Vyhlidkova terasa

Dobrá místa pro fotografování, co zajímavého přiletí...
MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Ja si uzavernou terasu kvuli El Alu pamatuji... chtel jsem na terasu se jit podivat na Cinanka a u dveri jen cedule "Z technickych duvodu mimo provoz".. Nejvic me vytocilo, ze ji zavreli uz asi pul hodiny pred priletem tehle friendly spolecnosti...a pul hodiny po odletu...to asi proto, kdyby se nahodu jeste to jejich ero vratilo zpatky... :roll: Od nejakych spotteru jsem slysel i pribehy o vyhazovani spotteru od plotu zamestnanci El Alu...


context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Příspěvek od context »

FISCHER AIR LOVER píše: tyhle procedury se dělaj i na ostatních letištích a já osobně s tim mám až moc bohatý zkušenosti a ne zrovna dvakrát příjemný... ale zase na druhou stranu si myslim, že tyhle opatření jsou dobrý, jelikož cestující se cítí bezpečněji, vypadá to, že se společnost stará o jejich bezpečnost a vzhledem k situaci, která okolo Izraele panuje si myslim, že je to nutnost...


trošku offtopic ale pokial si môžem vybrať niekam letieť cez napr. DUB alebo STN tak radšej si vyberiem DUB ako čakať na tých superhyperaktívnych sekuriťákov na STN.
už sa to tu písalo viackrát, že pokiaľ by chcel niekto robiť nejakú šarapatu tak to nebude v zubnej paste ani opasku :wink:

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

context píše:trošku offtopic ale pokial si môžem vybrať niekam letieť cez napr. DUB alebo STN tak radšej si vyberiem DUB ako čakať na tých superhyperaktívnych sekuriťákov na STN.
už sa to tu písalo viackrát, že pokiaľ by chcel niekto robiť nejakú šarapatu tak to nebude v zubnej paste ani opasku :wink:


No tak to je jasný, odradit lidi od pokusu ... neni možný na to totálně kašlat, jak by to pak vypadalo..., jak sám píšeš letíš radši odjinud nebo s něčim jiným ..., zkrátka má to mít preventivní a psychologické účinky

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

FISCHER AIR LOVER píše:tyhle procedury se dělaj i na ostatních letištích a já osobně s tim mám až moc bohatý zkušenosti a ne zrovna dvakrát příjemný... ale zase na druhou stranu si myslim, že tyhle opatření jsou dobrý, jelikož cestující se cítí bezpečněji, vypadá to, že se společnost stará o jejich bezpečnost a vzhledem k situaci, která okolo Izraele panuje si myslim, že je to nutnost...


anebo to ma opacnej efekt a veskerej tenhle humbuk a skoro vojenskej rezim lidi spis vydesi a otravi... Takze potom volej bud Travel nebo CSA, kde se tomu vyhnou.

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

stevard píše:anebo to ma opacnej efekt a veskerej tenhle humbuk a skoro vojenskej rezim lidi spis vydesi a otravi... Takze potom volej bud Travel nebo CSA, kde se tomu vyhnou.


bezpečností kontroly okolo EL ALu nejsou to, na co cestující, kteří si mohou vybrat nejvíc hledí, navíc Izraleci jsou na to zvyklí.


stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

FISCHER AIR LOVER píše:bezpečností kontroly okolo EL ALu nejsou to, na co cestující, kteří si mohou vybrat nejvíc hledí, navíc Izraleci jsou na to zvyklí.


pokud hledi taky na cenu, tak si ten El Al stejne nevyberou, protoze je to takova rekneme VIP airline.

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

stevard píše:pokud hledi taky na cenu, tak si ten El Al stejne nevyberou, protoze je to takova rekneme VIP airline.


ale to už je zas jiná věc :wink:

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Richiee »

Několikrát sem byl na střeše parkingu i přímo u plotu když byl na letišti El Al a ani jednou mě kvuli tomu nepřišli zkontrolovat.. jednou jsem jejich poslední 757 ve starých barvách obdivoval i z terasy.. tak to zas nepřehánějte :wink:

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Richiee píše:Několikrát sem byl na střeše parkingu i přímo u plotu když byl na letišti El Al a ani jednou mě kvuli tomu nepřišli zkontrolovat.. jednou jsem jejich poslední 757 ve starých barvách obdivoval i z terasy.. tak to zas nepřehánějte :wink:


No vidíš, já prožil jednu srážku s blbcem při odletu B 767 El Alu tak dva roky zpět. Ale na focení u 13/31 kašlou .. i když tady byli triplem

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Docela se nám ta diskuse rozparádila, ale pořád nevím - ZAVÍRÁ SE TEĎ TA TERASA NEBO NE??

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

VÍTĚZSLAV píše:Docela se nám ta diskuse rozparádila, ale pořád nevím - ZAVÍRÁ SE TEĎ TA TERASA NEBO NE??


