TRIP REPORT LIVE - aneb Jak prohrát bez vlastní snahy

Odpovědět
rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

TRIP REPORT LIVE - aneb Jak prohrát bez vlastní snahy

Příspěvek od rpet »

Přímý přenos utkání, okresní přebor:
W6 2609 PRG - LTN (depart. 1855, landing 1955)

Vážení sportovní přátelé,

vítejte u mého přímého přenosu z utkání mezi mojí maličkostí a společností WIZZAIR. Vím, že již několik diskutérů přede mnou využilo možnosti LIVE informací z jejich tripů - což mi však nebrání v tom, abych zcela nekriticky a nadutě trval na tom, že MŮJ přenos je PRVNÍ skutečný LIVE. Alespoň do doby, než budu zpacifikován v následné diksusi... :mrgreen:

Dějství zápasu zatím probíhá sice nikoliv podle předpokladů, nic méně, s přihlédnutím k daným faktům, předvídatelně:

V čase 1855 měl být učiněn výkop v utkání, odehrávající se na segmentu PRG-LTN, jehož hrací doba byla dohodou s doravcem W6 (WIZZAIR) stanovena na přibližné dvě hodiny. Důležitým je čas 1735, neboť v tu chvíli jsem vystoupil s bratrova vozu na letišti Praha Ruzyně. Nic zlého netuše, samozřejmě.

1745: V odletové hale jsem mrknul na tablo odletů, a poněkud jsem se na-ral zjištením, které dokladuji fotografií: odlet byl posunut. FUJ! Zcela likvidační faul soupeře, neboť dnes dopoledne jsem sobě jak idiot zakoupil easyBus z LTN ve 2030 do Londýna s naivní představou, že budu pokračovat dál do Hampshire a Dorset (2200). A to jsme ještě ani nezačali hrát!

Obrázek

1815: Objednávám si u McDonalds CBO Sandwich a musím říct, že je to v celku povedený kousek. Zvláště pak při vědomí, že spoluhráči soupeře nehrají příliš čistě a faulují s pomocí cen, které dle mého názoru musí obsahovat jakýsi druh přirážky, proti které je vysokohorská marže ve Špindlu dětsky nevinnou hrou...

Obrázek

1850: Snažím se o vystřídání, ovšem bez výsledku: BA je beznadějně vyprodán, EZY jakbysmet. Zdá se, že celou tuhle frašku odkopu sám. Nepomáhá ani jasně vyřčený návrh na úplatek ("...ale opravdu je mi jedno, KOLIK by letenka stála..."). To jim mám nabídnout kapříky? Tak to mi ho teda vyndej, Ivánku...

ObrázekIkona našeholetectví koukala stejně smutně, jako já...

1920 : Přestávám počítat cigára. Poctivě zaplacená WiFi (prg.aero.hotspot) po zhruba pěti minutách podkopává moje nožky pěkně ze zadu - to už není ani na červenou kartu, to je na doživotní distanc. To mám fakt reklamovat cca 2 libry za více-méně neuskutečněné spojení??

ObrázekZajímavý. Můj letitý cestovní IBM T40 už sedm let fachá bez jakýchkoliv problémů - což se nedá říct o wifině prg.aero.hotspot, kde si nechali zaplatit a po pěti minutách se spojení odporoučelo kamsi...

1935 - 2010 : Procházím trapně prázdnými prostorami pražského letiště a snažím se sehnat jakoukoliv vzpruhu v tomto nerovném boji. Kino je zavřené. Terasa jakbysmet... Přepadá mne beznaděj. :(

2015 : Psychicky pochroumán se belhám k odbavení. Ani na slečny nevrčím, za vývoj zápasu nenesou vinu. Procházím pasovkou, pak na terminál B a dál k céčku. Tady ulovím jen TravelService a jeden kus ČSA. Fotím hlavně ČSA, kdo ví, kdy se naše národní aerolinka rozplyne v mlze... Ještě mě napadlo vyfotit Aeroflot, byl u prstu na B7, ale nějak mě nechtěli pustit přes security. Zase blbý faul... :surprised:

ObrázekZrejme A320 CSA

ObrázekB737NG, insig OK-TVL u prstu v PRG na C terminalu

2030 : Blíží se poločas, je čas na zteč. Obíhám soupeřovu obranu bokem, přes Original Pilsner Restaurant. Kdybych věděl, že mě tenhle táhlý sprint bude stát cca 3.20 liber za plastovou matonku objemu 0.25Lt, a opět zdechnutou WiFi, asi bych to zabalil. Leč, teď už musím vydržet, nedá se nic dělat.

2155 : V době předpokládáného take-off nás soupeř v podobě WIZZAIR začíná boardovat. Je tedy přehledně jasné, že ať již zvolím prodruhý poločas jakýkoliv styl hry, nemám šanci. Moje prohra bude tvrdá a nekompromisní. Pět infantů na palubě se o to jistě postará...

2223 : První poločas se blíží ke svému závěru, v tomto čase soupeř zavele ke zteči svým únikem po pravém křídle na taxi-way, a finální spurt těsně před hvizdem rozhodčího po RWY24 osolil lehkými maněvry ze strany na stranu, jakoby se plácal ve větru. To však nic nemění na faktu, že utkání se vyvíjí dle předpokladů a WIZZAIR v tomto nerovném boji s pomocí několika hrubých faulů a podporou nestranného rozhodčího v podobě počasí (prý údajně v Římě bylo nelítatelně...) prostě a jednoduše vede.

První poločas skončilmým totálním debaklem. Druhý poločas bude pokračovat zítra, zatím tedy poprosím sportovní fanoušky o radu, jak sem nasypat fotky - nějak to vážně nechápu...

díky a hezkou noc, teď už z LTN :wink: (0017 GMT)
Naposledy upravil(a) rpet dne 26. 10. 2011, 21:56, celkem upraveno 1 x.


GlobeCZE
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 75
Registrován: 08. 10. 2011, 15:06
Stav: Offline

Re: TRIP REPORT LIVE - aneb Jak prohrát bez vlastní snahy

Příspěvek od GlobeCZE »

:lol: zajimave psany report.

obrazky vlozis zrejme pres imageshack, http://imageshack.us/ - browse, vybrat rozmer, ktery neroztahne stranku (640x480?), upload now, a vlozis komplet odkaz, ktery ti to vyplivne jako forum code (ctrl+c/ctrl+v)

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: TRIP REPORT LIVE - aneb Jak prohrát bez vlastní snahy

Příspěvek od Fabo »

Copak se stalo ve druhem polocasu? souper vyradil komentatory?


Odpovědět