede mnou zacali poustet frontu i k prepazkam pro Mexicany. Jinak by to byla cca. hodina i pro mne.

Ale co byl jiny hardcore, byly tento patek cca. v 8 vecer fronty na taxika. Kazda taxisluzba ma uvnitr budovy svou prepazku, kde zaplatis (zadne taxametry, ale pevne ceny!!!) a venku pred budovou ma kazda svou frontu. A tentokrat bylo v kazde ze 6-8 front tak 50-100 lidi, ve vysilackach se ozyvaly vyzvy pro vse, co melo kola s cekaci dobou pres hodinu. Kdyz jsem odjizdel, byla fronta tak trojnasobna, nez kdyz jsem se do ni zaradil. Zazil jsem uz stohlave fronty na tago treba na CGH ve vecerni spicce, kdy se vraceji vsichni jednodenni cestujici, tam to ale odsypalo neskutecne rychle, takze behem 20-ti minut jsem byl pryc.

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: PRG-AMS-MEX-GDL-MEX-AMS-PRG

Příspěvek od cocik »

Night fly píše:Kdyz jsem odjizdel, byla fronta tak trojnasobna, nez kdyz jsem se do ni zaradil. Zazil jsem uz stohlave fronty na tago treba na CGH ve vecerni spicce, kdy se vraceji vsichni jednodenni cestujici, tam to ale odsypalo neskutecne rychle, takze behem 20-ti minut jsem byl pryc.


Povinne bych vas vsechny nechal odstat frontu na taxi na SHA v patek vecer kdyz zrovna zacne prset. 2-3 hodiny je naprosta norma :D

skrita
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 269
Registrován: 06. 02. 2007, 21:02
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PRG-AMS-MEX-GDL-MEX-AMS-PRG

Příspěvek od skrita »

To beedat: Díky, snažím se, aby to mělo formu, když už něco vypustím do světa.

pavelpmi píše:Jak sis užíval přistání v MEX?


Užíval a to hned dvakrát. Nejlepší bylo to druhé přistání, když jsme přilétali od Guadalajary, asi 15 minut (z hodinového letu) jsme letěli nad městem a nakonec sedli na dráhu 05L. Letiště je téměř v centru a kolegové mi doporučili, ať si sednu na levou stranu, tak jsem viděl celkem zblízka hlavní památky. Jinak si myslím, že letiště je nebezpečné, cokoli by se stalo, tak zasáhne hustě osídlené okolí. Nejbližší domy můžou být tak 200m od prahu dráhy. Nehledě k tomu, že pro místní lidi to musí být lahůdka ta přistání na 05L, sice takový spotting zadarmo ze střechy domu, ale spi si v tom. :crazy:

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1250
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Re: PRG-AMS-MEX-GDL-MEX-AMS-PRG

Příspěvek od Orus-x »

Pěkný report, díky za něj. Ano, taky mě při prvním přistání v MEX odlovil dobrodinec a dovedl až na check-in Aeromexica :) Naštěstí až v rámci T2, takže bakšiš stačil pouze velmi přiměřený. :) Frontu na imigračním si nějak vůbec nevybavuju, tzn., že asi nebyla.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PRG-AMS-MEX-GDL-MEX-AMS-PRG

Příspěvek od Night fly »

skrita píše:Jinak si myslím, že letiště je nebezpečné, cokoli by se stalo, tak zasáhne hustě osídlené okolí. Nejbližší domy můžou být tak 200m od prahu dráhy. Nehledě k tomu, že pro místní lidi to musí být lahůdka ta přistání na 05L, sice takový spotting zadarmo ze střechy domu, ale spi si v tom. :crazy:


Ono je to celkem jedno jestli je pristani na 05L nebo R, tak ci onak letadla naletavaji pres mesto a v posledni chvili "zehli" baraky. Nicmene v prodlouzeni drah 05 L/R uz zadna zastavba neni, tudiz mi MEX neprijde natolik potencialne pruserove jako CGH (kde je finale pod urovni okolnich vyskovych budov a samotne drahy jsou oprati okoli vyvysene skoro jak na letadlove lodi) nebo UIO.

skrita
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 269
Registrován: 06. 02. 2007, 21:02
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PRG-AMS-MEX-GDL-MEX-AMS-PRG

Příspěvek od skrita »

Night fly píše:
skrita píše:Jinak si myslím, že letiště je nebezpečné, cokoli by se stalo, tak zasáhne hustě osídlené okolí. Nejbližší domy můžou být tak 200m od prahu dráhy. Nehledě k tomu, že pro místní lidi to musí být lahůdka ta přistání na 05L, sice takový spotting zadarmo ze střechy domu, ale spi si v tom. :crazy:


Ono je to celkem jedno jestli je pristani na 05L nebo R, tak ci onak letadla naletavaji pres mesto a v posledni chvili "zehli" baraky. Nicmene v prodlouzeni drah 05 L/R uz zadna zastavba neni, tudiz mi MEX neprijde natolik potencialne pruserove jako CGH (kde je finale pod urovni okolnich vyskovych budov a samotne drahy jsou oprati okoli vyvysene skoro jak na letadlove lodi) nebo UIO.


Tak to asi ano, spíš by mě zajímalo, jestli se občas přistávání přehodí na 23R,L, pak by to nebezpečné bylo. Jsem zvědavej, za jak dlouho obklopí civilizace letiště v Guadalajaře při tom mexickém nekotrolovaném růstu měst. :crazy:


Odpovědět