PRG-HRG-PRG s Travel Servicem

Odpovědět
MarekT
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 98
Registrován: 13. 11. 2011, 09:45
Oblíbené typy letadel: B738, A380, A320, B744, A321
Pohlaví: muž
Bydliště: KLV
Stav: Offline

PRG-HRG-PRG s Travel Servicem

Příspěvek od MarekT »

Ahojte, tento report je pro mě úúúplně první (nebude ani moc dlouhý, omluvte prosím nesrovnalosti+ chyby v textu).

PRG-HRG 5.9.2011, 00:05-4:15, QS618 , OK-TVF

V neděli v 19:45 jsme vyjeli z našeho města směrem Praha.A v 21:15 jsme stáli na benzíně před vstupem do města PRAHA.Ve 21:45 jsme vystoupili s auta a šli k Terminálu 1.Odbavení bylo v deset , měli jsme tedy čas :).Ale moje sestra byla nervní, takže jsme šli radši hned k odbavovacím přepážkám :D Odbavení jsme byli asi ve 22:20 a dostali jsme místa 22 A,B,C,D,E.Šli jsme si ještě užít pražského vzduchu :DDDD A za malinkou chvíli jsme šli ke gate B8.Na security sestře vyházeli celej batoh se slovy " Vy tam máte nějaké kabely" trošku se spletly měla tam hračky pro malýho:D.Boarding probíhal s na čas.A asi ve 23:45 jsme už seděli v letadle.Pushback na čas, Safety demo úspěšně za námi :) A už jsme si to mířili směrem k RWY.Mimochodem cpt. byl pan Poborský:D No a v 0:05 jsme vzlétli z PRG.Po vzletu otáčka doleva a pak míříme směrem na jih.Za deset minut zashl světelný transparent " Připoutejte se". Posádka rozdala přistávací karty do Egypta.Posádka byla usměvavá, vtipná , ochotná. Nejlepší posádka co sem na mých letech zažil :) Asi za 20 minut se rozdalo teplé jídlo.Těstoviny s omáčkou :).Po chvilce studené nápoje poté teplé:) Při letu bylo jasno takže šlo krááásně vidět na města.Někde nad Alexandrií se rozdalo pití a pak se začlo klesat na HRG.Ve 4:15 dosedáme (na čas) na Hurghadské letiště.Hurgháda nás vítá s 25°C.Po vystoupení nás čeká šok , strašný dusno :) :D

HRG-PRG 15.9.2011 4:40-8:35 ,QS619, OK-TVG
Z hotelu jsme vyjížděli asi v jednu ráno.Před halou byla oooobrovská fronta takže jsme si pěkne počkali.A hned po kontrole jsme šli k odbavení.Dali nám kartičky jako při příletu do Egypta mi jsme je vyplnili a odevzdali jsme je s pasem při kontrole a pak jsme obcházeli místní duty freečka :) A pořádně si nakoupili:) A pak jsme šli k našemu gatu :) Zpátky s námi letělo Holidays Czech Airlines .Nastup probíhal pomalu,pendloval jen jeden autobus . Takže se tvořila strašná fronta:) Posádka byla celá plná chlapů :D Vzlétli jsme v 4:40 ( jsem rád že jsem měl oba lety na čas) Transparenty zhasli :) Stevard obešel s neperlivou vodou :/A začlo svítat. A teď to začlo normálně si stevardi vzali dopředu deky :/ A každej čekal že budou připravovat servis , oni si mezi tím zdřímli :( To jsem zjistil když jsem šel na WC .Takže jídlo se dávalo 2 hodiny po vzletu:/ Někde nad Řeckem.To mě teda dostalo .Sky shop se nekonal :/ Takže jsme si tam chodili když někdo něco chtěl:/A pak směřujeme na sever :) Dostáváme pití . A asi v 8:15 jsme začli klesat na Ruzyň. Praha nás vítala 9 °C. A slunečným počasím.Zajeli jsme ke gate A2 a vystupovali:)

Tak snad se bude líbit:/ Aspoň trochu.Časem budou snad lepší

Mějte se ... :thumbup: :wave:


jakzam
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 19. 10. 2007, 15:23
Stav: Offline

Re: PRG-HRG-PRG s Travel Servicem

Příspěvek od jakzam »

Tak jsem lehce mimo. Pises, ze zpatky "s vami letely" Holidays Czech Airlines. To jako, ze jste leteli s Holidays Czech Airlines? Cisla letu i imatrikulace mas TVS :-)

Prngr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 208
Registrován: 31. 07. 2009, 11:55
Stav: Offline

Re: PRG-HRG-PRG s Travel Servicem

Příspěvek od Prngr »

Kolik ti je let?
Ať můžeme hodnotit ...

MarekT
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 98
Registrován: 13. 11. 2011, 09:45
Oblíbené typy letadel: B738, A380, A320, B744, A321
Pohlaví: muž
Bydliště: KLV
Stav: Offline

Re: PRG-HRG-PRG s Travel Servicem

Příspěvek od MarekT »

Prngr píše:Kolik ti je let?
Ať můžeme hodnotit ...


Je mi 12 ... :)

MarekT
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 98
Registrován: 13. 11. 2011, 09:45
Oblíbené typy letadel: B738, A380, A320, B744, A321
Pohlaví: muž
Bydliště: KLV
Stav: Offline

Re: PRG-HRG-PRG s Travel Servicem

Příspěvek od MarekT »

jakzam píše:Tak jsem lehce mimo. Pises, ze zpatky "s vami letely" Holidays Czech Airlines. To jako, ze jste leteli s Holidays Czech Airlines? Cisla letu i imatrikulace mas TVS :-)


Jééééj, nějak špatně jsem to uzavřel.. My jsme letěli s TVS a a HCC letělo taky do PRG .( No , prostě jiní lidi letěli s HCC :D)


Prngr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 208
Registrován: 31. 07. 2009, 11:55
Stav: Offline

Re: PRG-HRG-PRG s Travel Servicem

Příspěvek od Prngr »

MarekT píše:
Prngr píše:Kolik ti je let?
Ať můžeme hodnotit ...


Je mi 12 ... :)

Tak určitě 1 za odvahu a za snahu.

Dávej pozor ve škole v češtině - když píšeš na nějaký hloupý chat, tak na pravopisu nezáleží. Tady, na nějakém seriózním serveru nebo později v práci by jsi byl za hlupáka. Za tečkou vždy mezera a pro přehlednost se vyplatí udělat občas odstavec.

Ale jo, o.k., nevím, co by napsal můj syn.


Odpovědět