Silvestr s B747 nad Atlantikem

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Silvestr s B747 nad Atlantikem

Příspěvek od Lkprak »

MarcosFT píše:
Lkprak píše:Pěknej výlet na konec roku. Jen jestli se můžu zeptat, když jsme si přes FB messengera přáli k novému roku, to jsi byl zhruba kde?


To jsem byl právě na JFK v lounge :D


Aha a já to pochopil tak, že už jsi byl na palubě a letěli jste. Absolutně netuším, jak to má BA s wifi na palubě.


LeeMer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 03. 08. 2015, 20:09
Oblíbené typy letadel: E170/175/190/195
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Silvestr s B747 nad Atlantikem

Příspěvek od LeeMer »

Hezký trip report. Překvapilo mě ale velmi nemile, že se nekonala žádná oslava k novému roku a šlo vlastně o tuctový let jako každý jiný den. Já jsem tedy nikdy nebyl na palubě letadla při příchodu nového roku, ale je to problém BA nebo na to pečou i jiné aerolinky. Má někdo zkušenost?

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Silvestr s B747 nad Atlantikem

Příspěvek od micaello »

Já letěl jen na Štědrý den s easyJet a kapitán měl na hlavě Santovskou čepici a vítal cestující na palubě typickým "Ho-ho-ho-ho" a přál hezké Vánoce a příjemný let, stejně pak při výstupu..
A při letu pak oznámil, že ho trochu mrzí, že nemá letadlo červený nos jako Rudolf :D , ale i tak to jsou prý nejlepší saně, ve kterých kdy na Štědrý den seděl :D

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Silvestr s B747 nad Atlantikem

Příspěvek od MarcosFT »

Taky mě to docela zklamalo v tomto ohledu. Čekal jsem víc. Na youtube jsem snad viděl KLM oslavičku..šampaňské / šumivé i v plebs, ťukli si a šlo se spát dál. Britové jsou docela dobře suší, ono už jen že oznamují tuto linku jako "British Airways service from New York JFK to Terminal 5" ... :D


Odpovědět