Za kačku na lítačku

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od firefly »

Tak už jsem si našla na mapě jak Corner Bistro v Greenwich Village, tak i Grays Pappaya a už se fakt těším, že se tam v červnu mrknu. Úplně jsem na to dostala chuť, i když běžně hotdogy nevyhledávám :D .


Brut
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 03. 06. 2011, 20:30
Pohlaví: muž
Bydliště: u BHX
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od Brut »

Tak to přeji dobrou chuť :) já taky neměl hotdogy několik let a pak jsem akorát zkusil ty na ulici, což se nedalo jíst, ale na těhle jsem si pochutnával, tak snad nebude zklamání :)

morph
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 79
Registrován: 27. 01. 2011, 15:47
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od morph »

Off topic:
Brut píše:O tom dostat se na MIT ještě musím popřemýšlet, to školné 23k USD za rok je celkem dost a krást nebudu. Díky za tip na stáž tam, to mě ještě nenapadlo. Třeba to jednou vyjde :)

Skolny neres! pokud jako postgrad beres msc, to se da poridit i na jinych skolach ve velmi slusne kvalite za nesrovnatelne jinych fin. podminek, nebo jsi zkratka tak dobry, ze stipendium dostanes. Jina situace je u phd, tam proste musis byt tak dobry, abys delal u nekoho spickoveho v oboru, jinak to nema moc cenu. No a pokud u nej delas, tak skolne resit v podstate nemusis :) takze urcite to zkus, jestli to je tvuj sen - nejdulezitejsi je se tam dostat a byt tak dobry aby jsi tam vydrzel, skolne atp. (ikdyz to vypada jako hromada penez) je vec, ktera se uz "nejak" vyresi za pochodu (a to rikam i s vedomim chystaneho skrtani rozpoctu).

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od Globik »

Parádní TR!

Sice jsem viděl Tvoje fotky, ale přesto se zeptám: jak jsou na Coney Islandu vidět stopy podzimní devastace?

P.S.: Podle mě je škoda jet na Coney Island a pak si dát hot dog jinde, než právě tam, original Nathan´s (včetně shlédnutí panelu s výsledky každoroční soutěže o rekord v počtu snězených hot dogů) :)

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od tygrlive »

Brut píše:don_quijote: je to nějaká akce letiště MXP. U kufrů najdeš kiosek ViaMilano, zaregistruješ se a más hodinu net, fast track, salonek a nějakou slevu na duty free. To všechno zadarmo. A ještě jde přes net zařídit zadarmo pojištění když ti uletí přípoj, když to máš na dvou letenkách např. EZY a AZ, ale musíš tam mít asi 100minut na přestup. Všechno na http://www.flyviamilano.eu/en
Nic složitého a nic to nestojí :)

díky za tento tip.. sice jsem na webu nenasel moznost salonku, ale nevadi, zajimave je to pojisteni. Planuji Makkaresch a pres MXP to vychazi casove i ekonomicky nejlepe


pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od pavelpmi »

tygrlive: http://www.flyviamilano.eu/en/how-it-works a klikneš na čtverku: Enjoy Malpensa.

Brut
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 03. 06. 2011, 20:30
Pohlaví: muž
Bydliště: u BHX
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od Brut »

Globik píše:jak jsou na Coney Islandu vidět stopy podzimní devastace?



přišlo mi, že už vůbec. Jasně, že nevím jak to tam vypadalo před tím, nebo že to třeba bylo jinde než jsme byli, přeci jen byli jsme tam asi jen něco přes hodinu...

O tom Nathan's slyším poprvé, takže je to škoda, ale tak třeba příště, díky za tip :)

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od firefly »

Ten Nathans je hned jak vylezeš na Coney z metra. Já tam byla 2x a nikdy mě nanapadlo tam na hotdog jít, protože mě to nijak nelákalo, ale tento v Grays Pappaya asi jo, zvláště když se o tom píše, že je nejlepší v NY. :)
http://123exotika.cz/GalerieFotoView.php?id=3201

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od Fabo »

Paradni report, hned bych letel taky. :clap:

lukaskr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 248
Registrován: 17. 05. 2009, 11:59
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od lukaskr »

Pěkný tripreport i fotky, co si to měl s sebou za objektiv?

Ohledně hamburgerů jsem hledal na google a vyšel mi jako jeden z nejlepších a pravidelně obhajující první místo Burger joint vedle Carnegie hall v hotelu Le Parker Meridien. Byli jsme tam a opravdu jsem ještě lepší hamburger a hranolky nikde nejedl.

Sice to vypadá jako pajzl a je zvláštní, že se nachízí až za recepcí hotelu, ale jídlo excelentní. Nedoporučuje se chodit v čase oběda kvůli frontám.

Brut
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 03. 06. 2011, 20:30
Pohlaví: muž
Bydliště: u BHX
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od Brut »

Díky. Vzhledem k množství doporučení to vypadá na nějaký gastro trip :)

Jinak jako fotograf amatér fotím na tohle:
http://www.photographyblog.com/reviews/ ... onclusion/
žádná bomba, ale pro mé účely naprosto stačí (velkou výhodu vidím v tom, že s sebou nemusím tahat deset kilo výbavy)

lukaskr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 248
Registrován: 17. 05. 2009, 11:59
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od lukaskr »

Ten zoom je fakt dobrý. :)

Brut
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 03. 06. 2011, 20:30
Pohlaví: muž
Bydliště: u BHX
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od Brut »

jo to je, baví mě si s ním hrát :) občas, když mi doma přistávají před oknem letadla, tak tím koukám jak dalekohledem :)

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Za kačku na lítačku

Příspěvek od micaello »

Super TR, ve kterém jsem našel spoustu tipů pro náš blížící se první výlet do NYC. Počasí hádám bude teď přes svátky podobné :D
Vše jsem poctivě zaznačil do Google Maps, tak uvidíme, co postíháme.
Jinak vyhlídky máme koupeny všechny..Freedom Tw., Top of the Rock i ESB. Těším se, neskutečně!


Odpovědět