Jak jsem zkompletoval Pobaltí

pachezz1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 55
Registrován: 07. 04. 2017, 22:00
Stav: Offline

Re: Jak jsem zkompletoval Pobaltí

Příspěvek od pachezz1 »

My do wroclavi dorazili asi o 15 minut dřív.
Já udělal tu chybu že do WAW sem letěl až tím poledním spojem kvůli dalšímu letu do gdaňsku a v hnusným nevlídným počasí sem strávil ráno ve WRO...
Jízdenku na bus můžeš koupit v automatu v autobuse, bere karty.


Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Jak jsem zkompletoval Pobaltí

Příspěvek od Lkprak »

pachezz1 píše:My do wroclavi dorazili asi o 15 minut dřív.
Já udělal tu chybu že do WAW sem letěl až tím poledním spojem kvůli dalšímu letu do gdaňsku a v hnusným nevlídným počasí sem strávil ráno ve WRO...
Jízdenku na bus můžeš koupit v automatu v autobuse, bere karty.


Wroclav je mnohem hezčí město než Varšava, rozhodně jsi neprohloupil:-)

vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Jak jsem zkompletoval Pobaltí

Příspěvek od vladivostok »

Lkprak píše:
pachezz1 píše:My do wroclavi dorazili asi o 15 minut dřív.
Já udělal tu chybu že do WAW sem letěl až tím poledním spojem kvůli dalšímu letu do gdaňsku a v hnusným nevlídným počasí sem strávil ráno ve WRO...
Jízdenku na bus můžeš koupit v automatu v autobuse, bere karty.


Wroclav je mnohem hezčí město než Varšava, rozhodně jsi neprohloupil:-)


Lkprak to by som zas nepovedal ....bol si aj v starom meste ? Lebo z fotiek usudzujem že si bol len v okoli palaca kultury.....ale inak super TR...vždy sa tešim na tvoje TR čerpam z nich inšipraciu ..Pobaltie mam už dlho na zozname ale Vimius ma sklamal-sudim podla tvojich fotiek,nijak ma neoslovil asi ho zo zoznamu vymažem

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Jak jsem zkompletoval Pobaltí

Příspěvek od Lkprak »

vladivostok píše:
Lkprak píše:
pachezz1 píše:My do wroclavi dorazili asi o 15 minut dřív.
Já udělal tu chybu že do WAW sem letěl až tím poledním spojem kvůli dalšímu letu do gdaňsku a v hnusným nevlídným počasí sem strávil ráno ve WRO...
Jízdenku na bus můžeš koupit v automatu v autobuse, bere karty.


Wroclav je mnohem hezčí město než Varšava, rozhodně jsi neprohloupil:-)


Lkprak to by som zas nepovedal ....bol si aj v starom meste ? Lebo z fotiek usudzujem že si bol len v okoli palaca kultury.....ale inak super TR...vždy sa tešim na tvoje TR čerpam z nich inšipraciu ..Pobaltie mam už dlho na zozname ale Vimius ma sklamal-sudim podla tvojich fotiek,nijak ma neoslovil asi ho zo zoznamu vymažem


Ahoj, ve starém měst jsem byl, ne teď, ale před pár lety. Varšava utrpěla válkou, kdežto Vratislav má to historické město zachované a moc pěkné (kdysi jsem ho projel na kole:-))

Děkuju za pochvalu. Taky se nechávám inspirovat trireporty jiných. Vilnius za návštěvu rozhodně stojí, to jeho historické město je úchvatné, asi jsem to v měl v tom TR víc zvýraznit. Co do krásy pobaltských hlavních měst ho řadím hned za Tallin, i když Riga taky není špatný. Ale já jsem rychlocestovatel, projít si pár hlávních ulic a pak se jet podívat jinam, pokud to jde. Mít tady trochu víc času, otočím ještě určitě Kaunas.

pachezz1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 55
Registrován: 07. 04. 2017, 22:00
Stav: Offline

Re: Jak jsem zkompletoval Pobaltí

Příspěvek od pachezz1 »

Lkprak píše:Wroclav je mnohem hezčí město než Varšava, rozhodně jsi neprohloupil:-)


Měl sem volbu 5h ve WRO nebo ve WAW, vybral WRO právě protože vypadala zajímavější, no ale zachmuřený počasí s mírným deštěm, v kombinaci s nemožností takhle brzy ráno někam zapadnout udělaly svoje a nebýt otevření Renomy v 9 kam sem měl namířeno pro datovou simkartu tak sem jel snad na letiště i dřív než v plánovaných 10...

Jen poznámka pro případný následovníky, simkarta se v polsku musí registrovat, třeba právě v obchodě. od Play stojí 3GB 9 PLN. Já vůl to zjistil až v buse na letiště a později už na to nebyl čas.


Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Jak jsem zkompletoval Pobaltí

Příspěvek od Lkprak »

pachezz1 píše:
Lkprak píše:Wroclav je mnohem hezčí město než Varšava, rozhodně jsi neprohloupil:-)


Měl sem volbu 5h ve WRO nebo ve WAW, vybral WRO právě protože vypadala zajímavější, no ale zachmuřený počasí s mírným deštěm, v kombinaci s nemožností takhle brzy ráno někam zapadnout udělaly svoje a nebýt otevření Renomy v 9 kam sem měl namířeno pro datovou simkartu tak sem jel snad na letiště i dřív než v plánovaných 10...

Jen poznámka pro případný následovníky, simkarta se v polsku musí registrovat, třeba právě v obchodě. od Play stojí 3GB 9 PLN. Já vůl to zjistil až v buse na letiště a později už na to nebyl čas.


Zas na letišti se dá strávit příjemný čas, nehledě na to, že tam určitě i takhle ráno měli něco otevřeno. Přiznám se, že čekání na letišti na odlet si vždycky užívám, obzvláště, pokud se člověk dostane koukat do tranzitu a sledovat provoz na ploše.


Odpovědět