Tak trochu luxus: na horní palubě A380 a B747-400 (6. díl)

Odpovědět
flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Tak trochu luxus: na horní palubě A380 a B747-400 (6. díl)

Příspěvek od flyingblue »

prodejce píše:Výmluva "proč to nejde" je tentokráte zřejmá.

Pokud alespoň trochu sledujete zprávy, musíte vědět, že prodejci letenek v tomhle státě jsou cca poslední rok doslova na roztrhání. Když tedy náhodou dojdu domů, mou jedinou ambicí, která mi zbývá, je zout si boty a trochu se natáhnout:

odpocinek.jpg


Prosimte a nehnijou Ti ty bankovky uz trochu od podlahy?


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Tak trochu luxus: na horní palubě A380 a B747-400 (6. díl)

Příspěvek od prodejce »

Kdepak bankovky, ty stačí občas obrátit vidlema, ale s nohama to mám horší. Už od loni mám takovej pocit, že se mi na levým palci dělá zase jedna nová bradavice, ale protože já už se v posledních letech dost nerad ohybám, tak jsem to raději nechal bejt. Vždyť jedna bradavička navíc ještě jaro nedělá. No ale na jaře už mi to právě přišlo nějaký divně velký, tak jsem se teda v létě ohnul a ona houby bradavice! Je to choroš! Tak jsem si říkal co teď s tím, no ale asi budu muset říct tomu chlápkovi, co k nám na prodejnu jezdí zastřihávat mech kolem oken, aby mi těma nůžkama ty nohy taky trochu obral. To už se nedá. Ale snad teda doufám, že za to nebude chtít žádný příplatek, když to stejně všechno má jedním vrzem. Protože začít řemeslníkům platit za vícepráce, to je vždycky cesta, která vede do pekel.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Tak trochu luxus: na horní palubě A380 a B747-400 (6. díl)

Příspěvek od Fabo »

Obrázek


Odpovědět