Nové destinace Sky Europe

Pro kterou destinaci se podle vás rozhodne Sky Europe

Brusel
9
23%
Bukurešť
3
8%
Burgas
7
18%
Kodaň
1
3%
Lisabon
7
18%
Madrid
1
3%
Sofia
6
15%
pro jinou
5
13%
 
Celkem hlasů: 39

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

dracoola píše:
Orus-x píše:Docela by mě zajímalo, proč Catania chybí v té novince přímo na webu SkyEurope - zatím to vypadá,že je v tom docela hokej. BRU je dobrý tah, ale zase při frekvenci 3x týdně odpoledne je to pro business klientelu dost nepoužitelný, tedy jen částečně. Ale pro turisty a "czech expats" v bruselských úřadech určitě úžasný přínos


U BRU se vubec nebojim ze by to byla konkurence pro CSA, vozime vetsinou firemni zakazniky a lidi z vlady a lidi co by za upgrade prodali svou matku...
Mnoho lidí, kteří pracují v Bruselu, jezdí autem a autobusem.
Ti budou asi těchto linek využívat nejvíc.


Anabel Lee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 212
Registrován: 29. 09. 2004, 15:03
Stav: Offline

Příspěvek od Anabel Lee »

Jeste k tomu Bulharsku, konkretne pro mlade lidi bez deti se myslim takova normalni dovolena da poridit celkem dost levne, slysela jsem ze mistni sami ochotne nabizeji ubytovani na tranzitnich uzlech a pokud je clovek ochoten smlouvat, muze to ukecat na nakou stovku za noc v private. A neni to tam nejaky Bronx nebo tak, jezdi se tam i normalne s detma! (typicky pocet infantu na bojkovice je treba trinact :D)

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Anabel Lee píše:Jeste k tomu Bulharsku, konkretne pro mlade lidi bez deti se myslim takova normalni dovolena da poridit celkem dost levne, slysela jsem ze mistni sami ochotne nabizeji ubytovani na tranzitnich uzlech a pokud je clovek ochoten smlouvat, muze to ukecat na nakou stovku za noc v private. A neni to tam nejaky Bronx nebo tak, jezdi se tam i normalne s detma! (typicky pocet infantu na bojkovice je treba trinact :D)


13 na jeden usek jo? No nevim,kdyz je na letadle 10 infantskych pasu a vest.... :?

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Ten počet vest je jak kde - TVS jich vozí 15 :wink: A není problém jich naložit víc,když je požadavek.

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

PV píše:Ten počet vest je jak kde - TVS jich vozí 15 :wink: A není problém jich naložit víc,když je požadavek.


No u TVS je problem snad vsechno. Nemyslim si ze by tam pridavali vesty a pasy pro infanty operativne podle toho kolik jich na letu bude ale dobre,neresme...


PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

dracoola píše:
PV píše:Ten počet vest je jak kde - TVS jich vozí 15 :wink: A není problém jich naložit víc,když je požadavek.


No u TVS je problem snad vsechno. Nemyslim si ze by tam pridavali vesty a pasy pro infanty operativne podle toho kolik jich na letu bude ale dobre,neresme...


Já jsem ale nepsal,že to je problém.Pořádně si to přečti. :wink:
A věř mi,že ty vesty se tam opravdu dodávají,když je hodně infantů. Není to často,to je pravda,ale stává se to.Pak je v letadle těch vest klidně dvacet .
To samé se dělalo i u Fischer Air,kde se operativně doplňovaly vesty na let,kdy bylo ohlášeno více infantů,než byla zásoba vest v letadle.

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

PV píše:
dracoola píše:
PV píše:Ten počet vest je jak kde - TVS jich vozí 15 :wink: A není problém jich naložit víc,když je požadavek.


No u TVS je problem snad vsechno. Nemyslim si ze by tam pridavali vesty a pasy pro infanty operativne podle toho kolik jich na letu bude ale dobre,neresme...


Já jsem ale nepsal,že to je problém.Pořádně si to přečti. :wink:
A věř mi,že ty vesty se tam opravdu dodávají,když je hodně infantů. Není to často,to je pravda,ale stává se to.Pak je v letadle těch vest klidně dvacet .


Ja vim ze jsi napsal ze to neni problem, ja jen pisu ze verim ze to u TVS problem je. :wink:

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Není,na skladě jich je dost :lol: Stačí je naložit do auta :lol:

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

PV píše:Není,na skladě jich je dost :lol: Stačí je naložit do auta :lol:


dobre,vzdavam se! :D :D :D :D

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Tak jo,a sorry za menší off-topic :-)
Dracoola : A když hezky poprosíš mechaniky,uvidíš,že vesty rádi přivezou :-)

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

PV píše:Tak jo,a sorry za menší off-topic :-)
Dracoola : A když hezky poprosíš mechaniky,uvidíš,že vesty rádi přivezou :-)


Jo,ok. To bude asi tim ze jsem nikdy jeste nemel pres 10infantu i kdyz na A321 uz jsem jich 10 videl a to uz mas pak pri tom poctu 220PAX pocit ze to letadlo praskne.... :D

Tom1000000
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 13. 12. 2006, 00:47
Stav: Offline

Příspěvek od Tom1000000 »

Nove z PRG: RMI, 2 x tyzdenne (leto),
RMI aj z VIE, BUD a KRK


Odpovědět