NEJSPÍŠ ne :lol:

liat
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 29
Registrován: 23. 07. 2007, 23:32
Stav: Offline

Příspěvek od liat »

pro vsechny ty co si mysli ze ELAL jen dela problemy a zakazuje lidem fotit.nikdy jsem nemel s nimi problem. asi zacnou byt nervoznejsi kdyz ucitej ze clovek u plotu pred/za se chova arogantne a zacne byt "chytry" jak to cesi dovedou. Takze mam pocit ze ta srazka s blbcem bude spis z te druhe strany. Rozhodne kdyz budete slusni a trpelive a s pochopenim odpovidat na jejich dotazy tak s tim nic nezkazite. Oni tu praci delaji protoze ji museji delat. Proc ji museji delat je veci politiky a sem to nepatri. Pokud to ale nekteri nechapou at se podivaji vice do minulosti...od roku 1968 az do soucasnosti...dekuji

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

liat píše:pro vsechny ty co si mysli ze ELAL jen dela problemy a zakazuje lidem fotit.nikdy jsem nemel s nimi problem. asi zacnou byt nervoznejsi kdyz ucitej ze clovek u plotu pred/za se chova arogantne a zacne byt "chytry" jak to cesi dovedou. Takze mam pocit ze ta srazka s blbcem bude spis z te druhe strany. Rozhodne kdyz budete slusni a trpelive a s pochopenim odpovidat na jejich dotazy tak s tim nic nezkazite. Oni tu praci delaji protoze ji museji delat. Proc ji museji delat je veci politiky a sem to nepatri. Pokud to ale nekteri nechapou at se podivaji vice do minulosti...od roku 1968 az do soucasnosti...dekuji


Tys u toho byl ????? Nemám přímej přepsis našeho rozhovoru, snažil jsem se slušně vysvětlit že jsem nadšenec kterej si chce vyyfotit netradiční letadlo na Ruzyni. Nebyl jsem ani hrubej ani chytrej. Jelikož to nešlo, tak jsem mu řekl že mi on tady nemá co zakazovat a pokud to chce řešit ať zavolá PČR. Poté se tam okolo mě různě ometal.
Já chápu že je to jeho práce, a že jí musí dělat. Víš co podomní obchodníci tu práci dělají taky a nemusím si od nich nic kupovat.
Ještě jednu věc bych rád uvedl, než mě tady někdo začne obviňovat z antisemitizmu. Stejně se budu chovat i kdyby to letadlo bylo albánský, jordánský nebo třeba i tatrmanský.

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Foxx píše:
liat píše:pro vsechny ty co si mysli ze ELAL jen dela problemy a zakazuje lidem fotit.nikdy jsem nemel s nimi problem. asi zacnou byt nervoznejsi kdyz ucitej ze clovek u plotu pred/za se chova arogantne a zacne byt "chytry" jak to cesi dovedou. Takze mam pocit ze ta srazka s blbcem bude spis z te druhe strany. Rozhodne kdyz budete slusni a trpelive a s pochopenim odpovidat na jejich dotazy tak s tim nic nezkazite. Oni tu praci delaji protoze ji museji delat. Proc ji museji delat je veci politiky a sem to nepatri. Pokud to ale nekteri nechapou at se podivaji vice do minulosti...od roku 1968 az do soucasnosti...dekuji


Tys u toho byl ????? Nemám přímej přepsis našeho rozhovoru, snažil jsem se slušně vysvětlit že jsem nadšenec kterej si chce vyyfotit netradiční letadlo na Ruzyni. Nebyl jsem ani hrubej ani chytrej. Jelikož to nešlo, tak jsem mu řekl že mi on tady nemá co zakazovat a pokud to chce řešit ať zavolá PČR. Poté se tam okolo mě různě ometal.
Já chápu že je to jeho práce, a že jí musí dělat. Víš co podomní obchodníci tu práci dělají taky a nemusím si od nich nic kupovat.
Ještě jednu věc bych rád uvedl, než mě tady někdo začne obviňovat z antisemitizmu. Stejně se budu chovat i kdyby to letadlo bylo albánský, jordánský nebo třeba i tatrmanský.

Všechno je to o lidech - iniciativní blb je horší než třídní nepřítel. :!:

liat
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 29
Registrován: 23. 07. 2007, 23:32
Stav: Offline

Příspěvek od liat »

to foxx...chapu..ale ver mi ze nikdo z nich nema zajem nekomu neco zakazovat..rozhodne mohli mit pro to naky jiny duvod...do toho nikdo z nas nevidi...je to holt let do/z rizikove oblasti a k tomu patri i ruzna opatreni. nekdy je to v poho nekdy je to prisnejsi. zalezi na dobe a udalostech ve svete....a i na lidech jak pise PV...


Odpovědět